Tabele końcowe - sezon 7

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Vincent » 31 sie 2017, 08:35

Zasady zasadami, ale trzeba jednak z głową do tego podejść. Przyjdzie taki okres świąteczny i się okaże, że połowa trenerów jednej dywizji nie może zagrać. To chyba zamiast dawać wszędzie walkowery/remisy, to lepiej wydłużyć o te kilka dni.

Tak samo dywizje, które mają mniej drużyn/kolejek. Nie ma tam problemu aby czasem wydłużyć bo całościowo nie wpłynie to na zakończenie ligi.

Myślę, że do tej pory (poza okresem wakacyjnym) rzadko kolejki były wydłużane, przynajmniej w tych dywizjach w których ja grałem, więc może takiego problemu nawet za bardzo nie będzie.

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: rotti » 31 sie 2017, 10:47

Vincent też ma trochę racji. Może powinno się wprowadzić system ostrzeżeń? Mija 10 dni i admin ligi zamieszcza ostrzeżenie na wątku danej kolejki, że za 3 dni daje auto-remis, o ile gracze nie wskażą innego rozwiązania.

Pies jest pogrzebany właśnie w tym adminowaniu. Można zostać nieźle zhejtowanym, jak się wpisze komuś walkowera, choć totalnie na to nie zasłużył :?
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Nimar » 31 sie 2017, 11:24

Podobno teraz będzie więcej możliwości adminowania. Np. wskazanie kto dostał MVP itp. No zobaczymy w praniu jak ten nowy sezon wyjdzie w legendary i czy faktycznie będzie taka swoboda.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Vincent » 31 sie 2017, 11:36

Myślę, że taka atmosfera tu panuje, że można to zostawić do subiektywnej oceny adminów. Jak po przekroczeniu terminu widać, że jedna osoba się nie próbowała skontaktować, to oczywisty walkower. Jak próbowali się razem zgadać ale się nie udawało, to może dać dodatkowe 2-3 dni jeśli potencjalnie może im się udać. Jak ktoś pisał o swojej 2 tygodniowej nieobecności i właśnie ona się kończy, to też poczekać 2-3 dni, ale jak dopiero co wyjechał, no to walkower/remis (w zależności od ustaleń).
Chyba adminom możemy w tej kwestii zaufać, że oceniać indywidualne sytuacje będą z głową :)

Ewentualnie bardziej restrykcyjne zasady można dać do trenerów, którzy są pierwszy sezon. Albo ktoś się dopasuje do panujących zasad, albo nie.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Nimar » 31 sie 2017, 11:38

Chyba adminom możemy w tej kwestii zaufać, że oceniać indywidualne sytuacje będą z głową :)
Dziękuje. I tak własnie staram się do tego podchodzić. To w końcu zabawa...
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4380
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: bukszpan » 31 sie 2017, 11:43

Nimar pisze:Podobno teraz będzie więcej możliwości adminowania. Np. wskazanie kto dostał MVP itp. No zobaczymy w praniu jak ten nowy sezon wyjdzie w legendary i czy faktycznie będzie taka swoboda.
Dokładnie tak jest.
Sprawdzałem w becie.
Można wybrać zawodników którzy dostaną MVP, którzy zdobyli przyłożenie, podali, przechwycili piłkę, zadali kontuzję, otrzymali kontuzję i jaka konkretnie otrzymali. Można tez ustalic wynik rzutu kostka na pomeczowa kasę.
I tu ciekawostka mała. O ile MVP jest ograniczone do 2 na mecz to wszystko inne nie ma ograniczeń.
Najwyższy wynik jaki ustaliłem ręcznie to 42-0. Więcej nie chciało mi się klikać.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Perihelion » 31 sie 2017, 14:57

Z terminami a dokładnie z ich przedłużaniem w lidze nigdy nie było specjalnego problemu, długie weekendy czy święta lub prywatne wyjazdy. Wszystko da się dogadać na forum między graczami, tak więc nikt raczej nie będzie pokrzywdzony, a adminów mamy pierwsza klasa.

Przy okazji miło by było jak by wszyscy pouzupełniali swoje profile na forum, skąd pochodzą, ile na liczniku maja itp.

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Pieta » 31 sie 2017, 18:13

3 dywizja:
Voltoir - teillman, walkower dla Miners 69'ers teillmana, do którego należy ostatni post z 4 sierpnia, a Voltoir nie logował się od 3 sierpnia.

4 dywizja:
Neret - Lyskie, walkower dla VIPER ROOM Lyskie. Neret nie odezwał się w wątku od miesiąca mimo prośby Lyskie.

Zendzian - Mariobrzezin walkower dla BerserkBoys Mariobrzezina. Zendzian poddał mecz, co widać na screenie z czatu steama wklejonym w wątku.

3 walkowery i kończmy ten sezon 7.
Adminowanie jest w porządku poza tymi ostatnimi kolejkami, po których po raz kolejny nie mogę zrobić od razu kompletnych tabel! :evil:

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Nimar » 31 sie 2017, 19:55

Pieta pisze:3 dywizja:
Voltoir - teillman, walkower dla Miners 69'ers teillmana, do którego należy ostatni post z 4 sierpnia, a Voltoir nie logował się od 3 sierpnia.

4 dywizja:
Neret - Lyskie, walkower dla VIPER ROOM Lyskie. Neret nie odezwał się w wątku od miesiąca mimo prośby Lyskie.

Zendzian - Mariobrzezin walkower dla BerserkBoys Mariobrzezina. Zendzian poddał mecz, co widać na screenie z czatu steama wklejonym w wątku.

3 walkowery i kończmy ten sezon 7.
Adminowanie jest w porządku poza tymi ostatnimi kolejkami, po których po raz kolejny nie mogę zrobić od razu kompletnych tabel! :evil:
Dzięki Pieta. Ogarnąłem, turnieje są wszystkie zakończone.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Horn
blitzer
Posty: 1409
Rejestracja: 21 paź 2016, 21:58

Zdobyte trofea

Re: Tabele końcowe - sezon 7

Post autor: Horn » 31 sie 2017, 19:58

Jak będziesz robił ostateczną tabelę to zwróć proszę uwagę na miniaturki herbów zespołów. Nie wiem jak w innych ale w 2 dywizji coś się chyba poprzesuwało.
Steam: horn
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości