Ćwierćfinały

Puchar w którym każdemu losuje się drużynę
Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ćwierćfinały

Post autor: rotti » 08 mar 2017, 12:13

U nas z Miłoszem stan meczy 1:1. Za nami drugi emocjonujący mecz, w którym liczba czaszek była aż niezdrowa. Udało się osłabić Leśne Elfy oponenta na następny mecz. Mecz kosmiczny. Przegrywałem 2:0 do przerwy. Czy Bretonia mogła liczyć na zwycięstwo w takich warunkach? Udało się w 16 turze zrobić remis, a w dogrywce zaczynałem. Zug odstawił w końcu tabletki na uspokojenie i zaczął ściągać elfy z boiska. Ale i tak brutalem meczu został zwykły rycerz bretoński, który posiłkując się wsparciem całego 1 chłopa zabił drzewca (odratowany przez zielarza, ale i tak prześpi kolejny mecz). Do szpitala na kolejny mecz trafił też wrestler elficki, a kolejny wrestler elfów - do kostnicy. Kolejny guard z awansu oraz powrót gwiazdy - wrestlera z 4 siły dają realną szansę wygrania z Sir Mewashem ostatniego 3 meczu.

P.S.: pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się dostać na jednym typie 2 lvl upy jednocześnie :lol: (5 expa podbite do 16).
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Abulafia
rekrut
Posty: 260
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:01

Zdobyte trofea

Re: Ćwierćfinały

Post autor: Abulafia » 09 mar 2017, 11:18

Po dramatycznym 3 meczu Oreczki przechodzą do półfinału. Crazy Cow, dzięki za grę. Miałem chwile zwątpień, w drugim meczu, tego nie zapomnę, mój pierwszy rzut kośćmi po wykopie to 2xczaszka z przerzutem na to samo. W ostatnim przegrywałem 0:1 w połowie gdzie "atakowałem", myślałem że skończy się to poddaniem przeze mnie meczu, ale Nuffle bywa przewrotny i pozwolił mi kończyć mecz wynikiem 2:1 na dodatek nie musiałem nic przerzucać ani strzelać magiem :)
Steam: Abulafia

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ćwierćfinały

Post autor: rotti » 09 mar 2017, 19:50

1 PEPEsza down! 1 PEPEsza down!
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Ćwierćfinały

Post autor: Sir Mewash » 13 mar 2017, 16:02

Hej Rotti moze masz ochote dzis wieczor dobić kasztany? :mrgreen:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ćwierćfinały

Post autor: rotti » 13 mar 2017, 17:42

dobry plan! Na 21? Czy później?
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Ćwierćfinały

Post autor: Sir Mewash » 13 mar 2017, 18:45

No ja raczej dopiero o 22 chyba ze cos by sie zmienilo, to bym sms'ował
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Ćwierćfinały

Post autor: Sir Mewash » 13 mar 2017, 23:39

Gratki wygranej, Nuffle powiedzial co mysli o elfach 4x1 pod rzad i 7 w pierwszej polowie... dwie tancerki zdechly w drugiej polowie...
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Horn
blitzer
Posty: 1417
Rejestracja: 21 paź 2016, 21:58

Zdobyte trofea

Re: Ćwierćfinały

Post autor: Horn » 13 mar 2017, 23:55

Horn pisze:
Domingo pisze:Przepraszam Horn ale jednak nie dam rady dziś zagrać. W ogóle w najbliższym czasie będę miał problem z czasem na grę, dlatego mogę oddać walkowera.

Sytuacja jest praktycznie rozstrzygnięta, Horn wygrał już jeden mecz, drugi pewnie też wygra.
Dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć. O poprzednim meczu zadecydował głównie rzut monetą o to kto przyjmuje piłkę w dogrywce. Mogło się potoczyć zupełnie inaczej. Nigdzie mi się nie spieszy, poczekam aż będziesz mógł zagrać.
Pozostałe ćwierćfinały się zakończyły z tego co widzę. Pora rozstrzygnąć nasz. Mam nadzieję że wróciła twoja wola do walki i załatwimy sprawę na boisku :-) .
Steam: Horn

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ćwierćfinały

Post autor: rotti » 14 mar 2017, 00:32

Miłosz chyba z 6 razy próbował wskoczyć do klatki i tylko 2 razy gra pozwoliła mu wykonać atak (raz strzałka, raz czacha/injury). Duuużo 1dynek, ale ucieczka z meczu mimo wszystko mnie zaskoczyła.

Jak Horn ogarnie Domingo, to mamy półfinał PEPEsz. Szkoda tylko, że przez CC nie ma już szans na poznański finał :lol:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4283
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Ćwierćfinały

Post autor: Elkołak » 14 mar 2017, 07:18

Widzę że to grupa omega a nie grupa alfa była grupą śmierci :mrgreen: Juz 3 z nas jest w półfinale a Horn po 1 meczu prowadzi z Domingo... :twisted:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

ODPOWIEDZ

Wróć do „BOWLSAT 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości