Zapisy - sezon 10

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Nimar » 22 cze 2018, 10:26

Nie no podziału i segregacji ludzi nie chce robić. Tak samo nie trafia do mnie, że ktoś doświadczony gra z tymi mniej. No niestety tak będzie zawsze, sam jak zaczynałem tutaj grać tez dostawałem manto i jakoś specjalnie nie płakałem. Zresztą takie gry uczą (no i nawet komuś kto gra parę lat w BB zdarzają się słabsze dni). Co do osób olewających będzie się to zdarzać. Wiadomo każdemu może zabraknąć czasu. Jednak dla mnie jest trochę nie kulturalne takie totalne zlanie. Sam bym coś napisał itp. nie chce tutaj też nikogo napadać słownie ale np. z Szymblokiem było tak, że nawet pisałem mu na steam (bo widze, że często gra w inne gierki) i zero odpowiedzi.

Co do wymiany podczas sezonu. Moim zdaniem jak ktoś jest chętny zacząć (zawsze to trochę SPP ) w środku a jest miejsce możliwość to czemu nie ?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Pieta » 22 cze 2018, 10:36

Nowe osoby trafiają do ostatniej dywizji, z której jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś nie awansował wyżej. Jedynie pierwsze miejsca wyskakują ostatnio o dwa poziomy.

Natomiast musimy wprowadzić nową zasadę. Kto chce dołączyć, musi od razu stworzyć świeżą drużynę i podać tu jej nazwę. Bez tego wnioski nie będą rozpatrywane. Powinno to usprawnić proces wymiany uciekinierów.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Nimar » 22 cze 2018, 10:42

Pieta pisze: 22 cze 2018, 10:36 Nowe osoby trafiają do ostatniej dywizji, z której jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś nie awansował wyżej. Jedynie pierwsze miejsca wyskakują ostatnio o dwa poziomy.

Natomiast musimy wprowadzić nową zasadę. Kto chce dołączyć, musi od razu stworzyć świeżą drużynę i podać tu jej nazwę. Bez tego wnioski nie będą rozpatrywane. Powinno to usprawnić proces wymiany uciekinierów.
o to jest dobry pomysł!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: R2-D2 » 22 cze 2018, 11:02

Nimar pisze: 22 cze 2018, 10:26 Nie no podziału i segregacji ludzi nie chce robić. Tak samo nie trafia do mnie, że ktoś doświadczony gra z tymi mniej. No niestety tak będzie zawsze, sam jak zaczynałem tutaj grać tez dostawałem manto i jakoś specjalnie nie płakałem. Zresztą takie gry uczą (no i nawet komuś kto gra parę lat w BB zdarzają się słabsze dni). Co do osób olewających będzie się to zdarzać. Wiadomo każdemu może zabraknąć czasu. Jednak dla mnie jest trochę nie kulturalne takie totalne zlanie. Sam bym coś napisał itp. nie chce tutaj też nikogo napadać słownie ale np. z Szymblokiem było tak, że nawet pisałem mu na steam (bo widze, że często gra w inne gierki) i zero odpowiedzi.

Co do wymiany podczas sezonu. Moim zdaniem jak ktoś jest chętny zacząć (zawsze to trochę SPP ) w środku a jest miejsce możliwość to czemu nie ?
Ja też jakoś specjalnie nie płaczę :P a raczej dzielę się uwagami na ten temat, wiec daruj sobie ten atak słowny na mnie, bo za stary jestem na forumowe prztyczki w nos :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Nimar » 22 cze 2018, 11:38

Hehe w żadnym przypadku nie miał być to atak słowny na ciebie. Po prostu napisałem co o tym myślę ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: R2-D2 » 22 cze 2018, 13:42

Spoko źle to odebrałem zapewne zbyt personalne :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Vincent » 22 cze 2018, 16:20

Zgadzam się, że nie ma co robić selekcji. Scena BB2 online w Polsce jest na tyle mała, że trzeba się cieszyć z każdego chętnego. To że część z nich odpada po 1-2 kolejkach - no cóż. Nikt nikogo do gry nie zmusi. Może ktoś się zajarał BB2 i chciał od razu do ligi dołączyć a jednak po tygodniu czy dwóch stwierdził że to nie dla niego.

Trzeba się cieszyć z każdego nowego chętnego. Tak powinna być traktowana ostatnia dywizja. Jako sprawdzian dla nowych trenerów i mała farma dla tych, którzy zaczęli świeżymi teamami grać.

Z sezonu na sezon sukcesywnie liczba trenerów rośnie i myślę, że na razie plan aby ostatnia dywizja miała większą liczbę graczy jest dobra. To może powodować że faktycznie nie wszyscy będą awansować :P
Choć jak tak dalej bedzie, to pewnie trzeba będzie pomyśleć nad równoległymi dywizjami (4a, 4b), bo jednak potem zaczynanie tak nisko i czekanie 5 sezonów z awansem do 1 dywizji może być mocno zniechęcające. Ale zanim będziemy mieć z 60 trenerów żeby coś kombinować to trochę czasu minie :)

Siermiężny
rekrut
Posty: 321
Rejestracja: 08 lut 2016, 21:37

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Siermiężny » 22 cze 2018, 16:22

Pieta pisze: 22 cze 2018, 10:36 Kto chce dołączyć, musi od razu stworzyć świeżą drużynę i podać tu jej nazwę. Bez tego wnioski nie będą rozpatrywane. Powinno to usprawnić proces wymiany uciekinierów.
Jeśli Dymitr i Kretonal zmienią zdanie, to zgłaszam Krogulce Kołchozu jako rezerwowy nr 3 :)

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Kretonal » 24 cze 2018, 20:00

Pieta pisze: 22 cze 2018, 10:36 Nowe osoby trafiają do ostatniej dywizji, z której jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś nie awansował wyżej. Jedynie pierwsze miejsca wyskakują ostatnio o dwa poziomy.

Natomiast musimy wprowadzić nową zasadę. Kto chce dołączyć, musi od razu stworzyć świeżą drużynę i podać tu jej nazwę. Bez tego wnioski nie będą rozpatrywane. Powinno to usprawnić proces wymiany uciekinierów.
Pytania zatem dwa:
1. Dymitr in/out ?
2. Jakiś deadline na decyzję Dymitra ? do kiedy ?
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zapisy - sezon 10

Post autor: Pieta » 24 cze 2018, 20:57

Sytuacja jest dynamiczna. Tylko Siermiężny stworzył i podał nazwę drużyny. Bez tego nie będziemy w nieskończoność czekać na nowe osoby. Aktualnie Bratiszka nie odpowiada. Jeśli nie odezwie się w ciągu kilku dni, będzie nowe miejsce w lidze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość