Lizardmen - Domingo

Szwecja
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: leon » 17 gru 2015, 14:25

wchodzisz w ustawienia skilli i potem save.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: Domingo » 06 sty 2016, 22:49

Trzeci sparing za mną, tym razem z Norsmenami Warriora. Teraz zmieniłem skille na: 3x block i 2x MB na saurusach i udało mi się wygrać 2:0
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: Warrior1980 » 07 sty 2016, 08:00

Jakoś nie grało mi się dobrze, raczej mecz z tych gdzie jak nie idzie to nie idzie... ale przynajmniej szybciutko, godzinka i cześć. Dzięki Domingo za sparing!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2868
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: reszka » 07 sty 2016, 09:33

Domingo pisze:Trzeci sparing za mną, tym razem z Norsmenami Warriora. Teraz zmieniłem skille na: 3x block i 2x MB na saurusach i udało mi się wygrać 2:0
Fajne skille. Czy wystarczyło RR? Musisz zwrócić uwagę na pozycjonowanie, wiadomo, że zmorą saurusów jest ich zblokowanie przez zombie czy inne ścierwa. Musisz przemyśleć, czy lepiej, by blokowali tych z blokiem czy MB i odpowiednio do tego ustawiać drużynę. Masteruj drużynę przed euro.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: Domingo » 07 sty 2016, 23:32

reszka pisze:
Domingo pisze:Trzeci sparing za mną, tym razem z Norsmenami Warriora. Teraz zmieniłem skille na: 3x block i 2x MB na saurusach i udało mi się wygrać 2:0
Fajne skille. Czy wystarczyło RR? Musisz zwrócić uwagę na pozycjonowanie, wiadomo, że zmorą saurusów jest ich zblokowanie przez zombie czy inne ścierwa. Musisz przemyśleć, czy lepiej, by blokowali tych z blokiem czy MB i odpowiednio do tego ustawiać drużynę. Masteruj drużynę przed euro.
W meczu z Warriorem RR nie brakowało, były wydarzenia, które mi dawały dodatkowy. No ale też udawało mi się podnieść piłkę skinkiem a z tym bywa różnie.
Z pozycjonowaniem wiem, że daleko mi do perfekcji. Tu z Warriorem dodatkową zagwozdką było jak się ustawiać, żeby mi zawodników za boisko nie wywalał. No ale trenuję i staram się zwracać na to uwagę. Dalej nie wiem na ile MB pomógł mi w przebijaniu pancerzy i zastanawiam się nad zmianą na 4x block i 1 MB.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: Domingo » 14 sty 2016, 17:02

Czwarty mecz rozegrałem z Orkami Polonusa. Tym razem wziąłem 4x Block i 1 MB - z taką rozpiską jadę też do Budapesztu.
Pierwsza połowa to moja nieudana próba zdobycia TD. W jednej turze zapomniałem, że przed ruchem trzeba zaznaczyć, że będzie się robiło przekazanie piłki ale pewnie by to niewiele zmieniło. Polonus bronił się bardzo dobrze i nie udało się zdobyć punktów. Druga połowa to wyd. "perfect defense" i piłka przy TD orków. Dzięki temu udało mi się przebić głęboko na połowę przeciwnika. Potem wystarczyło nieudane podniesienie piłki przez throwera i 1:0 dla mnie. Potem już było dużo ciężej. Zagrałem podobnie agresywnie jak poprzednio i znów walka toczyła się głównie na połowie Polonusa. Zaczęli mi schodzić zawodnicy (na koniec miałem chyba 5 zawodników na boisku) ale udało się wybronić przed remisem. Dzięki za grę Polonusie.

Orkowie są zawsze dla mnie ciężkim przeciwnikiem. Na szczęście jaszczurki mają przewagę szybkości.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: polonus100 » 14 sty 2016, 21:55

Niestety przy tak dalekich wykopach, to widać. Trudno jest zawrócić team przygotowany do ataku. Niestety trochę pomogłem skinkom, bo niepotrzebnie poszedłem za powalonym saurusem. No i miotacz d..a, miał celnie rzucać a nawet nie podniósł piłki w meczu i słusznie dostał ranę. Powinienem ryzykować i nie blokować drugim miotaczem skinków tylko ruszać do przodu. Tak wygrałem mecz 2 kolejki w węgierskiej lidze.

Ja miałem 2*B, 2*G na czarnych orkach, accurate na miotaczu

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: leon » 15 sty 2016, 09:43

Domingo pisze:W jednej turze zapomniałem, że przed ruchem trzeba zaznaczyć, że będzie się robiło przekazanie piłki ale pewnie by to niewiele zmieniło.
dlatego fumbbl jest idealny do trenowania przed turniejem. zawsze musisz wybrac jaka akcje robisz przed rozpoczeciem. jak ruszysz i nie powiedziales nic to jest ruch (jak i na stole powinno byc)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2868
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: reszka » 15 sty 2016, 11:09

orki są ciężkim przeciwnikiem dla każdego. Nie ma drużyny, która powie, że orki to łatwy zespół. Niestety jednak, jeśli przeciwnik orków uprze się, żeby grać na remis, to remis będzie, dlatego orki to nie drużyna zwycięzców.

W statystyce drużyn są daleko, ale głównie z powodu faktu, że najwięcej nowych graczy wybiera orki i sporo przegrywają. W rękach dobrego gracza orki to bat na każdego, ale wady zespołu nie pozwolą wygrać każdego meczu, a nawet przeciwnik o pół klasy niższy zremisuje bez nadmiernego farta. Ale orkami też najłatwiej zablokować takie tuzy jak nieumarli czy leśne.

accurate na miotaczu nie jest potrzebne.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lizardmen - Domingo

Post autor: Domingo » 20 sty 2016, 08:57

Dla porządku do sparingowych meczy dodaje trzy rozegrane na turnieju w Budapeszcie. Zwycięstwa z Chaosem i Orkami oraz porażka z Wood Elfami.

Za to wczoraj udało mi się na FUMBBL wygrać 2:1 z Chaos Dwarfami Sir Mewasha.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości