S11Dyw2MD6 - kolejka do 4 grudnia

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1081
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: S11Dyw2MD6 - kolejka do 4 grudnia

Post autor: Redil » 03 gru 2018, 14:50

Nimar pisze: 03 gru 2018, 12:34
Redil pisze: 03 gru 2018, 10:02
Nimar pisze: 22 lis 2018, 17:24 @Redil Ja bym dzisaij mógł zagrać tak do 22:00 start. Potem dopiero chyba w czwartek.
Hej,

zapomniałem się odezwać po WC. Jutro ok 20 możesz grać?
Mogę, już sobie zapisuje :D
Super to do jutra :)
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S11Dyw2MD6 - kolejka do 4 grudnia

Post autor: Nimar » 04 gru 2018, 21:32

[mention]Crazy_Cow[/mention] [mention]Vincent[/mention] Wy macie jakiś termin? Czy można adminować wynik?:)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3462
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: S11Dyw2MD6 - kolejka do 4 grudnia

Post autor: Vincent » 04 gru 2018, 22:30

Już rozegrane. Wszystko w terminie, spokojna głowa :P

Vincent 2:1 Crazy_Cow.

Cóż, Kislev gorszego meczu mieć nie może. Misiek w pierwszej turze padł na podwójnej czasce. Potem był kopany tak długo aż nie zszedł z boiska i wrócił na nie dopiero w turze 16.
Do tego CC rzucał tyle jedynek i podwójnych czach ile się tylko dało i robił wszystko żebym wygrał ten mecz. Mimo że moja głupia/wesoła gra również nie służyła wynikowi, to ostatecznie się udało, wbiłem 3 lvle na zawodnikach.. brakuje tylko jakichś dubli i statów na lvlach bo do tej pory ani jeden nie wpadł :(

Dzięki za meczyk,

[mention]Nimar[/mention] wybacz ale nie dam rady teraz puścić kolejnej kolejki. Mogę to ew. jutro rano zrobić.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S11Dyw2MD6 - kolejka do 4 grudnia

Post autor: Nimar » 05 gru 2018, 08:41

Ok super. Aa mój mecz z [mention]Redil[/mention] skończył się wynikiem 2:2. Co do meczu to mogę powiedzieć, że elfy to jedna z najbardziej upierdliwych ras, a tancerz z strip ballem robi cuda. Pomino sporej przewagi z liczbie zawodników z mojej strony, pomimo tego, że Nuffle rzucał mu kłody pod nogi i tak udało mu się zakosić mi piłkę 2 razy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Niby wynik sprawiedliwy, jednak na początku meczu myślałem, że uda się wygrać. Plusy meczu to nikt nie umarł i zombie dostał guarda. Mam nadzieje, że jak zagramy następnym razem będę miał więcej tackle.

Kolejkę będę wstanie odpalić dzisiaj po 17.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1081
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: S11Dyw2MD6 - kolejka do 4 grudnia

Post autor: Redil » 05 gru 2018, 13:30

Nimar pisze: 05 gru 2018, 08:41 Ok super. Aa mój mecz z @Redil skończył się wynikiem 2:2. Co do meczu to mogę powiedzieć, że elfy to jedna z najbardziej upierdliwych ras, a tancerz z strip ballem robi cuda. Pomino sporej przewagi z liczbie zawodników z mojej strony, pomimo tego, że Nuffle rzucał mu kłody pod nogi i tak udało mu się zakosić mi piłkę 2 razy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Niby wynik sprawiedliwy, jednak na początku meczu myślałem, że uda się wygrać. Plusy meczu to nikt nie umarł i zombie dostał guarda. Mam nadzieje, że jak zagramy następnym razem będę miał więcej tackle.

Kolejkę będę wstanie odpalić dzisiaj po 17.
Po co Ci tackle jak miałeś 100% skuteczność w biciu Blodgerów? ^^

Dzięki za mecz, było dziko ;)
Sam fart, zero skilla :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „2 Dywizja PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość