S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: unicorn » 09 kwie 2016, 23:54

Bretonia - Jaszczurki 0:0

W pierwszej połowie udało mi się szybko przejąć piłkę, ale byłem dobrze blokowany i nie udało mi się dotrzeć do TD.
W drugiej połowie miałem o 1 zawodnika mniej (po poprzednim meczu 3 pauzowało więc nie miał kto wejść w zamian).
Straciłem jeszcze 2 czy 3, niemniej udało mi się podejść blisko do przyłożenia. Głupi błąd (blok zamiast blitz) spowodował, że straciłem szansę na TD i w wyniku tego mało brakowało a na dodatek przeciwnik zdobyłby TD - na szczęście udało się jakoś wybronić (mimo że ponownie zrobiłem ten sam błąd - blok zamiast blitz).
No cóż w końcówce wyraźnie zabrakło u mnie koncentracji :)

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
mackoff
rekrut
Posty: 140
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:38

Zdobyte trofea

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: mackoff » 10 kwie 2016, 00:11

unicorn pisze:Bretonia - Jaszczurki 0:0

W pierwszej połowie udało mi się szybko przejąć piłkę, ale byłem dobrze blokowany i nie udało mi się dotrzeć do TD.
W drugiej połowie miałem o 1 zawodnika mniej (po poprzednim meczu 3 pauzowało więc nie miał kto wejść w zamian).
Straciłem jeszcze 2 czy 3, niemniej udało mi się podejść blisko do przyłożenia. Głupi błąd (blok zamiast blitz) spowodował, że straciłem szansę na TD i w wyniku tego mało brakowało a na dodatek przeciwnik zdobyłby TD - na szczęście udało się jakoś wybronić (mimo że ponownie zrobiłem ten sam błąd - blok zamiast blitz).
No cóż w końcówce wyraźnie zabrakło u mnie koncentracji :)

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Dzięki Unicorn to był dobry mecz...bardzo taktyczny z obydwu stron w mojej ocenie.
TOTALWAR.ORG.PL - największy portal o grach serii Total War w Polsce

mój profil na steam: http://steamcommunity.com/id/LVEX_mackoff/

Malkav
rekrut
Posty: 117
Rejestracja: 11 paź 2015, 19:32

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: Malkav » 10 kwie 2016, 08:29

Azradiel w takim razie poniedzialek 21? :) bo w niedziele nie dam rady

Azradiel
rekrut
Posty: 113
Rejestracja: 03 paź 2015, 09:37

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: Azradiel » 10 kwie 2016, 12:55

Malkav pisze:Azradiel w takim razie poniedzialek 21? :) bo w niedziele nie dam rady
Dobra. Mam nadzieję, że Murphy będzie łaskawy i się uda :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: Nimar » 11 kwie 2016, 18:24

No grajcie tego mecza bo tylko was brakuje :D
nick steam: Nimar

Azradiel
rekrut
Posty: 113
Rejestracja: 03 paź 2015, 09:37

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: Azradiel » 11 kwie 2016, 22:37

Rozegraliśmy.... zaraz zjem klawiaturę albo wyrzucę monitor ale mecz zaliczony...

Malkav
rekrut
Posty: 117
Rejestracja: 11 paź 2015, 19:32

Re: S2Dyw2MD3 - zakończenie kolejki 11 Kwietnia

Post autor: Malkav » 11 kwie 2016, 23:32

Azradiel pisze:Rozegraliśmy.... zaraz zjem klawiaturę albo wyrzucę monitor ale mecz zaliczony...
Dzieki za gre Azradiel, fakt dziś to sam nie moglem się nadziwić ze az takiego farta miałem. W sumie nie było zlego rolla z mojej strony - dodatkowo krzyże i nokauty + death odratowany dla jaszczurów. No ale to w końcu blood bowl - takie rzeczy się zdarzają :) Nie trać ducha będzie lepiej :D a ja cos czuje ze wyczerpałem limit szczęścia na ten i następne 2 sezony ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości