Lista zespołów

Szwecja
Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: juniooor7 » 07 gru 2015, 20:44

Krasnale, Orki, Norska, Krasnale chaosu.. To co mi przychodzi na myśl na początek.
Ale chyba najlepiej ostatnio gra mi się Norską.. Tylko skąd ja wezmę figurki? 2 teamy przede mną do zrobienia :P
Oczywiście na razie to żadna deklaracja z mojej strony
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Warrior1980 » 07 gru 2015, 20:47

Ja preferuję krasnoludy, krasnoludy chaosu, norsi, orkowie, skaveni, ludzie, nurgle... chociaż w zasadzie to mogę grać tym co zostanie... mam niewielkie doświadczenie w grze amazonkami i elfami jak dotąd.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Shawass » 07 gru 2015, 23:20

Orki / Amazonki, te dwie drużyny będę ćwiczył teraz jeśli o listę Reszki chodzi.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: reszka » 08 gru 2015, 09:10

Shawass, na razie jesteś jedyny, który chce ogarnąć amazonki. Zagraj nimi na auldzie 8-10 meczy grając początkowymi drużynami, resetując w miarę potrzeby i zobacz, jak Ci wychodzi i z czym masz problemy.

Pamiętaj tylko o 1 podstawowej zasadzie, amazonki to bardzo mocny i zdecydowany basher team. Graj tym jak nurglem czy krasnalami (lekko przegiąłem, ale amazonki są bardziej bashy niż nieumarli) to będziesz wygrywał. Graj jak elfami to masz pewną porażkę. W skrócie, bloki non stop, uciekania jak najmniej. Dodge służy do utrzymania się na nogach, nie do uników. Uniki oznaczają krwawą porażkę.

Jak przestaniesz się bać ich pancerza 7 i zaczniesz lać przeciwnika zroumiesz, na czym polega moc amazonek.

Na 1100 najlepszy roster to chyba 14 zawodniczek (4 blitzerki, 1 miotacz i 1 łapacz), 3 RR i 1 APO.
Skille - 4x guard i blok na motaczu albo 3x guard i bloki na miotaczu i łapaczu. Można pomyśleć o 1x mighty blow, zależy od upodobań.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Shawass » 08 gru 2015, 13:21

Reszka - no to jest inne podejście niż myślałem, dzięki :D Wypróbuję je w ten sposób, jeśli mi nie będzie szło, bo jak do tej pory działałem nimi bardziej jak elfami. Orki złożę tak czy siak. A rozpiska jak najbardziej w mój gust ta co podałeś :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista zespołów

Post autor: leon » 08 gru 2015, 13:36

jako ze ludzi nie bierzemy bo nie tier1 to ja kazda rasa ktora zostanie wolna nie zagospodarowana przez lepszych w niej graczy. kazda ktora mi zostanie wyznaczona ogram mocno.
po ludziach to pewnie prefereowane orki, dwarfy. ale kazda wycwicze.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: reszka » 08 gru 2015, 13:44

I pewnie przegrywałeś. Amazonkami robisz full atak w każdej minucie meczu, i w obronie i w ataku. Powalasz i idziesz za zawodnikiem. Popychasz, to w połowie wypadków też idziesz (krasie i nurgle idą zawsze), bo jak on popchnie, to ty go znowu na 2 kościach. Zadziwiająco często zobaczysz dzwony u przeciwnika. Nie idziesz dalej tylko gdy walczysz z większym basherem jak nurgle czy chaos czy orki i pakujesz się w klincz.

Oczywiście wszysto po to, żeby w 5-7 turze zrobić masowy myk i ustawić gdzies klatkę w celu przyłożenia.

A jeżeli przeciwnik ma 2-3 zawodników przewagi zaczynasz grać jak elf ze złamaną nogą, czasami to wystarczy, ale to ostateczność.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: reszka » 08 gru 2015, 13:52

leon pisze:jako ze ludzi nie bierzemy bo nie tier1 to ja kazda rasa ktora zostanie wolna nie zagospodarowana przez lepszych w niej graczy. kazda ktora mi zostanie wyznaczona ogram mocno.
po ludziach to pewnie prefereowane orki, dwarfy. ale kazda wycwicze.
Kto bedzie wyznaczał, a i to o ile, to jeszcze kwestia otwarta.

Na razie się zadeklaruj, jeszcze dyskusja będzie trwała parę dni. Z wyznaczaniem jest ten problem, że nie działa. Ja nie nauczę się nekro ani mrocznych, nie moja psychika. Mam nadzieję, że Shawass znajdzie w sobie odpowiednie pokłady agresji na amazonki, ale jeśli masz tak ogranych ludzi, czemu nie chcesz norsów bądź amazonek. To takie ludzie bez ogra tylko dużo lepsze.

Z ludźmi jest jak z wysokimi, rzadko widywałem graczy którzy są w stanie skutecznie walczyć nimi z drużynami z tier 1.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista zespołów

Post autor: leon » 08 gru 2015, 14:09

reszka pisze: Na razie się zadeklaruj, jeszcze dyskusja będzie trwała parę dni. Z wyznaczaniem jest ten problem, że nie działa. Ja nie nauczę się nekro ani mrocznych, nie moja psychika. Mam nadzieję, że Shawass znajdzie w sobie odpowiednie pokłady agresji na amazonki, ale jeśli masz tak ogranych ludzi, czemu nie chcesz norsów bądź amazonek. To takie ludzie bez ogra tylko dużo lepsze.

Z ludźmi jest jak z wysokimi, rzadko widywałem graczy którzy są w stanie skutecznie walczyć nimi z drużynami z tier 1.
wlasnie z ras ktorymi nie gralem myslalem o norse, amazonkach lub dark elfach. ogr regularnie nic nie robi, wiec nie bedzie mi go brakowało. a pancerz slaby w turnieju nie przeszkadza.

zatem ok

ludzie, orki, dwarfy, norse, amazonki, dark elfy. (kolejnosc nie wiazaca)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista zespołów

Post autor: Shawass » 08 gru 2015, 15:23

Leon - ok, a między Amazonkami a Orkami z którymi miałeś więcej do czynienia? Chodzi mi o to że jeśli coś Amazonkami działałeś (u mnie to nieco na Cyanide i nieco na figurkach, ale nie bashowo) a Orkami jedynie przeciwko kompowi i mam dosyć wypaczone do nich podejście :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości