Lista zespołów

Szwecja
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Lista zespołów

Post autor: Sir Mewash » 07 gru 2015, 14:30

W tym temacie proponuję zacząć rozkminiać kto czym chce grać, co warto wziąć do drużyny. Połączyć trenerów z zespołami (nie tylko jednym jeśli są jakieś wahania). Ktoś mądrzejszy może zaproponować preferowane zospoły. Ja postaram się w pierwszym poście wpisywać wnioski. Gdy już zarysuje się kształt kto co ma testować proponuję aby każdy z trenerów założył Nowy temat z rozpiską drużyny. Potem stworzymy tematy z rozpiskami zespołów z którymi bedzie się trzeba ograć.

1. Reszka - Undead, WE
2. Qbusus - Lizardman
3. Domingo - Lizardman, Norse, Orc, Undead, Necromantic
4. Mewash - Chaos Dwarfy
5. Warrior - krasnoludy, krasnoludy chaosu, norsi, orkowie, skaveni, ludzie, nurgle
6. Juniooor - Krasnale, Orki, Norska, Krasnale chaosu
7. Nairod - Slan, HE, DE
8. Ślimaq - DE, WE, Skaveny, Lizardy
9. Shawass - Orki, Amazonki
10. Elkołak - Khemri, Norsi, Krasnoludy, Chaos, Nurgle, Orkowie
11. Leon - Ludzie, Orki, Krasnoludy,Norse, Amazonki, Dark Elfy
12. Chlopek_roztropek - Udead, Szczury, Ludzie, Norsi

Oczywiście Reszka jest tu osobą decydującą ale pozwoliłem sobie na małą sugestie :mrgreen:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Warrior1980 » 07 gru 2015, 14:33

A jak na turniejach tej rangi wygląda sprawa figurek? Można grać czym się chce? Czy muszą być pomalowane? Czy są dodatkowe punkty za jakość i walory artystyczne?

Jeżeli są dodatkowe punkty to trzeba by już chyba zacząć składać i paćkać drużyny.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista zespołów

Post autor: Domingo » 07 gru 2015, 14:35

To ja wrzucam dla przejrzystości jakie są rasy i w których są tierach:

Tier 1
5 normal skills.
Amazon, Chaos Dwarf, Dark Elf, Dwarf, Lizardmen, Norse, Orc, Skaven, Undead and Wood Elf.

Tier 2

5 normal skills +1 double skill OR 20 extra gold to buy the team.
Chaos, Chaos Pact, High Elf, Human, Khemri, Necromantic, Nurgle, Pro Elf, Slann and Vampire.

Tier 3
5 normal skills + 1 double skill AND 20 extra gold to buy the team.
Goblin, Halfling, Ogre and Underworld.

Musimy wygrać osiem różnych. Jak pomyślę to wpiszę te, które wg mnie moglibyśmy wziąć.

@Warrior raczej na pewno jest wymaganie pomalowanych drużyn. Ocena malarska też jest ale raczej jako oddzielna kategoria z nagrodami. Ty akurat masz szansę coś zgarnąć ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: reszka » 07 gru 2015, 15:22

Ja bym grał nieumarłymi bądź wood elfami. Tymi pierwszymi umiem, tych drugich bym ograł. A że miłośników woodów nie ma więcej, w ten sposób zwolniłbym miejsce jednej z najlepszych drużyn.

No i nie oszukujmy się, z tieru 2 to chyba tylko nekromanta trzyma poziom. Moim zdaniem, żeby skutecznie walczyć o znalezienie się wśród 70% najlepszych zespołów (taki założony przeze mnie plan maximum), trzeba wybrać same zespoły z tier 1 + nekro.

Pomijam indywidualne kwestie, jak nurgle warriora, którymi sobie świetnie radził. Tyle, że jestem przekonany, że np. orkami czy krasnalami radziłby sobie lepiej.

OFC, to moje zdanie, w Wy wiecie jaki jestem. Mogę przegrać, ale po walce. A walka o te 70% topu będzie i tak zacięta, nawet bez wampirów Mewasha (bez urazy). Chaos Pact o którym Shawass wspominał, to darmowe punkty dla każdego średnio-lepiej rozgarniętego trenera z drużyną z tieru 1.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista zespołów

Post autor: Qbusus » 07 gru 2015, 15:26

Jak bym jecal to chetnie ogarnąl bym lizuskow. Raz ze mam jeszce figsy z wfb ktore latwo mozna zkonwertowac, 2 ze ostatno fajnie mi sie nimi gra a te 5c skili to akurat tyle ile potrzeba zeby druzyna miala rece i nogi i ogony :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista zespołów

Post autor: Domingo » 07 gru 2015, 15:32

Reszka, przeczuwałem, że napiszesz coś podobnego. Zwłaszcza spodobało mi to mieszczenie w 70% najlepszych zespołów. To dobra poprzeczka dla nas.

Idąc Twoim tropem zawęzilibyśmy wybór ras do:
Amazon
Chaos Dwarf
Dark Elf
Dwarf
Lizardmen
Norse
Orc
Skaven
Undead
Wood Elf
Necromantic

Ja mogę zagrać: Lizardman, Norse, Orc, Undead, Necromantic. Nie wiem czym był wolał, niby w jaszczurkach mam największe doświadczenie ale to nie znaczy, że gram nimi dobrze :) Wszystkie teamy, które wymieniłem jestem w stanie ogarnąć (też figurkowo) do października.

Jeszcze co do ras: ja tylko się zgodziłem z opinią Reszki. Jak macie inne pomysły/ chcecie grać czymś innym to piszcie śmiało. Dopiero zaczynamy dyskusję.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: reszka » 07 gru 2015, 15:40

to ja tylko powiem jeszcze, że amazonki warto wybrać z 1 powodu - nikt ich nie sparuje z krasnalami i chk. Mocno zyskują w takim układzie.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Sir Mewash » 07 gru 2015, 16:15

No to ja jak już wcześniej pisałem przytulił bym Chaos Dwarfy
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Elkołak » 07 gru 2015, 20:10

Khemri, Norsi, Krasnoludy, Chaos, Nurgle, Orkowie
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: NairoD » 07 gru 2015, 20:41

Ja mogę dark/high elfy i niepopularnych slannów. Do pierwszycham modele do drugich plan adaptacyjny do modeli które posiadam
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość