S3Dyw2MD5 - zakończenie kolejki 19 lipiec

Malkav
rekrut
Posty: 117
Rejestracja: 11 paź 2015, 19:32

Re: S3Dyw2MD5 - zakończenie kolejki 19 lipiec

Post autor: Malkav » 11 lip 2016, 20:59

mackoff pisze:Malkav jak stoisz z czasem wieczorami w tym tygodniu? Wieczorem u mnie to znaczy 21:00+ :)

W Niedzielę wylatuje na wakacje i nie będzie mnie tydzień więc dobrze by było abyśmy ten ostatni mecz w tym sezonie rozegrali do tego czasu.

To zgadamy sie na steamie :)

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3087
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: S3Dyw2MD5 - zakończenie kolejki 19 lipiec

Post autor: Pieta » 12 lip 2016, 22:06

Wczoraj Wyniosłe Elfy Domingo musiały mieć ubaw z moich bretończyków. Co druga decyzja bez sensu, a pancerze pękały gęsto. Elfy zwycięstwo miały na tacy, ale zamiast punktować, chciały chyba się zabawić w koszenie przeciwnika równo z trawą. Kilka pechowych rzutów, nonszalancka próba wypchnięcia wrestlera przez elfa z piłką bez żadnego bloku i zwycięstwo nagle padło łupem zdziwionych bretończyków.

Mecz w sumie i tak o pietruszkę, bo kto ma awans, a kto utrzymanie, ten miał je wcześniej zapewnione. Jedynie mistrzostwo drugiej ligi jest teraz w rękach tych ciemniejszych elfów - Nimara.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S3Dyw2MD5 - zakończenie kolejki 19 lipiec

Post autor: Nimar » 12 lip 2016, 22:12

No mnie czeka "jeszcze wpirdol i wakacje" Chyba najgorszy mecz dla mnie przeciwko chaosowi Leszka. Będziemy walczyć o ikonkę, jak pancerze nie popękają to może się udać. :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
mackoff
rekrut
Posty: 140
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:38

Zdobyte trofea

Re: S3Dyw2MD5 - zakończenie kolejki 19 lipiec

Post autor: mackoff » 13 lip 2016, 12:34

Nimar pisze:No mnie czeka "jeszcze wpirdol i wakacje" Chyba najgorszy mecz dla mnie przeciwko chaosowi Leszka. Będziemy walczyć o ikonkę, jak pancerze nie popękają to może się udać. :D
Jak przegrasz to ja zostanę na 2 miejscu więc się postaraj :)
TOTALWAR.ORG.PL - największy portal o grach serii Total War w Polsce

mój profil na steam: http://steamcommunity.com/id/LVEX_mackoff/

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S3Dyw2MD5 - zakończenie kolejki 19 lipiec

Post autor: Nimar » 14 lip 2016, 22:00

Dzięki Leszek za mecz. Tym razem nie udało się wygrać zakończyliśmy wynikiem 1:1. 1 połowa zaczęła się całkiem przyjemnie wyrzuceniem kozy za boisko, potem przedzieraliśmy się po punkt i przyłożyłem chyba w 6 turze. O mały włos bym stracił piłkę i punkt. Potem w dalszej części 1 połowy udało mi się zabrać piłkę przeciwnikowi i gdybym nie rzucał jedynek to miałbym 2:0. ( ogólnie dużo jedynek i czaszek ciepałem w tym meczu, karma mi wraca chyba). W drugiej połowie typowo Screen i blokowanie chaosu. Niestety na końcu Leszek przyfarcił z unikami i przekazywaniem piłki i zrobił 1:1 w 16 turze. Chciałem kombinować z 1 turn TD ale tak się chaos ustawił, że nie było jak tego zrobić:/

Witch Elfka dostała Leapa. Mam w końcu kogoś do rozbierania klatek (przydało by się jej dać jeszcze +agi).
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości