Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Szwecja
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Domingo » 04 lip 2016, 16:06

a to już trzeba o to Junioora pytać. Ścigniesz go, żeby tu zajrzał i się wypowiedział?

Co do ilości koszulek to ja bym chciał w ogóle ze dwie lub nawet trzy sztuki. Fajnie by było się z kimś wymienić koszulkami na EB.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Slimaq » 04 lip 2016, 18:11

Tez uważam że numer niepotrzebny - jakoś mi się kojarzy z dresami przed blokiem :)
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Shawass » 04 lip 2016, 19:30

Krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie jak to mawiał klasyk ;) A tak serio to zdecydowanie czerwona czcionka, zdecydowanie logo z przodu i ksywa z tyłu.

Hasło fajna rzecz, ale imo lepiej na tą edycję iść w minimalizm. Kojarzę koszulki repry 40k z orkowym drednotem z motywami husarskimi jako logo z tyłu i....no jak dla mnie ciut za duże to i niepotrzebnie zawala miejsce. Szczególnie że tu znów pisiont opinii na to że to fe a to fajne.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: juniooor7 » 05 lip 2016, 01:30

Na koszulkach będzie to co zdecydujemy :D
Logo jest proste, do tego ksywka na plecy i myślę że wystarczy. No chyba że dorobiliśmy się sponsorów to małe loga mażna jeszcze dorzucić z przodu na dole koszulki. Zastanawiam się jeszcze czy nie zrobić czarnego obramowania do naszego logo. Wydaje mi się że może to wyglądać dość "płowo", dodanie czarnych ramek do wszystkich czerwonych elementów ożywiłoby projekt, tym bardziej że koszulki są białe. Tak samo ksywka na plecach, zrobiłbym na czerwono z czarnym obramowaniem.
Podkreślam że nie mam możliwość załatwienia materiałów - koszulek - w dobrej cenie. Do tego jest kolega który wykona mi nadruk ZA DARMO, co wiąże się z tym że trzeba Będzie dać mu min 50zł/8szt. Całość myślę że wyniesie nas nie więcej niż 20zł/szt

Koszulki: zwykłe lub aktiv 'z oddychającą sportową siateczką'
Jak myślicie? Ja proponowałbym aktiv, bo to jednak cały dzień grania w jednej koszulce.. Tak ze względów estetycznych :mrgreen:
Możemy się umówić że przywiozę na najbliższy turniej różne rozmiary, żeby można było sobie dopasować. Przy okazji omówimy sobie w którym miejscu dokładnie ma być logo i ksywka oraz w jakim rozmiarze.

Myślę że 8 koszulek dla naszej repki to i tak mocne nadużycie z mojej strony. Mówię tu o nadruku, bo samych koszulek mogę kupić ile wlezie. W związku z tym, jeśli ktoś chce to może zawsze zlecić jakiejś firmie nadruk. Mewash, niestety mam tylko dostęp do białych. Reszka, wiem że chcesz takie same dla familii, są także damskie i dziecięce rozmiary.

Priorytety:
Logo. Z czarnymi ramówkami czy bez?
Koszulki w różnych rozmiarach na najbliższy warszawski turniej.
Zaakceptowane przez nas projekt - logo ksywki ew. Sponsorzy proszę na maila, im wyższa rozdzielczość tym lepiej.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Sir Mewash » 05 lip 2016, 12:40

Co do czarnych obramowan to musiał bym to zobaczyć ale narazie jestem sceptyczny do czarnego koloru.

Jako alternatywe do numerów i aby ewentualnie zapełnić przestrzeń można by pomyśleć o prostych grafikach (symbolach) przedstawiajacych nasze rasy
cos alla to tylko czerowne:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zemnie zaden grafik komputerowy ale moze mozna przerobic symbole bloodbowlowena biało czerwone
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Shawass » 09 lip 2016, 13:16

Z mojej strony: logo bez czarnych ramówek, koszulki activ jak najbardziej dobry pomysł.

Juniooor - jeśli miałby być problem z nadrukiem to chłopaków mam na miejscu, którzy powinni po dobrej cenie druknąć, jeśli damy logo ich firmy na koszulkach to może i po taniości ;) Przykładowo koszulki na Games Days u nich robimy i wychodzi 15zł/szt gdzie oni załatwiają koszulki (tyle że "zwykłe", nie wiem ile aktivy by kosztowały). "Jedyny" problem jest taki że nadruki ich, przynajmniej na zwykłych koszulkach, spierają się, więc tutaj jakościowo w dół :/ Ale mogę się rozeznać z ceną, bo nie wiedziałem że może to być poważny problem z Twojej strony, a lepiej żebyś problemów nie miał jak możesz ich nie mieć :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: juniooor7 » 20 wrz 2016, 22:02

Chciałbym zrobić już te koszulki zatem prosiłbym wszystkich o informację, które będę uaktualniał w tym poście.
Postaram się dowiedzieć jakie mają wymiary koszulki, Ci co byli na ostatnim turnieju mogli przymierzyć. Rozmiary zaniżone. Wybraliśmy sportowe

... - ksywka z tyłu (musi być taka jak Domingo zgłosił?) - rozmiar

Junior - Juniooor - "L" 1szt
Domingo - Domingo - "L" 2szt
Leon - Leon - "XXL" 2szt
Reszka - Reszka - "XL" 2szt + Assistant coach damska L + Cheerleader Jrl
Shawass - Shawass - "XL" 1szt
Warrior - Warrior - "XXL" 2szt
Ślimak - Slimak - "XL" 2szt
Miłosz - Sir Mewash - "L" 2szt

Logo które wybraliśmy ma napis Polska. Zostawiamy czy zmieniamy na Poland?
Logo które miałem na koszulce jest w odpowiednim miejscu czy robimy nieco niżej?

Finalnie koszulka kosztować nas będzie 25zł total niestety :( trochę więcej niż zakładałem.
Jeśli ktoś chce więcej koszulek proszę o info na priv co by nie spamować.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2016, 23:41 przez juniooor7, łącznie zmieniany 3 razy.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Slimaq » 20 wrz 2016, 23:18

XL myślę bo tak przynajmniej psychicznie się do Reszki przymierzam :)

I 25 zł za sportową koszulkę to moim zdaniem bardzo tanio :)
Czy kolorystyka jest tylko jedna?
Bym wziął dwie koszulki jak by np. były jedna biała z czerwonym a druga czerwona z białym.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: juniooor7 » 20 wrz 2016, 23:28

Niet, niestety mam tylko białe, Mewash już zagajał w tej kwestii.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Koszulki i ewentualnie inne gadgety

Post autor: Domingo » 21 wrz 2016, 09:47

przerobiłem logo na "POLAND" i zmieniłem kolor na inny odcień czerwieni. Tamten, choć zgodny z kolorami godła, wyglądał dziwnie, zwłaszcza przy czerwonej ksywie na plecach.

Tak jak mówiłem na żywo, IMO logo powinno być trochę bardziej przesunięte w stronę serca.

Obrazek

Może niech Ślimak ma na koszulce ksywę z forum czyli Slimaq? rozwiązuje to problem polskich znaków.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości