Rozpiski - Warrior (Norse)

Szwecja
Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Warrior1980 » 29 gru 2015, 02:29

Ok, pierwszy meczyk z MeWashem i taka rozpiska:

Troll (+ Guard)
Berserker ( + Tackle)
Berserker
Ulfwerener (+ Block)
Ulfwerener (+ Guard)
Runner (+ Sure Hands)
7x Linemen
2x RR

Uwagi:
- meczyk był przeciwko Chaos Dwarfom więc Tackle nie był potrzebny, ale na turnieju wiadomo...
- generalnie zdobyłem przewagę liczebną więc cisnąłem mordobicie, gdyby siły były wyrównane lub straciłbym przewagę szedłbym w rozciągniętą linię i starał się grać bardziej kombinacyjnie. końcowy wynik 2:0, z czego pierwszy punkt z megamegafartem, więc go za bardzo nie liczę.
- miałem raczej dobre rzuty więc 2 RR w zupełności wystarczyły, zresztą ku mojemu zdziwieniu bardzo dobrze mi się grało na 2 RR, to zasługa bloków prawie na każdym zawodniku.
- Przy S5 i 2xS4, Dauntlessa na runnerze nie użyłem, ale mając go w zapasie czułem się pewniej
- frenzy rządzi, krasnale latały po całym boisku
- Troll z Guardem rządzi
- 13 zawodników to chyba dość, co prawda pancerze dość ładnie trzymały.

Rozpiska bardzo fajna, zastanawiam się nad modyfikacją, aby dodać 3 RR lub Throwera z Leaderem, ale żal mi cokolwiek wywalać (a musiałby to być wilkołak lub troll). Zastanawiam się też nad koniecznością sure hands u runnera, w sumie dwa razy się przydały więc trudno mi podjąć decyzję o ich wywaleniu, a na pewno nie wywalę i nie zostanę na 2RR. Nie jestem pewien czy trzeci guard jest konieczny - frenzy potrafi skutecznie wypchnąć guardy przeciwnika w mało dogodne pozycje. Przeciw blodgom brakowało by pewnie drugiego tackla (?).

Co myślicie na ten temat?

Potrzebuję zagrać tym z elfami lub amazonkami...

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: NairoD » 29 gru 2015, 05:36

Hej

Nic nie zmieniaj. Rozpa jest perfekcyjna jeśli chodzi o skład. Ja bym tylko MB na trollu zrobił. Jeśli chodzi o zabawę z Elfami to jestem do dyspozycji
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Domingo » 29 gru 2015, 10:50

Z takimi norsami bym chętnie zagrał. Wprawdzie nie gram ani elfami ani amazonkami ale może chciałbyś się zmierzyć z jaszczurkami?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Warrior1980 » 29 gru 2015, 12:41

chętnie zagram... to jakoś trzeba się parować na tym fumbblu czy jak?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Domingo » 29 gru 2015, 13:14

Leon musi zaaranżować nam mecz. Kiedy by Ci pasowało? ja mogę w weekend w ciągu dnia lub w przyszłym tygodniu wieczorami.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: reszka » 29 gru 2015, 13:18

bardzo dobra rozpiska.

2 RR wystarczą, przerzucasz tylko czaszki + bardzo okazjonalnie coś innego. lepszy 13 zawodnik niż 3-ci RR. 13 zawodników wystarczy, amazonki maja 14 bo ta 14-ta i tak na nic lepszego się nie zamieni. Wystarczy dbać o te RR.

Taktyka - dokładnie jak napisałeś. Cisnąć, inaczej pancerze padną. Amazonki mają plan B jak im ciśnięcie nie wyjdzie, norsi jak stracą inicjatywę to już będzie koniec. Nie licz na linie i kombinatorstwo jeśli coś pójdzie nie tak, norsom może pomóc jedynie przejęcie inicjatywy. Za to jak mają inicjatywę, to błyszczą.

Skile - bardzo dobre. surehands musi być przy 2 RR, miotacz z liderem chyba się nie zmieści.

Guard na yetim super, podobnie na wilku. 2 wystarczą przy dobrym planowaniu.

jedynie tackle jest dyskusyjny. Ja go oceniam na równi z MB. Tackle pomoże bardzo mocno/mocno przeciwko 6 zespołom (welfy, mroczne, jaszczurki, nieumarli, nekro, norsi). MB przeciwko wszystkiemu z AV=<8, a tych jest więcej. MB pozwala czasami zyskać przewagę, bezcenną dla norsów. Z kolei tackle jest pewnego rodzaju batem na w/w 6 zespołów i potrafi ratować tyłek czasami. Reasumując, tackle = MB, każdy wybór będzie dobry.

Przyznam, że ja wolę amazonki, ale wyłącznie dlatego, że do końca nie umiem wykorzystać potencjał norsów a oni planu B nie mają. Jak stracisz kiedyś 2 zawodników i spróbujesz wdrożyć cokolwiek innego to sam zobaczysz. Niemniej da się ograć taki atak.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Nimar » 29 gru 2015, 14:25

Przy 13 zawodnikach bym się pokusił o jakieś faule (oczywiście w sytuacji gangbangu,że będziesz pewny, że przebijesz pancerz)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Warrior1980 » 29 gru 2015, 16:44

Domingo - w weekend nie mogę bo mam gości a po weekendzie się dogadamy.

NairoD - może sparujemy się jako pierwsi i zagramy w wolnej chwili przed Sylwestrem? Mi pasują późne wieczory bądź ewentualnie wolne chwile w ciągu pracy.

Co do rozpiski to chodzi mi po głowie jeszcze jedna rzecz - berserker z Side Stepem. Dwóch takich to byłaby już bajka. Połączenie tego skilla z Jump-upem może być mordercza (w sensie wypychania za boisko i rozpychania kluczowych zawodników po kątach)... Na pewno na turnieju z większą ilością skilli bym coś takiego wypróbował, tutaj nie za bardzo wiem jak to wcisnąć (można by zamiast Tackla i Blocka na wilkołaku)... ciekawe, chyba spróbuję jak się tym gra.

Reszka - co do MB czy Tackle to uważam, że Tackle jest bardziej "pewny", natomiast są sytuacje kiedy lepiej go nie mieć - zwłaszcza przy frenzy. Wtedy zostałyby opcje wypychamy albo mocno przebijamy pancerz (czasem i gwiazdkę chciałoby się zamienić na strzałkę :))... Na trollu zdecydowanie Guard, czasem troll stoi tylko po to w dymie żeby dać tego guarda.

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: NairoD » 29 gru 2015, 19:51

Warior z wielką chęcią. Na chwilę obecną mam shawasa ale od 3 dni na fumbbl nie zawitał. Napisze leonowi by nas sprował. Ja po 10 jutro mam wiarę luźno w pracy. Będę robił archiwizację wiec w międzyczasie mogę pograć, jak mi cos wymysla to tylko popatrze na kompa conajwyzej. Wieczorem mam mecz w Royal Rooke Rumble (gram norsami) przeciwko niezlemu wygniataczowi i jego orkom.

Ewentualnie zostaje sylwester rano w pracy. Raczej będzie plaża i zbijanie bąków choć nigdy u mnie nic nie wiadomo.
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Rozpiski - Warrior (Norse)

Post autor: Sir Mewash » 02 sty 2016, 22:34

Oko dopiero co dojechałem do domu.
Dzieki Warrior za meczyk. Co do skilli to w sumie mało istotne jak Twoje pancerze będą trzymać jak w tym meczu. Ogólnie wbiłem jeden dzwonek w tym meczu i to dopiero w 13 turze. Kuzyn wykorzystał swoją przewagę szybkości no i lepiej przebijał mój pancerz. Warrior w obu połowach zdobył przewagę liczebną i mnie wypunktował. Gratki wygranej i do następnego!
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości