Rejestracja + Wyjazd

Szwecja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10551
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: leon » 17 paź 2016, 09:16

Domingo pisze:Dobra, załatwiłem transport samochodowy (mój Tata nas zawiezie) na lotnisko. Jadę ja, Slimak i Shawass. Jak chcesz Leon, to możemy Cię zabrać będzie po drodze. Będzie pełny samochód ale usiądziesz sobie z przodu, to może dasz radę.

Bardzo możliwe, że bagażnik będzie zapchany i będziemy musieli trzymać swoje bagaże na kolanach ale damy radę. To będzie mniej niż godzina jazdy.
chetnie. tylko upewnij sie prosze co do bagaznika. bede mial wozek inwalidzki. jak sie nie zmiesci to probuje opcji nr 2 czyli
Sir Mewash pisze: Ja teoretycznie bede mial jedno wolne miejsce na/z lotniska w modlinie. Tylko bedzie trzeba dojechac na/z Bielan (zonka nawet jeszcze nie wie ze robi za kierowce)
jak do Domingo sie nie zmieszcze z wozkiem to chetnie z Toba sie zabiore. podjade wtedy taxi na bielany. tylko czy u Ciebie w bagazniku sie zmiesci wozek?
Jak bardzo wcześniej musimy być na lotnisku?
2h przy bagazu podrecznym jest az nadto. tylko lepiej sie zgrac w czasie aby byc tam razem skoro lecimy na 1 rezerwacje
Druga sprawa: jak to jest z braniem leków/kosmetyków w bagażu podręcznym? są jakieś restrykcje?
leki normalne nie ma problemu. leki w strzykawkach trzeba zglosci i miec zaswiadczenie od lekarza. przerabialem to wczoraj :-)
kosmetyki

W bagażu podręcznym, zabieranym na pokład samolotu, kosmetyki płynne, czyli wszelkie emulsje, żele, pasty, aerozole itp. muszą być przewożone w pojemnikach o objętości do 100 ml każdy, a wszystkie pojemniczki muszą być umieszczone w przezroczystej torebce o maksymalnej pojemności jednego litra.

wczoraj zalatwiajac przewoz wozka i kuli Pani byla tak mila ze przydzieliła nam miejsce od razu. nie wiem czy Miloszu musisz zrobic jeszcze opdprawe oprocz tego ale lepiej przeklikaj w necie. Jesli wierzyc seatguru to 6 z 7 przydzielonych nam miejsc jest na siedzeniach premium :-)
w kazdym badz razie sa one na samym koncu samolotu, tuz przy wejsciu i lazienkach zatem na pewno beda dobre. i to w obie strony takie mamy. :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Domingo » 17 paź 2016, 16:41

Leon, bagażnik będzie pusty, wózek powinien się zmieścić. Powiedzcie mi tylko o której powinniśmy wystartować z Jelonek. I podaj mi na PW swój adres, gdzie mamy podjechać.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Sir Mewash » 18 paź 2016, 17:09

Nie wiem czy zdazymy ale warto miec ta Europejska Karte Ubezpieczenia Zdrowotnego
http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zala ... arte-ekuz/
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Elkołak » 18 paź 2016, 17:38

Gdy w ubiegłym roku leciałem na 11 dni do Irlandii zgłosiłem się do typa który ubezpiecza mi pojazdy i wykupiłem ubezpieczenie na ten czas. Dzięki temu miałem zapewnioną tam darmową opiekę zdrowotną zęby, złamania pobyt w szpitalu itd. nawet sprowadzenie zwłok do kraju :D - sprowadziłem sam :D kosztowało to 36 zł a operacja trwała 10 minut. Radzę a macie jeszcze troszkę czasu to zrobić bo jak coś się przydarzy to ceny są kosmiczne za opiekę medyczną. Mam nadzieję że wrócicie cali i zdrowi. Powodzenia w grze! Niech Nuffle Wam sprzyja!!! :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Sir Mewash » 18 paź 2016, 23:48

Panowie wylatujemy 8:55 wiec powinniśmy się spotkać na lotnisku o 6:55
Junooor będzie miał koszulki do rozdania przed bramkami
Czy ktoś jest zainteresowany bagażem większym? Obecnie kosztuje 79pln. Można się złożyć w więcej osób jak ktoś chce/potrzebuje.

Leon organizatorzy sa poinformowani o twoim deathrollerze i poinformowali mnie ze w Zamku jest winda i dodatkowo jak będzie potrzeba to będzie Irlandzki lekarz na sali
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Slimaq » 19 paź 2016, 00:13

Sir Mewash pisze:... to będzie Irlandzki lekarz na sali
Kamień z serca :)
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Sir Mewash » 19 paź 2016, 10:47

Slimaq pisze:
Sir Mewash pisze:... to będzie Irlandzki lekarz na sali
Kamień z serca :)
Ciekawe czy bedzie mowil po polsku? ;)

Karte EKUZ link podalem wczesniej dostajw sie od reki w oddziale wojewodzkim NFZ. Wypelniamy formulaz z linku i udajemy sie do odpowiedniej siedziby (tez w linku). Karta wazna 2mce
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Domingo » 19 paź 2016, 11:26

Harmonogram:
Friday night @Eurobowl castle

Welcome to Eurobowl 20.00
Live draw Eurobowl 20.30
Castle closed 22.00

*The EurOpen draw will be presented on Saturday morning


Registration on Saturday morning

All captains (captains only) need to register their team and get the Eurobowl/EurOpen player pack for their team. The pack includes roster, name tag and gift bag for each player.

*The name tag is needed to have access to the castle and lunch on Elite stora hotellet (drottninggatan 1) after the start of the first round


Saturday
08:30 - 09:45 Registration
10:00 - 12:30 Round 1
12:30 - 14:00 Lunch
14:00 - 16:30 Round 2
17:00 - 19:30 Round 3

Sunday
09:00 - 11:30 Round 4
11:30 - 12:30 Lunch
12:30 - 15:00 Round 5
15:30 - 18:00 Round 6
18:30 Award ceremony

*Please note that the scheduled time is when the matches start so come early and be ready to play!
i informacja przydatna Reszce:
We will have tags for fans/family as well.
Ask in registration for these and they will be provided.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10551
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: leon » 19 paź 2016, 13:29

Sir Mewash pisze: Leon organizatorzy sa poinformowani o twoim deathrollerze i poinformowali mnie ze w Zamku jest winda i dodatkowo jak będzie potrzeba to będzie Irlandzki lekarz na sali
dzieki

swoja droga pamietaj nas odprawic :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Rejestracja + Wyjazd

Post autor: Slimaq » 19 paź 2016, 13:50

Sir Mewash pisze: Karte EKUZ link podalem wczesniej dostajw sie od reki w oddziale wojewodzkim NFZ. Wypelniamy formulaz z linku i udajemy sie do odpowiedniej siedziby (tez w linku). Karta wazna 2mce
Również dzisiaj od ręki dostałem kartę EKUZ - cała procedura trwała 5 min łącznie z wypełnieniem formularza. Ja dostałem na pół roku.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość