TEMAT RESZKI

Szwecja
Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

TEMAT RESZKI

Post autor: reszka » 12 gru 2015, 18:57

Panowie, miałem straszny tydzień i się mało udzielałem. teraz jeszcze jeden i już będzie koniec. W tym temacie będę podawał planowe sprawy w związku ze Szwecją.

1. Założenia wyjazdu.

Myślałem, że będzie jak we Włoszech, Szwedzi wystawią 12 drużyn, Włosi 18, Anglicy 14, Polacy 1, Hiszpanie i Francuzi po 10. Ale nie. Każdy wystawi po 1. Ze 120 graczy oni wybiorą najlepszą wyjazdową ósemkę. Zatem plany wyjazdu, czyli o co walczymy, do czego z bólem pleców i krwią w oczach dążymy:

PLAN MINIMUM, który po prostu musimy zrealizować, by się godnie w domu pokazać: Zająć przedostatnie miejsce.
PLAN MAXIMUM, po którym wracamy w chwale i jesteśmy witani przez Prezydenta na lotnisku: Zająć miejsce 3-cie od końca

I nie jedzie nikt, kto nie podziela tych planów i uważa, że sobie nie poradzimy!


2. KTO JEDZIE:


W chwili obecnej prezentuję kryteria kwalifikacji. Powstały po konsultacjach z Mewashem, każdy z nas miał jakieś propozycje, powoli je modyfikowaliśmy aż doszliśmy do aktualnej wersji. Ma ona charakter raczej ostateczny, jak nie będzie trzęsienia ziemi to zostaną jak są, wg Mewasha mają bardzo podobny charakter do naboru do reprezentacji w W40K.

Zasady:

A - bierzemy 8 graczy. Niezależnie od wszystkich pozostałych zasad ta ma priorytet względem pozostałych. Pozostałe mają zastosowanie, jeżeli w październiku będzie więcej niż 8 chętnych do udziału w Eurobowl (zwanych dalej graczami).

B - nie ma terminu zgłoszeń kandydatów do reprezentacji, niemniej im późniejsze zgłoszenie tym mniejsza szansa na miejsce z uwagi na system naboru.

C - kwalifikacja na miejsca:
1 - Mewash
2-5 - kwalifikacje turniejów figurkowych
6 - turniej FUMBBL
7-8 - wybór pozostałych reprezentantów

AD miejsce 1 - Moim zdaniem Kapitan zawsze powinien mieć miejsce. Skoro Mewash jest kapitanem, ma miejsce. Ot taki wybór społeczności przed naborem właściwym.

AD miejsca 2-5 - Decydują wyniki z 2-3 (n-1) (max 3) najlepszych turniejów figurkowych rozegranych poczynając od 1.1.2016, do 31.08.2016(bądź 30.09.2016, jeżeli będzie to uzasadnione i turniej odpowiednio wcześniej zgłoszony) - (liczone sumą najlepszych zajętych miejsc, nieobecność daje 16 punktów, ofc. im mniejsza suma tym lepiej). W tych 8 miesiącach będą 3-4 turnieje (n-turniejów) ogólnopolskie, na 2-3 reprezentant powinien dotrzeć. System ten pozwoli wybrać 4 statystycznie najlepszych graczy figurkowych.

AD miejsce 6 - Miejsce zarezerwowane dla tych, co się nie przebiją w turniejach figurkowych, bądź przez wyniki, bądź przez niemożność obecności. W okolicach czerwca zostanie przeprowadzony oficjalny turniej kwalifikacyjny na FUMBBL, będzie jeden taki turniej. Szczegóły nie są jeszcze znane, niemniej miejsce dostanie gracz który osiągnie najlepsze miejsce po odjęciu graczy zakwalifikowanych w miejscach 1-5.

AD 7-8 - głosowanie. Wybierają gracze którzy zakwalifikowali się w miejscach 1-6, każdy wskazuje 2 innych graczy, decyduje liczba głosów. W przypadku remisu decyduje mój głos (mam być tym "złym"), jeżeli mnie nie będzie wśród graczy 1-6, decyduje głos Mewasha. Głosowanie będzie tajne. Kryteria głosowania dowolne - najbardziej zaangażowani, najlepsi którzy się nie dostali, z największą brodą, z największą tolerancją alkoholu. Formalne kwestie z tajnością itd. przemyślę i w ciągu paru miesięcy podam.

D - turnieje oficjalne zostaną wskazane tutaj i dodatkowo w temacie z turniejem.

E - na turnieju każdy może grać bez konsekwencji dowolnym zespołem i kwalifikować się dzięki zdobytym z nim punktom. Zalecane jest granie jednym z dwóch zespołów przypisanych do gracza, jednak nie jest to wymagane. Przypasowanie graczy do zespołów, które zostanie później dokonane w tym temacie, ma charakter jedynie porządkowy, nie wpływa w żaden sposób na kwalifikacje na miejsca w reprezentacji.

3. KIM JEDZIE:

Jako że jestem jakoś tak jednogłośnie wybrany za mózg który ma to ogarnąć, żeby było jak najlepiej, to ten fragment zapełni się wkrótce. Zasady na teraz, jasne, że byłoby lepiej, gdyby trenerzy już teraz wybrali i się nie powtarzało. To jest jednak niewykonalne. Dlatego z pewnością nie będę narzucał, a większość trenerów dostanie 2 rasy do ogrania (główną i rezerwową) - kwesta woli trenera. Chodzi o to, żeby była jakakolwiek wymienność. Teraz 5 graczy zaproponowało orki. Jeśli przydzielę 1 osobie, a ona nie pojedzie, to będzie kicha. Shawass i Leon wybierają amazonki, jak pojadą obaj to trzeba mieć plan B.

Można wybierać drużyny z tier 1 (plus nekro) i tier 2, choć przynajmniej 1 powinna być z tier 1 (plus nekro).

Wyjątkiem jest Mewash, który dostaje wyłącznie chaos dwarfy z tylu powodów, że nawet nie chce mi się pisać. I też ChD inni nie powinni wybierać.

Konkrety po ankiecie

4. ANKIETA

Będzie wypełniana raz, w dodatku teraz. Jeżeli system parowania zmieni się z dzisiejszego total random, to po raz drugi w październiku. Ankieta ma mi pomóc w doborze drużyn dla Was, ale też pokaże Wam mocne i słabe strony Waszych wyborów.

Zasady wypełniania ankiety:

1. wyników nie wstawiamy na forum, tylko przesyłamy do mnie na PW. opublikuję za tydzień - dwa, jak zbiorę (prawie) wszystkie.
2. Jeśli ktoś daną drużyną nie grał a chce rozegrać się (jak amazonki Shawasa czy leona), niech napisze - brak wyczucia/nie wiem. Ale i tak niech podeśle cokolwiek, czym grał, Leon przykładowo ludzi. I oceniamy na turniejowy próg 1100 +5(6) skili.
3. Bez chorej skromności. Skromność jest fajną cechą, ale osoby decyzyjne jak ja wkurza. Uczciwie i nie bać się pokazać, że z tymi dam ciała a tych zjadam na śniadanie. Pewność siebie to połowa sukcesu.

4. Przypisujemy wszystkie drużyny z tierów 1 i 2 wg. Szweckiej nomenklatury, według następujących grup (0 absolutne zwycięstwo, 1-2-3 odpowiednio zw-rem-por.)

Grupa 0 - ; joł, będę rzezał, wymarzony przeciwnik, lepiej trafić nie mogłem, jak nie będzie trzęsienia ziemi, to wyjdę ze zwycięstwem. Porażkę będę długo pamiętał.
Grupa 1 - Dobra moja, powalczę, powinno być nienajgorzej, gdyby tak cały turniej trafiać.... Uczciwie liczę na zwycięstwo i będę zawiedziony jego brakiem. Ale inny wynik nie spędzi mi snu z powiek, bo tu często kostki decydują.
Grupa 2 - Uuu, że mi się musiało to trafić. Przy odrobinie farta, bądź bez znacznego niefarta powinien remis być. Ale tutaj to Nuffle zdecyduje, albo skill gracza. Albo ilość alkoholu.
Grupa 3 - Z głośnym kuuuuuu......waaaaa rzucamy się do boju walcząc o remis, jesteśmy jak ostatni goblin na boisku, ale prędzej zdechniemy niż się poddamy. Nadziei też nie mamy, jedynie desperację.

Moją ankietę zamieszczam poniżej, coby wszyscy wiedzieli, co i jak. Proszę o przesłanie 2-3 najlepszych propozycji. Uczciwie dumałem nad każdą drużyną w każdej konfiguracji. Zobaczcie, jak jaszczurki się po tabeli ruszają, w zależności od drużyny. A personalnie nienawidzę grać przeciwko mrocznym i oni są zawsze nisko.

Poziom przeciwnika - przyzwoity, zbliżony do własnego. W życiu nie grałem przeciwko slanowi, stąd jego brak.

Nieumarli - czuję się nimi na 100% pewnie
Grupa 0: ludzie, pro elfy, wysokie elfy, khemri, scaveny
Grupa 1: Jaszczurki, amazonki, norsemani, dwarfy, orki, nurgle, chaos, nekro
Grupa 2: Nieumarli, mroczne elfy, chaos dwarf, wood elfy
Grupa 3:

Wood elfy - czuję się nimi na 90% pewnie
Grupa 0: Jaszczurki nekro, nurgle,
Grupa 1, ludzie amazonki, khemri Nieumarli pro elfy, wysokie elfy scaveny, chaos
Grupa 2: mroczne elfy, chaos dwarf, wood elfy norsemani dwarfy orki
Grupa 3: chaos dwarfy z bull centaurem mającym sure hands.

orki - czuję się nimi na 80% pewnie
Grupa 0: ludzie,
Grupa 1: dwarfy, nurgle, chaos,norsemani khemri, pro elfy, wysokie elfy, scaveny,
Grupa 2:, chaos dwarf, wood elfy, orki, nekro, Jaszczurki, amazonki
Grupa 3: Nieumarli, mroczne elfy

Nekro - pojebana drużyna.
Grupa 0:
Grupa 1: ludzie, pro elfy, wysokie elfy,
Grupa 2:, dwarfy, nurgle, chaos, norsemani khemri, Jaszczurki
Grupa 3: Nieumarli, mroczne elfy, chaos dwarf, wood elfy orki, nekro scaveny, amazonki,

5. Realizacja celów z pkt.1

Może Was zaskoczę, ale zrobiłem symulację i wyszło mi, że każdy powinien zdobyć 3 punkty w 5 meczach (na 10 możliwych) i zrealizujemy cel. Jest szansa.


6. Przydział gracze - zespoły

No więc tak, nadszedł czas przyporządkowania graczy do drużyn (bądź odwrotnie). Ponownie poniższe ustalenia są w pełni skonsultowane z Mewashem i są efektem pracy wspólnej.

Zasady, a dokładnie wstępne ustalenia:

1. Poniższe ustalenia nie są wiążące dla graczy. Jeżeli uważasz, że będziesz lepszy biorąc inny zespół, daj znać. Absolutnie nie chodzi o to, żeby na siłę komuś coś wpisać.
2. Na chwilę obecną, gracze mają zalecenie, by trenować zespołem przydzielonym jako wybór 1 (chyba, że zaznaczono inaczej w komentarzach imiennych). Alternatywnie powinni jednak trenować zespołem nr 2, by zwiększyć możliwość manewru decyzyjnego.
3. Dlaczego daję drużynę nr 2 – bo jeśli się pojawi się gracz, który będzie śmigał np. jaszczurkami, to nie spławię go, bo nie był uwzględniony na liście. I nie każę mu grać czymś innym.
4. Ustalenie zespołów było o tyle problematyczne, że jest ich mniej niż graczy. Weźcie pod uwagę, że jeszcze 2-3 kandydatów i musiałbym robić coś na zasadzie wzajemnej rywalizacji. Na razie dzięki tabelce prawie tego unikamy.
5. Dużo pisałem o tierze 1 +nekro, jeżeli jednak uważasz, że poradzisz sobie innym zespołem, śmiało. Tutaj tylko pewien warunek, chcąc grać na Euro innym zespołem spoza tier 1 i przydzielonych, pokaż, że umiesz tym czymś innym grać – w szczególności w udziałach w turniejach figurkowych, FUMBBL, BB cyanide.
6. Wiadomo, że wszyscy nie mogą pojechać. Siłą rzeczy kilka drużyn z tier 1 będzie wolnych, pod koniec będzie możliwość dokonania zamiany, ale warto potrenować tym czymś nowym.
7. Pamiętajcie, że można wywalczyć miejsce w reprezentacji dowolnym zespołem. Są drużyny lepsze i gorsze i przydział nie może decydować o kwalifikacji – przykładem może być turniej FUMBBL, gdzie 1-2 mecze może zdecydować o kwalifikacji. Zaleca się jednak grę jednym z zespołów wskazanych bądź innym którym gracz się chce przebić do reprezentacji (choć byłoby miło, gdyby o tym wcześniej poinformował). Przykładowo ja mam przydzielonych WE i Undeadów, figurki WE do mnie jadą, ale jako że ja nie gram niepomalowanymi modelami, pytanie na który turniej figurkowy wyrobię się z elfami jest otwarte. Ale za to będę trenował WE na kompie.

Tabelka:

Drużyna .................... wybór pierwszy ..... wybór drugi ........... wybór trzeci
Amazonki ..................... Leon ................... Warrior ................... Shawass
Chaos Dwarfy ............... Mewash
Dwarfy ......................... Junioor ................ Elkołak
Lizardmeni ................... Domingo .............. Qbusus (również wybór pierwszy)
Norsemani .................... Warrior ................ Junioor
Dark Elfy ................... ...NairoD ................. Ślimak (również wybór pierwszy)
Orki ............................. Shawass ............... Leon
Wood Elfy .................... Reszka
Scaveni ....................... Chłopek
Undead ....................... Ślimak .................. Chłopek ................... Reszka
Nekro .......................... Qbusus ................. Domingo
Khemri ........................ Elkołak
Slan ................... ................... ................ NairoD


Uwagi do graczy, akurat te proszę sobie wziąć do serca:
Mewash – Graj.

Reszka – biorę wood elfy, bo nikt się nimi nie zadeklarował. Jeżeli w październiku 2016 okaże się, że nikt nie jedzie undeadami, być może dokonam podmiany.

Ślimaq – jesteś jedynym graczem undeadów, który już teraz gra nimi na odpowiednim poziomie. Jesteś osobą, która ma dwa wybory pierwsze, bo od początku twardo licytujesz dark elfy. Ustaliliśmy z Meashem, że możesz pojechać dark elfami, jeżeli będziesz grał nimi zauważalnie lepiej niż NairoDa, a zakwalifikujecie się obaj (zauważalnie w turniejach figurkowych, jeżeli chodzi o FUMBBL to kwalifikację musisz uzyskać DE). W przeciwnym razie dostaniesz undeadów, mimo że nie chcesz.

NairoD – Grasz DE, natomiast slanem (bądź dowolnym innym wolnym), jeżeli Ślimak nie spełni swojego warunku.

Junioor – podziękuj/nawrzucaj Mewashowi.

Warrior - podziękuj/nawrzucaj Mewashowi.

Domingo – Masz bezpośredni pojedynek z Qbususem o Lizardmenów. Przegrany dostaje Nekro (bądź inny wolny). W razie problemów zdecyduję ja w okolicach września-października 2016.

Qbusus - Zaproponowałeś tylko jeden zespół, więc drugi narzuciłem. Masz bezpośredni pojedynek z Domingo o
Lizardmenów. Przegrany dostaje Nekro (bądź inny wolny). W razie problemów zdecyduję ja w okolicach września-października 2016.

Shawass – Graj orkami. Dasz radę się nimi ograć, było 6 graczy na ten zespół, daj z siebie wszystko. Amazonki (lub coś innego co zostanie) jako totalna rezerwa.

Leon – Widziałem jak grałeś ludźmi. Tylko się utwierdziłem, żebyś brał amazonki, osiągniesz moim zdaniem dużo więcej
niż norsmanami. Masz dobry agresywny styl, potrzebujesz jedynie praktyki. I jeszcze więcej agresji. Drugie to orki. Trzecie dowolne inne - undeadzi, ludzie, mimo, że nie ma ich na liście.
Co do amazonek, to obejrzyj 10 razy tę wkurwiającą reklamę, w której facet drze ryja krzycząc „kuuuuuupuuuuuj!!!!”. I wyobraź sobie mnie siedzącego na ławce trenerskiej i wrzeszczącego „ataaaaaakuuuuuuj!!!”. Ale podstawy masz bardzo dobre – dobra gra zawodnikami z S3, ogr był w zasadzie niepotrzebny.

Chłopek roztropek – Z Tobą nie było problemu. Jako pierwsze wskazałeś szczury, których nikt inny nie chce. Jako drugie dostajesz Undeady, jeżeli nie zagarnie ich Ślimaq.

Elkołak – Na końcu, ale nie ostatni. Po pierwsze skończyły się drużyny z tier 1 w 1 wyborze i ktoś musiał dostać coś z tier 2. Znaczy mógłbym na siłę dopychać nekro lub szczury, ale mam wrażenie że byś się nimi pogubił. Po drugie, jako jedyny na 1 miejscu wpisałeś Khemri i chyba masz jakieś takie kościaste skrzywienia, więc je dostaniesz. Jako drugie dostałeś dwarfy, ale w Twoim przypadku nie daję żadnych ograniczeń, graj kim chcesz, na zakończenie dostaniesz pewną możliwość wyboru przed innymi. Miałem wybór, albo dać Cię na bezpośrednią rywalizację z kimś innym (jak Ślimaq-NairoD czy Qbusus – Domingo), ale oni się prosili o rywalizację, Ty nie. I nawiązując do innego tematu – walcz - z poziomem, który reprezentujesz masz szanse na bezpośredni awans.
Co do Khemri – o jakich skillach myślałeś? Bo ja patrząc na Twoje poczynania ostatnio miałem wrażenie, że najpewniej byś się czuł mając 4 mumie guard, 1 blitzer MB i unik/blok na łapaczu. Nie mówię, że to najlepsze, ale styl gry determinował coś w tym guście.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2015, 09:23 przez reszka, łącznie zmieniany 3 razy.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: Domingo » 13 gru 2015, 17:34

Wysłałem swoją ankietę.
Reszka, w swoich grupowaniach nie wykorzystałeś wszystkich ras z tierów 1 i 2. Za to dodałeś Khorna, który nawet nie jest dopuszczony do turnieju.

Dla porządku przypominam jakie rasy są w tierach 1 i 2:

Tier 1
Amazon, Chaos Dwarf, Dark Elf, Dwarf, Lizardmen, Norse, Orc, Skaven, Undead and Wood Elf.

Tier 2
Chaos, Chaos Pact, High Elf, Human, Khemri, Necromantic, Nurgle, Pro Elf, *Slann and Vampire.

*teraz sobie przypomniałem, że w ankiecie nie uwzględniłem Slannów. Grałem przeciw temu raz w życiu, nie mam zielonego ;) pojęcia jak to jest groźne.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: NairoD » 13 gru 2015, 22:51

Domingo slany są miękkie. To drużyna bez żadnego skila. Nie mają nic do pokazanim w turnieju. W lidze jak się dobrze rozwiną robią cuda. W turnieju bym ich nie brał w ogole pod uwagę.
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: Slimaq » 13 gru 2015, 23:01

Nie demonizowałbym Slanna
W wielu turniejach widziałem że całkiem nieźle sobie radzą np. jeden z większych turniejów w tym roku 6 miejsce (na 150 drużyn):
http://www.thenaf.net/2015/05/nafc-final-results/
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: NairoD » 14 gru 2015, 07:30

Slimaq pisze:Nie demonizowałbym Slanna
W wielu turniejach widziałem że całkiem nieźle sobie radzą np. jeden z większych turniejów w tym roku 6 miejsce (na 150 drużyn):
http://www.thenaf.net/2015/05/nafc-final-results/
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)

A już na poważnie. To bardzo ciężka moim zdaniem do prowadzenia drużyna. Nie grałem nią w turniejach ale w lidze jak nie złapiesz w pierwszym meczu choć jednego siła to odpadasz tak na prawdę z jakiejkolwiek klasyfikacji. Ta drużyna nie ma czegoś takiego jak blok czy dodge. Pytanie jak dają radę na turniejach. Jakie są najpopularniejsze ustawienia skili.
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: leon » 14 gru 2015, 08:58

reszka pisze: - Decydują wyniki z 2-3 (n-1) (max 3) najlepszych turniejów figurkowych rozegranych poczynając od 1.1.2016, do 31.08.2016 (liczone sumą najlepszych zajętych miejsc, nieobecność daje 16 punktów, ofc. im mniejsza suma tym lepiej). W tych 8 miesiącach będą 3-4 turnieje (n-turniejów) ogólnopolskie, na 2-3 reprezentant powinien dotrzeć. Generalnie powinien grać swoją drużyną, jeżeli ogrywa 2-3 bo nie jest pewny to wtedy może wybierać.

Dlaczego tak - bo raz powinniśmy się integrować, dwa figurki to jednak nie komputer, pól nam nie policzy. Trzy, trzeba się przyzwyczaić do ręcznego przesuwania znacznika tur.

jesli mozna cos zasugerowac. gdyby byly rowniez brane pod uwage turnieje z fumbll (gdzie mozemy teraz odpalic na zasadach mistrzostw) bylyby fajnie. gdyz ja osobiscie od konca marca do sierpnia bede mial minimalne szanse na jakikolwiek turniej dwudniowy ze wzgledu na lige FA, co praktycznie skresli mnie z szans na wybranie
rzecz jasna zaakcpetuje kazda decyzje kapitana i trenera
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: reszka » 14 gru 2015, 21:14

zawieszony fragment dotyczący naboru. Skonsultuję z Mewashem i napiszę co i jak.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: NairoD » 16 gru 2015, 16:33

Reszta próbowałem dzisiaj dwa razy usiąść i wysłać ci pm ale mam meksyk w pracy taki ze nie wiem w co ręce wlozyć. Czy mogę ci PM na spokojnie wysłać czy termin jest nieodwołalniy?
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: reszka » 16 gru 2015, 17:27

spokojnie, jakbym miał choć od połowy zgłoszonych byłoby dobrze. Ja myślę że przed wigilią niewiele w temacie ruszy.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: TEMAT RESZKI

Post autor: reszka » 21 gru 2015, 23:06

zaktualizowałem zasady.

Spotkaliśmy się z Mewashem przy piwie i boisku. Moje amazonki na rozpisce Shawassa i jego ChD. Beznadziejny pairing dla amazonek a jeszcze Mewash odbierał. Zagraliśmy 1 połowę, zakończoną 1:1, w dodatku ChD graliby w 10 a Amazonki w 11 (z tym, że bez jednej blitzerki) i miałyby piłkę. Dwa krzyże to wciąż za mało dla panienek. Mewash zaskoczony był wypornością amazonek mimo tackla, wszechobecny guard robił furorę. Skakałem tylko 3 razy w 1 połowie (z czego tylko raz spod "tackle") a agresją kobity dorównały pokurczom.

Powiem więcej, razem z Mewashem dokonaliśmy przydziału graczy do drużyn. Prosiłem o ankiety, dotarło ich ledwie kilka. Czekam jeszcze 2 dni i wrzucam drużyny. Po ankietach może coś jeszcze zmienimy a zdecydowanie lepiej, żebyście mieli jakiś udział w ustaleniach.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość