Wybór składu reprezentacji

Szwecja
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Wybór składu reprezentacji

Post autor: Sir Mewash » 07 gru 2015, 23:26

1. Mewash
2. Reszka,
3. Warrior,
4. Ślimak
5. Domingo
6. Shawass
7. Juniooor
8. Leon
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: Domingo » 08 gru 2015, 00:00

Dziś się dowiedziałem, że reprezentacje (te 8 osób) może być tylko jedna na kraj. Reszta musiałaby grać w EurOpen (3 osobowe druzyny).
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: NairoD » 08 gru 2015, 05:40

Moja propozycja jest taka. Wybieramy trenera a ten wybiera kogo bierze do kadry z tym że wybiera on 6 zawodników. 7 zawodnik to kapitan wybierany oddzielnie.
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: chopek_roztropek » 13 gru 2015, 10:06

Fart nie przestaje mi dopisywać. Termin EuroBowl idealnie wstrzeliwuje się w przerwę szkolną tutaj.

Zdecydowanie weźcie mnie pod uwagę, bo pojadę tam, albo jako członek ekipy PL, albo wolny strzelec.
Jestem elastyczny i podpożądkowałbym się wyborom trenera, co do rasy i jej kształtu, ale na tą chwilę będę ogrywał
drużnę Undead, w tym sezonie ECBBL (http://ecbbl.talkfantasyfootball.org/index.php), ale na FUMBBL mogę spróbować Skavenów, Ludzi, bądź Norsów.

Oczywiście partycypuję w kosztach logo, koszulek i lokalu na miejscu.
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: Sir Mewash » 04 maja 2016, 13:13

12 zespołów się już zapisało więc trzeba przyśpieszyć ogarnięcie tematu. Czas rezerwować hotel i ewentualnie przejazd
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: reszka » 04 maja 2016, 13:24

Mewash - to może miałeś rację, można zrobić teraz głosowanie i mając już 7 uczestników dokonać ostatniego turnieju na FUMBBLu tylko dla osób, którzy chcą jechać i nie zostali wybrani wcześniej. W 7 (6) osób już można wszystko poustalać i porezerwować a ostatnia "się dostosuje"?
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: Domingo » 04 maja 2016, 13:26

a propo przejazdu: czy opcja samochód + prom jest dalej aktualna? Bo chyba zgodziliśmy się, że to jest dobra opcja ze względu na niższe koszty plus to, że będzie można wziąć ze sobą więcej bagażu = jedzenia.

Druga sprawa, czy ja dobrze kojarzę, że Reszka jedzie na własną rękę z rodziną i de facto ogarniamy przejazd i nocleg dla 7 osób?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: reszka » 04 maja 2016, 13:34

tak, dlatego napisałem 7 (6).

I dla jasności to my lecimy z Modlina, tam wynajmujmy auto. Jako transport wychodzi najtaniej, choć myśleliśmy pod naszym i dziecka kątem, nie wiem czy dla trochę wytrzymalszych kolegów auto+prom nie wyjdzie lepiej.

Nas zabił koszt promu dla dziecka, jak trzeba mu wykupić kajutę w 2 strony, bo x godzin to małe nie wytrzyma na promie bez kajuty.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: Sir Mewash » 04 maja 2016, 13:35

Co do transportu to zacząłem się temu przyglądać i cene przelotu są przyzwoite obecnie. Będę miał chwilke to przybiże koszta przejazdu samolot + pociąg. Problem polega że nie ma jeszcze planu gry więc nie iwm czy wracamy w niedziele czy w poniedziałek.

Co do głosowania to lepiej jest jak liczba głosujących jest nieparzysta ;)

Pytanie jak będziemy głosować? Jawnie czy nie?
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Wybór składu reprezentacji

Post autor: reszka » 04 maja 2016, 13:52

Głosujemy tajnie.

Założyłem fikcyjne konto, podam każdemu w PW nazwę i hasło, każdy ma do niego wgląd. Każdy założy sobie również fikcyjne konto i wyśle z niego wiadomość na to pierwsze.

W ten sposób będzie tajnie i jawnie zarazem, bo każdy będzie miał wgląd w głosy innych, nie wiedząc, które są czyje.

Każdy oddaje po 2 głosy (2 różne nicki), bo wybieramy 2 uczestników. wygrywają oczywiście ci z największą ilością głosów - max 5. W razie remisu szybka dogrywka.

Ogarnięcie całej procedury to 24 h.

Elfic zgłosił chęć uczestnictwa w turnieju FUMBBL, co spowoduje, że sam turniej potrwa zapewne ze 2 tygodnie. Może 1,5.

Kwestia czasu, Mewashu, jeśli trzeba się sprężyć, to robimy głosowanie teraz i jutro już będzie wszystko wiadomo i można zaczynać rezerwować rzeczy. A FUMBBL się odbędzie swoją drogą, pewnie dla 4-5 uczestników i będzie go można zrobić bardziej "reprezentatywnym".
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość