Bowlsat - GRUPA 2 - 4 KOLEJKA

Puchar w którym każdemu losuje się drużynę
Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat - GRUPA 2 - 4 KOLEJKA

Post autor: Qbusus » 28 lip 2016, 17:23

jak by co to bede czekal. Daj znac jak bedziesz wiedzial co i jak. najlepiej przez steama.

Miłego dzionka :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat - GRUPA 2 - 4 KOLEJKA

Post autor: Nimar » 28 lip 2016, 22:23

Małe czołgi poniosły pierwszą porażkę. Chłopaki są smutne i zapijają się w trupa. Coś nie wyszło, chyba za bardzo byliśmy pewni siebie po tych poprzednich 3 wygranych. Te paskudne jaszczurki za szybko biegały i nie chciały umierać... - powiedział jeden z zawodników czołgów, po czym uderzył nieprzytomny głową o stół z taką mocą, że spadły z niego dwa kufle piwa.
nick steam: Nimar

stikman
liniowy
Posty: 1096
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Bowlsat - GRUPA 2 - 4 KOLEJKA

Post autor: stikman » 29 lip 2016, 09:51

Gadziochy w pierwszej połowie próbowały znaleźć lukę w obronie krasnali i pod koniec połowy to się na całe szczęście udało.

W drugiej połowie starałem się nie wpuścić krasnali na swoją połowę i maksymalnie uprzykrzać im życie - pomógł w tym czarodziej. Niestety wredny Atak na krasiach powodował, że moje skinki nie były tak przebojowe i gibkie jak powinny, więc 2 odbiory się nie udały.

Na obecną chwilę drużyna chyba już awansowała do Playoffów, ale czeka mnie jeszcze przeprawa z Leśnymi długouchami.

Z awansów mam pierwszego Saurusa z blokiem :P

Dzięki Nimar za mecz ;)
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

ODPOWIEDZ

Wróć do „BOWLSAT 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość