Polish Open

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Polish Open

Post autor: Sir Mewash » 15 mar 2017, 21:17

Chciałbym wrócić do tematu jako że ten turniej jest już niebawem to warto by ustalić na przyszłość czy ten turniej liczy się jako turniej:
a) kończący sezon - reprezentacja będzie wybierana po turnieju i ogłaszana online
b) rozpoczynający sezon - reprezentacja będzie wybierana przed i ogłaszana na turnieju + opijanie, poklepywanie i inne takie, przy okazji można z pośród reprezentantów wybrać kapitana.

Prosił bym o wypowiedzi wszystkich którzy brali udział w choć jednym turnieju figurkowym w ciągu ostatnich dwóch lat.

Czas wypowiedzi na ten temat do końca tego tygodnia. W przyszłym tygodniu przegłosujemy to aby ludziska mogli mieć czas na decyzje czym chcą przyjechać.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Polish Open

Post autor: Sir Mewash » 15 mar 2017, 21:24

Osobiście jestem aby ten turniej był turniejem liczącym się do przyszłego sezonu. Dzięki temu możemy na turnieju zrobić podsumowanie sezonu, ogłosić reprezentacje, wybrać trenera itp itd. Może z czasem zorganizujemy nagrody za cały sezon (np wkład w społeczeństwo, najlepszy gracz sezonu, najlepszy gracz stunty, najaktywniejszy gracz itp itd)

Oczywiście moim zdaniem obecny polish open powinien się liczyć do przyszłego i przy okazji do tego sezonu aby mieć lepszy obraz wyników graczy.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Polish Open

Post autor: Shawass » 15 mar 2017, 22:33

Powinien liczyć się do przyszłego sezonu imo.

Obecnie przed PO kapitan może ogarnąć kto chce być w reprze, kto w niej będzie i kto czym gra itp. Na PO jest dobra okazja żeby potestować swoją rozpę i największa ilość graczy przeciwko którym można ją wypróbować. Widzę w tym sens.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Polish Open

Post autor: Niko » 16 mar 2017, 09:28

Sir Mewash pisze:b) rozpoczynający sezon - reprezentacja będzie wybierana przed i ogłaszana na turnieju + opijanie, poklepywanie i inne takie, przy okazji można z pośród reprezentantów wybrać kapitana.
podoba mi si ta koncepcja poklepywania :) jestem za!
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Polish Open

Post autor: Elkołak » 16 mar 2017, 09:47

Sir Mewash pisze:Osobiście jestem aby ten turniej był turniejem liczącym się do przyszłego sezonu. Dzięki temu możemy na turnieju zrobić podsumowanie sezonu, ogłosić reprezentacje, wybrać trenera itp itd. Może z czasem zorganizujemy nagrody za cały sezon (np wkład w społeczeństwo, najlepszy gracz sezonu, najlepszy gracz stunty, najaktywniejszy gracz itp itd)

Oczywiście moim zdaniem obecny polish open powinien się liczyć do przyszłego i przy okazji do tego sezonu aby mieć lepszy obraz wyników graczy.
Jestem za! :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Polish Open

Post autor: Slimaq » 16 mar 2017, 16:52

No tak to rozumiałem cały czas. Podobnie jak w poprzednim sezonie.

PS. Znaczysie pierwszy w nowym sezonie.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Polish Open

Post autor: leon » 19 mar 2017, 15:06

B
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Turniejowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość