S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
qwak
rekrut
Posty: 56
Rejestracja: 04 cze 2019, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

Post autor: qwak » 19 cze 2019, 21:52

[mention]Kretonal[/mention] dzięki za ostry wpierdziel (chociaż mam wrażenie, że po części sam sobie wpierdzieliłem).
Do MVP nominuje:
Hegela
Kanta
Liebniza
Steam: https://steamcommunity.com/id/qwakk/
Odpaliłem kanał o planszówkach. Będzie mi bardzo miło jak zajrzysz : https://www.youtube.com/channel/UCn2RJi ... UIJKLMWzbA

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

Post autor: Kretonal » 19 cze 2019, 21:57

[mention]qwak[/mention] jest dobrze dopóki nie lecą gałeczki. Po tej grze dochodzę do wniosku, że nie kopie się leżącego. Jego się napierdala kamieniem :D

Gdyź, iź, ponieważ miewam początki sklerozy nie wiem, który blitzer dostał lvl up. Tak więc nominuję po prostu pozostałych 3.
Blitzerzy to:
Kreci Napierdalator
Jeb z dzidy Kreciku
Krecik robi kabum
Kreci Madafakir

EDIT: sprawdziłem powtórkę. Krecik robi kabum miał lvl up więc wylatuje z nominacji do MVP
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4287
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

Post autor: Oren » 19 cze 2019, 22:45

Chaos Harvesters [PLBB] v Baltic Krakens - 2:2 szczury wykorzystały pitch invasion w pierwszej połowie i udało im się zrobić 2:1 do przerwy. Niestety gdy szykowały się do akcji meczu znowu wbiegli kibice i uniemożliwili zrobić one turna. Brawo [mention]Crowmaster[/mention] i powodzenia dalej!

Nominuję do MVP :
Chaos Peon #2
Chaos Peon #3
Speedy Harvester

Jeśli któryś z nich zginął proszę o pw ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 489
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

Post autor: Crowmaster » 19 cze 2019, 22:50

Oren pisze:Chaos Harvesters [PLBB] v Baltic Krakens - 2:2 szczury wykorzystały pitch invasion w pierwszej połowie i udało im się zrobić 2:1 do przerwy. Niestety gdy szykowały się do akcji meczu znowu wbiegli kibice i uniemożliwili zrobić one turna. Brawo [mention]Crowmaster[/mention] i powodzenia dalej!

Nominuję do MVP :
Chaos Peon #2
Chaos Peon #3
Speedy Harvester

Jeśli któryś z nich zginął proszę o pw ;)
Te Twoje rzuty przyprawiały mnie o palpitacje :).

Ja nominuję:
01 - Gedeiros
06 - Ash
07 - Sthys
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3460
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

Post autor: Vincent » 20 cze 2019, 08:43

[mention]kalo90[/mention] [mention]Ajax[/mention] W zasadach teraz doczytałem że nie ma wzmianki jednak o SPP za 2td przy concedzie. Obecna sytuacja powinna zakończyć się 2:0 dla kalo90 i 2x mvp, bez spp za td.
Jednak jak uzgodniliśmy, można tę sytuację podciągnąć pod legitnego SPP i dotajecie po 1mvp, ale kalo90 pisał, że mógłby przyłożyć i dostać spp za td. W chwili obecnej traci mvp za concede'a i traci spp za potencjalne TD.
Ja najchętniej bym tu losowo przyznał kalo90 jeszcze spp za 1 td. Traci MVP ale zyskuje td (w ogólnym rozrachunku i tak jest 2spp do tyłu). Z tym że wtedy wynik meczu kończy się 1:0, a nie 2:0 (ewentualnie mogę któremuś zawodnikowi przyznać 3spp za podania, bez td i wtedy utrzymałby się wynik 2:0).

Ktoś ma uwagi do tego rozstrzygnięcia? Bo taki mały szacher macher tu jest, ale chciałbym to jak najbardziej sprawiedliwie zrobić. W razie uwag zostawie jak jest (czyli tradycyjny concede i 2mvp dla kalo90).
[mention]Inkq[/mention] co myślisz?

EDIT:
Jednak nie mogę dać 3 passów i zachować wynik. Jeśli rozdzielam MVP po 1 sztuce na drużyne, automatycznie to nie jest walkower i wynik musi być zgodny z liczbą przyłożeń w logu (a te przekładają się na spp).

Jest to ostatni mecz kolejki do zatwierdzenia więc nie będę zwlekać. Najwyżej spalicie mnie na stosie i ktoś inny weźmie się za moderowanie ;)

Zatem rozdzielam po 1MVP, dodatkowo kalo90 dostaje 3spp za td na losowym zawodniku i mecz jest zatwierdzony z wynikiem 1:0.
Ajax będzie zadowolony że nie traci MVP, kalo90 będzie zadowolony że nie zostaje z gołym MVP.

Ajax
rekrut
Posty: 200
Rejestracja: 13 maja 2018, 12:38

Re: S13Dyw3MD1 - termin do 22 czerwca

Post autor: Ajax » 20 cze 2019, 11:15

Vincent pisze: 20 cze 2019, 08:43 @kalo90 @Ajax W zasadach teraz doczytałem że nie ma wzmianki jednak o SPP za 2td przy concedzie. Obecna sytuacja powinna zakończyć się 2:0 dla kalo90 i 2x mvp, bez spp za td.
Jednak jak uzgodniliśmy, można tę sytuację podciągnąć pod legitnego SPP i dotajecie po 1mvp, ale kalo90 pisał, że mógłby przyłożyć i dostać spp za td. W chwili obecnej traci mvp za concede'a i traci spp za potencjalne TD.
Ja najchętniej bym tu losowo przyznał kalo90 jeszcze spp za 1 td. Traci MVP ale zyskuje td (w ogólnym rozrachunku i tak jest 2spp do tyłu). Z tym że wtedy wynik meczu kończy się 1:0, a nie 2:0 (ewentualnie mogę któremuś zawodnikowi przyznać 3spp za podania, bez td i wtedy utrzymałby się wynik 2:0).

Ktoś ma uwagi do tego rozstrzygnięcia? Bo taki mały szacher macher tu jest, ale chciałbym to jak najbardziej sprawiedliwie zrobić. W razie uwag zostawie jak jest (czyli tradycyjny concede i 2mvp dla kalo90).
@Inkq co myślisz?

EDIT:
Jednak nie mogę dać 3 passów i zachować wynik. Jeśli rozdzielam MVP po 1 sztuce na drużyne, automatycznie to nie jest walkower i wynik musi być zgodny z liczbą przyłożeń w logu (a te przekładają się na spp).

Jest to ostatni mecz kolejki do zatwierdzenia więc nie będę zwlekać. Najwyżej spalicie mnie na stosie i ktoś inny weźmie się za moderowanie ;)

Zatem rozdzielam po 1MVP, dodatkowo kalo90 dostaje 3spp za td na losowym zawodniku i mecz jest zatwierdzony z wynikiem 1:0.
Ajax będzie zadowolony że nie traci MVP, kalo90 będzie zadowolony że nie zostaje z gołym MVP.
Tak jak wcześniej wspominałem cokolwiek zadecydujesz będzie ok :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „3 Dywizja PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości