Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Puchar w którym każdemu losuje się drużynę
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Sir Mewash » 25 gru 2016, 17:20

Crazy_Cow pisze:
Sir Mewash pisze:
bukszpan pisze:PS.: Zwiększyłem czas do 3 minut.
I teraz jeszcze bardziej Ciebie lubie!

Crazy_Cow jutro wyjezdzam na swięta i wracam dopiero po nowym roku. Napisz kiedy Tobie pasuje postaram się coś wykombinować po świętach. Na pewno 29 (czwartek) popołudniu mam już zajęty

ja przez całe święta jak i między świętami będę miał kompa więc w zasadzie każdego wieczoru - a nawet w ciągu dnia - jestem wstanie zagrać partyjke ; ) ew. jutro cały dzień również mam wolne więc po 11 jestem gotowy do gry (dzisiaj gruba wigilia u znajomych się szykuje : D)
Hej. Jako ze moj laptop niestety juz nie ogarnia BB2 to dogadalem sie zbratem i sprawdzilem czy moge grac u niego.
Pytanie w jakich godzinach mogl bys zagrac np we wtorek? To podjade do niego ;) Preferowal bym za dnia ale jak nie to bede kombinowal
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1414
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Crazy_Cow » 26 gru 2016, 17:45

12:00 w gore mi pasuje ;)
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Sir Mewash » 26 gru 2016, 22:22

Crazy_Cow pisze:12:00 w gore mi pasuje ;)
Super 12ta mi tez pasuje !
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1414
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Crazy_Cow » 27 gru 2016, 13:56

1-4 od Elfickich cipek :( nie tylko ze lepiej grały piłka to jeszcze biły moich Norsow jak dzieci. Dzięki za grę Miłosz :)
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Nimar » 27 gru 2016, 14:36

Ładny wynik! :shock:
nick steam: Nimar

stikman
liniowy
Posty: 1096
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: stikman » 27 gru 2016, 14:47

Crazy_Cow pisze:1-4 od Elfickich cipek :( nie tylko ze lepiej grały piłka to jeszcze biły moich Norsow jak dzieci. Dzięki za grę Miłosz :)
Norsi wystrzelali się na moich biednych Szczurkach :(
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Sir Mewash » 27 gru 2016, 15:02

He he dzieki rowniez Andrzej. Przyznam że nadal nie ogarniam elfów. A po pierwszych turach nawet myslalem ze bedzie masakra. Ale przełączyłem się na podejście chaos krasnoludzkie i do przodu. W dodatku włączyło się Nairod Magic wiec wynik calkiem niezly wyszedl ;)
Kop Gryź Bij!

stikman
liniowy
Posty: 1096
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: stikman » 30 gru 2016, 11:43

Dzięki za mecz Qubusus!

Jaszczury atakowały i dostały możliwość ruchu o jedno pole - wiedziałem, że przyjmę 7 gongów i na całe szczęście to nie był koniec gry :)
Qubusus dostał piłkę, trochę mnie bił robił klatkę - mix skinków i saurusów, a ja starałem się jak mogłem przeszkodzić mu. Popełniłem błąd wystawiając kanalarza na chain blocka i typ wylądował w trybunach - do końca gry był znokautowany.
5 tura Qubusus zdobywa punkt. Mam 4 tury na przyłożenie.
Kanalarz dostaje piłke i szukam luki, ale zaraz ją traci. Zrobił się kocioł na środku boiska. Miotacz ponownie podnosi i biegnie z podaniem. Przenoszę ciężar gry na lewą flankę i pędzę zwykłym szczurem asystując mu blitzerem, a saurusy i skinki staram się jakoś przyblokować. Międzyczasie kontuzjowałem skinka, a drugiego znokautowałem. Qubusus wyrzuca czachę i block na Kroxigorze i przerzuca na ten sam wynik. Dobiegam do przedostatniego pola z pewnością, że mi się nic nie stanie i w ostatniej turze przyłożę, ale oczywiście pokusiłem się na blok kanalarzem na skinku. Na 2 GFI pada i wbija sobie kontuzję :). W ostatniej turze mam przyłożenie.

II połowa ja przyjmuję piłkę, ale nie mam żadnego kanalarza. Plan jest prosty - grać na remis z tyłu i spróbować zaatakować pod koniec, żeby Qubusus nie mógł skontrować szczególnie, że ma tylko dwa skinki. Dwie pierwsze tury tak zrobiłem, ale potem poniosła mnie fantazja i chciałem przebijać się przez środek. Oczywiście się nie udało. Piłka spadła na środek i zaczął się kocioł. Qubusus otaczał piłkę, więc mogłem podnosić na 6 i wychodzic na 5+. Postanowiłem spróbować jakoś dobić mu skinki, żeby nie zdobył punktu. Wychodząc ze stref zużyłem dwa rerolle na lonerach (idiotyczny pomysł) i zaczęło sie robić nieciekawie. Wreszcie jakoś podniosłem piłek, która wypadła skinkowi i na 2 GFI upadłem (gdymy nie upadł prawdopodobnie biegł bym po przyłożenie). Qubusus podniósł ja go nie przewróciłem w swojej turze i w kolejnej podał zdobywajac punkt.

1-2 dla Qubususa i gratulacje!

Szczury nie są proste :) Fajnie się nimi wykonuje magiczne zagrania, ale mam wrażenie, że gram nimi za chaotycznie i czasem coś wyjdzie, a czasem nie :)
Całe szczęście, że nikt nie umarł. Dokupiłem kanalarza, bo jeden pauzuje w przyszłym meczu, a gdzie do ludzi z jednym ;)
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat-sezon2-grupa alfa-mecz 2

Post autor: Qbusus » 30 gru 2016, 12:30

Z mojej strony dodam tylko ze mimo iz lalem te wredne szczury ile wlezie zdolalem zadac tylko 2 kontuzje w clym meczu. W tym samym czasie przeciwnik wbil mi 2 x na saurusach. Krox zawalil mi wazny rzut w pierwszej polowie przez co stracilem punkt a w drugiej na 8 tur warczal przez 5. Glupek. No i mighty skinek podnosil pilke chyba z 4 ry razy. Wreszcie udalo sie za 5 razem ( reroll )

na koniec nufle sie zlitowal i pozwolil mi zroboc td ;)

Szczurami gra sie ciezko. Zwlaszcza taka rozpiska jak twoja. Ja bym wystawil na maxa runnerow bo to on i wygrywaja gre (4). Odpuscil bym thtowera bo runner z ag 4 pewniej podnosi i podaje pilke. No i gral bym bardziej zachowawczo. Moim zdaniem ( jesli mi wolno zauwazyc ale to tylko moja skromna opinia ) za bardzo wyrywasz sie nimi do przodu. Trzymaj dystans. Blokuj przejscia na odleglosc. Unikaj zwarcia. Atakuj tylko blitzem. Im mniej razy przeciwnik zaatakuje cie w rundzie thm lepiej dla ciebie.

Dziekj za gre i szcz. N. Roku. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ODPOWIEDZ

Wróć do „BOWLSAT 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości