Pixel cup 3 zapisy
- leon
- trener
- Posty: 10527
- Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Pixel cup 3 zapisy
Wybór jest tails. Jak wygrasz to przechodzisz do innej grupy. Jak przegrasz to przechodzi Bogu.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
- leon
- trener
- Posty: 10527
- Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Pixel cup 3 zapisy
Nie wiem kto oglądał. Losowanie dało heads. Zatem Bogu przechodzi do innej grupy za Marka
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
- Shawass
- trener
- Posty: 4343
- Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
- Lokalizacja: Rzeszów
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: Pixel cup 3 zapisy
Ok, czyli ostateczne grupy po zmianach:
GRUPA A
2Gutta - Egypt 2036
Biały - [Pixel] Le Pier-Doly
Kiero - (PxC) Los Simpaticos
smollar - Wyrwiflaczki
Slimaq - Dark Tree Friends
m6k3 - [PC] Green Pythons Horyniec
Oren - Renegaci Arystokraci
Bogu - [PxC] Pogoń Dzięgielowo
GRUPA B
Shawass - [PxC] GKS Sztywni Oleszyce
Vincent - Unijne elfy
Leon - Pixeloza Warsaw
MarkusNord - Lizard Bóle w Sławie
bukszpan - Pomocna Dłoń
Nairod - [L]PizzBurg
Domingo - GKS Sielanka Jaworzno
marek - Red Kite's Erkelsdorf II
GRUPA A
2Gutta - Egypt 2036
Biały - [Pixel] Le Pier-Doly
Kiero - (PxC) Los Simpaticos
smollar - Wyrwiflaczki
Slimaq - Dark Tree Friends
m6k3 - [PC] Green Pythons Horyniec
Oren - Renegaci Arystokraci
Bogu - [PxC] Pogoń Dzięgielowo
GRUPA B
Shawass - [PxC] GKS Sztywni Oleszyce
Vincent - Unijne elfy
Leon - Pixeloza Warsaw
MarkusNord - Lizard Bóle w Sławie
bukszpan - Pomocna Dłoń
Nairod - [L]PizzBurg
Domingo - GKS Sielanka Jaworzno
marek - Red Kite's Erkelsdorf II
-
- trener
- Posty: 3301
- Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57
-
Zdobyte trofea
Re: Pixel cup 3 zapisy
Leonie wysłałem Ci PM na Fumbblu
Możesz podmienić mi drużynę ta tą?
https://fumbbl.com/p/team?team_id=934074
To też halflingi ale zaimplememtowali nowych pozycyjnych to bym z nich skorzystał jeśli da rade
Możesz podmienić mi drużynę ta tą?
https://fumbbl.com/p/team?team_id=934074
To też halflingi ale zaimplememtowali nowych pozycyjnych to bym z nich skorzystał jeśli da rade
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)
Stunty 2020 - 18/13/13(44)
Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)
Stunty 2020 - 18/13/13(44)
Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)
- leon
- trener
- Posty: 10527
- Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Pixel cup 3 zapisy
nie widze problemu. rozgrywki jeszcze nie wystartowały zatem mozesz podmienic na prawie identyczna druzyne. zaproszenie wysłane.
a propos
[mention]bialy[/mention] tez klepnij akcept abysmy mogli wystartowac. jak obydwaj zrobicie akcept to jedziemy
a propos
[mention]bialy[/mention] tez klepnij akcept abysmy mogli wystartowac. jak obydwaj zrobicie akcept to jedziemy
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
- Domingo
- trener
- Posty: 5134
- Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
- Lokalizacja: War Saw
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Pixel cup 3 zapisy
Hej a ja też mogę podmienić skoro są nowi pozycyjni?
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow
- leon
- trener
- Posty: 10527
- Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Pixel cup 3 zapisy
dobra, tylko szybko
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
- Domingo
- trener
- Posty: 5134
- Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
- Lokalizacja: War Saw
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
- leon
- trener
- Posty: 10527
- Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Pixel cup 3 zapisy
puszczone zaproszenie
[mention]NairoD[/mention] klikaj potwierdzenie tez
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości