PC3 - playoff

Pierwszy forumowy turniej FUMBBL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: PC3 - playoff

Post autor: Shawass » 05 mar 2020, 14:44

leon pisze: 05 mar 2020, 14:20chcialem napisac dla nas start ok 21.10-15
Tak, to starczy :D Podsumujemy jakie macie drużyny i omówimy jak to widzimy
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PC3 - playoff

Post autor: Vincent » 05 mar 2020, 15:01

[mention]leon[/mention] ok, pasuje.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: PC3 - playoff

Post autor: Shawass » 05 mar 2020, 20:56

za 5 minut start ^^ https://youtu.be/sdk_PXN8U90
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PC3 - playoff

Post autor: Vincent » 05 mar 2020, 23:19

No i kto nie widział, ten niech wie, że skończyło się wynikiem 2:1 dla Leona.

Już na starcie, faza inducementów.. każdy debil to umie zrobić.. a ja kupiłem kartę na którą się nie gra i chyba Nuffle chciał mnie ukarać bo pozostałych 400k inducementów nie wydałem... :D bo po co.

Atak z mojej strony trochę chaotyczny, ale czułem że zwykłym pozycjonowaniem, dodgowaniem itp wiele nie ugram, bo tackle, bo shadowing, bo MB i nawet blitz co turę mnie zniszczy (o dziwo potem się okazało że nie było tak źle). Liczyłem że sam zadam trochę obrażeń. Wiadomo że elfom gra się łatwiej nawet 6v8 niż 9v11.
Końcówka lekko stresująca, ale przyłożyłem w 7 turze. Niestety stallowanie jeszcze tej jednej było praktycznie niewykonalne. Nauczony doświadczeniem wolałem zrobić td i bronić dwu-turówki, niż nie zrobić i jeszcze bronić przed 0:1 do przerwy.
Z obrony dwu-turówki wyciągnąłem co mogłem, ale było to za mało. Leon przyłożył.

Drugi drive zgodnie z oczekiwaniem. Musiałem liczyć znów albo na szybką eliminacje (ale faule nie szły coś) albo na masę czach u Leona. Ball Carrier St4 otoczony 4 guardami, to nie jest coś co pro elfy mogą sforsować. Może gdybym miał strip balla to bym próbował..
Pod koniec meczu pancerze pękały już normalnie, więc dotrwałem 5 zawodnikami do swojej 8 tury więc o jednoturówce też mogłem zapomnieć.

Gratuluje pewnej wygranej i może w kolejnym sezonie będę miał okazje na rewanż.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10527
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PC3 - playoff

Post autor: leon » 05 mar 2020, 23:27

Strasznie zaluje ze nie miales inducmentow. Dla mnie jestes wybitnym graczem bo po takim ciosie wykombinowales plan dajacy jak najwieksze szanse na sukces. troche podpuscilem dol specjalnie w pewnym momencie. liczylem ze jak rr juz Ci polecial to ze gdzies cos sie nie uda i na gfi bede mial 2d blok w catchera z pilka przy sideline. ale wszystko wyszlo i zaslona byla dobra. 8 swoja ture rozegralem zle, ale tez kostki bloku i przebicia wtedy nie pomogly, zatem musialem robic podanie, hand off i 2 dodge i 2 gfi. czy mozna lepiej bylo ja rozegrac. zapewne tak. natomiast Ty ustawiles wtedy rewelacyjna obrone. moze jednego elfa mozna bylo przesunac tak abym nie mial szans rzucac bez int lub gfi.
2 polowa to wreszcie zaczely pekac pancerze. ogr nie robil nic. zastanawialem sie jak mial awans czy dac mu ruch. aby za 30k odzyskal stracony ruch. ale widze ze jemu 3 wystarczy jak nie potrafi nie zglupiec :-)
jak bys mial strip ball to nosilbym pilke throwerem w obstawie guardow z dodatkowym wianuszkiem od najmniej bezpiecznej strony, a tak moglem mutantem jak to milo komentujacy opisali.
dziekuje za mecz i powodzenia w kolejnym sezonie.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PC3 - playoff

Post autor: Vincent » 06 mar 2020, 13:32

[mention]Shawass[/mention] [mention]R2-D2[/mention]
Dzięki chłopaki za komentarz, właśnie sobie obejrzałem relację.

Kupno karty było misclickiem. W momencie dodawania opisów do zawodników Leona wyskoczyło mi okno na kupowanie kart.. kliknąłem enter żeby zapisać opis, a ułamek sekundy wcześniej dostałem to okno i enter automatycznie kupił mi kartę. Inducementów szkoda, ale karta dodała smaczku :)

Teraz na spokojnie oglądając relację, wydaje mi się, że dużo więcej zrobić nie mogłem. Ze 2-3 ruchy w ataku zrobiłem na pewno źle, ale stallowanie do 7 tury i tak uznaje za nie najgorszy wynik.
Obrona.. tu raczej nie mogłem nic więcej wymyśleć. Chciałem przede wszystkim zmniejszyć liczebność zawodników Leona, ale faule mi nie wchodziły. Innego sposobu nie było poza wbiegnięciem do klatki i na -2d wrestlerem.
Liczę na kilka dodatkowych skilli w kolejnym sezonie i bardziej wyrównany rewanż :)

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: PC3 - playoff

Post autor: R2-D2 » 06 mar 2020, 14:25

[mention]Vincent[/mention] bo problemo taki meczyk transmitować to przyjemność :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10527
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PC3 - playoff

Post autor: leon » 06 mar 2020, 22:21

ja dlatego nie dodaje opisow ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pixel Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość