Półfinał

Puchar w którym każdemu losuje się drużynę
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Nimar » 24 wrz 2016, 12:11

Unicorn co ci mogę powiedzieć, przyfarciłem przy rozwinięciach;)
nick steam: Nimar

stikman
liniowy
Posty: 1096
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Półfinał

Post autor: stikman » 24 wrz 2016, 20:24

Panowie, a jest szansa, żeby jeden z przyszłych finalistów streamował rozstrzygnięcie?
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Nimar » 24 wrz 2016, 20:54

stikman pisze:Panowie, a jest szansa, żeby jeden z przyszłych finalistów streamował rozstrzygnięcie?
Ja mam na steam ustawione, że każdy mój znajomy może oglądać jak gram;) Co do Twitcha itp. to jeszcze nie korzystałem .
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4383
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: bukszpan » 26 wrz 2016, 10:26

Hail Nimarze

We wtorek nie będę jednak mógł zagrać.
Dałoby sie przełożyć nasz pierwszy meczyk na dziś po 22, lub czwartek po 21?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Nimar » 26 wrz 2016, 12:26

bukszpan pisze:Hail Nimarze

We wtorek nie będę jednak mógł zagrać.
Dałoby sie przełożyć nasz pierwszy meczyk na dziś po 22, lub czwartek po 21?
Może być dzisiaj !
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4383
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: bukszpan » 26 wrz 2016, 13:12

Git
Do 22 zatem.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Nimar » 26 wrz 2016, 23:47

Pierwszy mecz wygrany dla moich małych czołgów. Leśne szybko zdobyły punkt w 1 połowie. Potem ja parłem czołgami do przodu by w 8 turze wbić punkt (co się nie udało). Parłem z taką siłą, że moi mali brodacze robili totalny Blitzkrieg w szeregach elfów. W jednej turze chyba kontuzjowałem 2 i zrobiłem 2 dzwony. Niestety dla mnie Bukszpanowi udało się wybić mi piłkę i ją podnieść, ja w ostatniej turze przy blitzie na elfa z piłką wyrzuciłem czaszkę i strzałkę po przerzucie to samo;) W drugiej połowie mogliśmy spokojnie donieść piłkę i zremisować ponieważ mieliśmy znaczącą przewagę w liczebności. Później elfy zostały we trzech. Bukszpan próbował cos pokombinowac swoim zajebistym dancerem ale w końcu go sklepaliśmy. W 16 turze wystarczyło przekazać piłkę z rąk do rąk z przerzutem i bym wygrał, ale Nuffle chciał inaczej. Dostaliśmy dogrywkę, w której udało mi się atakować i to przesądziło tak naprawdę o wygranej. Jak by elfy atakowały to mógł być inny wynik (dancer z 6 agi ciągle żył)

Tak swoją drogą to chyba inaczej teraz dogrywka wygląda niż w bb1. Wbijałem TD w mojej ostatniej turze. Bukszpan powinien mieć jeszcze jedną turę na 1 turn td, ale po moim punkcie od razu było zakończenie meczu.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3088
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Półfinał

Post autor: Pieta » 27 wrz 2016, 09:30

Czyli zgodnie z zasadami CRP/LRB6: kto pierwszy zapunktuje w dogrywce, wygrywa i koniec meczu. Jeśli nikt - karne.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2016, 10:51 przez Pieta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Smollar » 27 wrz 2016, 21:54

Nimar pisze: (...) Tak swoją drogą to chyba inaczej teraz dogrywka wygląda niż w bb1. Wbijałem TD w mojej ostatniej turze. Bukszpan powinien mieć jeszcze jedną turę na 1 turn td, ale po moim punkcie od razu było zakończenie meczu.
Czyli tzw. golden-down ;)
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Półfinał

Post autor: Qbusus » 30 wrz 2016, 00:37

Rozegralismy mecze z Unicornem.

W pierwszym spotkaniu chaos dawał rade a elfy nie wiedzialy o co chodzi i potykały się o własne nogi. rezultat 2:0 dla mnie.
W drugim spotkaniu Łelfy wzieły się w garść, posmarowały chaos masełkiem i zjadły z lembaskami. rezultat 2:0 dla elfów.

Najbliższy termin kiedy możemy zagrać decydujące spotkanie to może następny tydzień. Sorki Nimar będziesz musiał jeszcze chwilke poczekać.

Co do następnego spotkania to z Unicornem nie jest łatwo, chłopisko wie co robi. Jeden błąd i pozamiatane. Spodziewam się że będzie to ciężki mecz. Jedynie pociesza mnie fakt że u elfów spadli dwaj łapacze. Jeden zmarł śmiercią tragiczną a drugi odpoczywa. Stawia mnie to w odrobinę leprzej sytuacji. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ODPOWIEDZ

Wróć do „BOWLSAT 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości