Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Szwecja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: reszka » 30 kwie 2016, 21:26

Teraz ja wypadłem z internetu, więc na szybko zasady jakie sobie przemyślałem i ustaliłem sam ze sobą.

Są 2 grupy, robiłem małe losowanie rzucając k6 i wyszło mi co następuje:

Grupa A:
1. Chłopek
2. Juniooor
3. Shawass

Grupa B
1. Nairod
2. Polonus gościnnie
3. Leon

1. W grupie każdy gra z każdym, wychodzi jedynie zwycięzca grupy. Zasady jak na turnieju resurekcyjnym, tzn, nie ma dodatkowych awansów a zmarli zmartwychwstają. Klasyfikacja w grupie na analogicznych zasadach jak na Mistrzostwach, tzn punkty, bezpośredni mecz, suma TD+cas i mam nadzieję że to wystarczy. Jeśli nie, będziemy coś myśleli, na razie naprawdę nie mam na to weny i siły.

2. Zwycięzcy grup grają ze sobą finał. Jeżeli można zrobić tak, żeby mecz miał dogrywkę, to świetnie. Jeżeli nie, to w przypadku remisu po prostu będą grać drugi mecz. Drugi mecz różnić się będzie od pierwszego, że drużyna odbierająca w 1 meczu w 1 turze, w drugim meczu w 1 turze będzie kopała. Jeżeli w drugim meczu też padnie remis, to policzymy zadane obrażenia w sumie z dwóch meczy. Jeżeli to nie wystarczy, to pojadę do Domingo do domu, odpali mi on FUMBBLa i powtórki, obejrzę oba mecze i zdecyduję, który gracz wykazał się większą klasą trenerską czy jak to tam zwać. Po prostu jakoś to musimy rozstrzygnąć.

3. Jeżeli z grupy B "awansuje" Polonus, to zwycięzca grupy A jest automatycznym zwycięzcą turnieju. Jest to pewien handicap dla grupy A, ale w końcu BB uczciwą grą nie jest.

4. Gramy na zasady EURO, więc miło by było ustawić turniej z 6 skillami. Zawodnicy, którzy grali na Mistrzostwach proszeni są o wybór rozpiski identycznej z MP - zapobiegnie to ustawianiu się pod przeciwnika. Polonus - nie wiem kim gra, ale ma limit na max 1 umiejętność "tackle". Juniooor i chłopek - Chłopaki, róbcie co chcecie. Krasnale raczej i tak pójdą w standard, szczury to wolna amerykanka i nie będę limitował chłopka.
leon pisze:a nie kazdy z kazdym jak tak malo chetnych? tak tylko pytam
Leonie, myślałem, ale nie. Z jednej strony to ok, mało meczy, z drugiej jak ktoś przegra 2, to na kolejne 2 może się umawiać z opóźnieniem, może je odpuszczać. Na a jeśli ustalimy, że zwycięzca i drugi grają później finał - to powyższy system jest bardzo podobny. Gdyby przechodziło więcej niż 1 zawodnik, trzeba by pomyśleć o czymś innym. Ale dla samego zwycięzcy ten sposób nie jest aż tak strasznie niesprawiedliwy.

No i mój system daje szansę szybkiego zakończenia turnieju - 2-3 mecze w grupie i finał. A pod kątem rezerwacji to duży plus.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: Sir Mewash » 30 kwie 2016, 23:02

Elfic? Elkołak? Coś mi umkneło?

Nairod przecież mówił że odpuszcza ze względu na nową pracę. (przypominam że max do końca maja trzeba uiścić przedpłatę za hotel i zapłacić za przejazd).
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: Elkołak » 01 maja 2016, 08:19

Pisałem wcześniej, że jak nie będzie chętnych na Szwecję to chętnie pojadę. Chętni są więc tematu nie ma. Poza tym nie gram w fumbla i grać nie zamierzam :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: Shawass » 01 maja 2016, 10:18

Dzięki Reszka za ogarnięcie tematu, dla mnie git - pytanie tylko od kiedy zaczynamy? Czy już można się ustawiać? Drużynę mam teoretycznie z 6 skillami na Fumblu (czy na pewno się przekonam jak się przełamię żeby tam wejść :P ).
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: chopek_roztropek » 01 maja 2016, 11:23

Serwus, dzięki reszka. Klarownie jest. Junior i shawass nie wiem jak wasze doświadczenie na FUMBBLu, ale jak macie mniej jak kilka meczy (meczów?), to walnijcie jakiś trening. Zasady są podręcznikowe, oczywiście, ale obsługa, na początku, powoduję kilka turnoverów.
Służę dzisiaj i jutro czasem, jakbyście chcieli posparować.
NAF: bbart 21567

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: NairoD » 01 maja 2016, 11:33

Ja także jestem dzisiaj wieczorem do dyspozycji
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: polonus100 » 01 maja 2016, 20:13

Haha! No i ja.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: leon » 04 maja 2016, 11:33

jak Reszka zarzadzil tak mi pasuje.
najlepiej w naszej grupie zagrac i zrobic tam turniej na dokladnych zasadach z euro
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: Sir Mewash » 04 maja 2016, 11:48

Leon a mógłbyś ogarnąć ten event na FUMMBLU jako administrator?
Udało mi się zrobić zwykły turniej, bez dodatkowych skilli do rozdania (nie wiem jak to się robi) aby zagrać z Juniooorem bo na testy EB coś niemożemy zagrać choć jesteśmy sparowani
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Turniej kwalifikacyjny do Szwecji na FUMMBL

Post autor: reszka » 04 maja 2016, 12:11

Ja tylko jeszcze dodam profilaktycznie, że Elkołak na FUMBBLu grać nie zamierza (nie dziwię mu się), Elfic coś uruchomił ale się przeraził. Jestem z nim w kontaktach na PW, ale jednoznacznie nie chciał powiedzieć, czy chce grać czy też nie a od 2 dni PW nie odbiera.

Jeżeli zechce zagrać, to podmieni Polonusa. Jeżeli nie, będzie jak napisałem. Generalnie czekam dzisiaj do wieczora, by coś z tym zrobić. Jak nie będzie odzewu to Polonus gra.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość