S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: doktorfff » 27 mar 2019, 13:11

Hell'o
Jak tylko dobrze pamiętam, w momencie gdy zaczynałem przygodę z BB na tym forum to byłem przez kolegę bukszpana poinformowany, aby umawiać się na mecze przez forum a nie przez priv.
Gdyby nikt z zainteresowanych nie miał akurat możliwości zajrzeć na forum to walkowery lub remisy byłyby wpisane i na tym zakończył by się temat. Ponieważ jak już wspomniane było nie ma na forum żadnego śladu, a nikt nie jest jasnowidzem.
Nie wiem co kusi niektórych do umawiania się przez PW. Przecież na forum i na PW trzeba coś napisać, a powiadomienia o wspomnieniach i nowych odpowiedziach na forum funkcjonują świetnie, więc nie jest żadną wymówką że coś można przeoczyć.
AMEN :twisted: :twisted: :twisted:
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3230
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: teillman » 27 mar 2019, 14:47

Sry życie mnie pochłonęło. Ja dzisiaj mogę zagrać [mention]Sliceanddice[/mention]?
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Domelski
rezerwowy
Posty: 620
Rejestracja: 25 sty 2019, 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: Domelski » 27 mar 2019, 15:28

Tak jak celnie Inkq odesłał do regulaminu.
Regulamin jest jaki jest i wszyscy się z nim zgodzili przystępując do tej Ligi. Jak niektórzy trenerzy robią inaczej to powinni liczyć się z konsekwencjami.

O ewentualnych zmianach w regulaminie lepszym miejscem do dyskusji jest wątek z Regulaminem bo wypowiedzieć będą mogli się Trenerzy z innych Dywizji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Xsaw
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 05 wrz 2017, 20:15

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: Xsaw » 27 mar 2019, 19:56

ja vs [mention]kicaf_[/mention] 0 - 2 dla niego. Ciężko jednak ugrać dużo przeciwko ekipie, która ma już sezon za sobą, przez większość meczu nawet nieźle szło ale potem strata piłki zakończona TD, parę gongów przez co moi trafili na ławkę KO i strata 2 TD. Druga połowa już bardziej po mojej myśli ale i tak nie udało się wyrwać punktu.
Dzięki za grę i powodzenia dalej.

PS : Wciąż uważam ze ten system MVP jest kolokwialnie mówiąc z dupy.
W poprzednim meczu MVP dla starplayera, w tym meczu dla lonera - na kasę oczywiście wypadła II więc nawet nie miałem jak go wykupić, w ten magiczny sposób 10 SPP do tyłu :(

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: doktorfff » 27 mar 2019, 21:03

Xsaw pisze: 27 mar 2019, 19:56PS : Wciąż uważam ze ten system MVP jest kolokwialnie mówiąc z dupy.
W poprzednim meczu MVP dla starplayera, w tym meczu dla lonera - na kasę oczywiście wypadła II więc nawet nie miałem jak go wykupić, w ten magiczny sposób 10 SPP do tyłu :(
Popieram !!!
Wystarczyło wprowadzić z zapiskiem, że jeżeli po meczu ktoś nie zgłosi to ma losowane przez kompa.
Niestety demokracja tym razem zawiodła
:evil: :evil: :evil:
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3470
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: Vincent » 27 mar 2019, 21:18

A więc:
Elfic i Garret remis
Teillman i Slice remis
Oro i Yapa po dodatkowych wyjasnieniach też remis.

Jeśli chcecie zmiane MVP, to lobbujcie za tym na następny sezon :D (wiecie, admin też człowiek i koperte przyjmie).

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S12Dyw3MD3 - kolejka do 26 marca

Post autor: Nimar » 28 mar 2019, 11:43

Coś ostatnio widzę, że sporo meczy jest adminowanych.. Trochę słabo.. Z drugiej strony życie.. Oby w następnych kolejkach było lepiej.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „3 Dywizja PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości