1 sezon Krakowskiej Ligi Blood Bowla na zasadach BB2020

Krakowska Scena Blood Bowl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Carlos404
rekrut
Posty: 87
Rejestracja: 27 paź 2018, 18:18

1 sezon Krakowskiej Ligi Blood Bowla na zasadach BB2020

Post autor: Carlos404 » 12 mar 2021, 12:23

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się do pierwszego sezonu Krakowskiej Ligii Blood Bowla rozgrywanego na zasadach BB2020, trzeciego w sumie.

Zapisy jeszcze do niedzieli, w tej chwili mamy 15 trenerów zgłoszonych. Zapisy prowadzimy przede wszystkim na FB, na grupie Blood Bowl Kraków, ale jak kogoś tam nie ma to zapraszam to rejestracji tutaj.

Ogólne informacje:
🏉Gramy na zasadach BB2020 wraz z erratą. Pojawiające się w różnych miejscach spory dotyczące interpretacji będą interpretowane jak najbliżej tego co jest zapisane, a nie tego co się graczom wydaje, że autor miał na myśli. Najczęstsze kwestie sporne będą wyjaśnione w przygotowanym przed starem ligi FAQ.
🏉Sądząc po ilości zgłoszeń zagramy w 1 lub 2 grupach, systemem każdy z każdym, według z góry ustalonej (losowej) rozpiski kolejek. Jeżeli będą dwie (lub więcej) grupy to następnie faza pucharowa - półfinały, finał, mecz o 3 miejsce. To się może zmienić jeżeli po tym poście zapisze się wielu nowych graczy.
🏉1 kolejka na 2 tygodnie
🏉 startowe TV 1000 (edit: tak dokładnie to maks 1000, czyli do wydania 1 mln złotych monet, ale nie musicie wydać wszystkiego. Musicie mieć 11 zawodników)
🏉Punktacja, post-season, i wszystkie zasady gry ligowej zgodne z podręcznikiem z wyłączeniem special play cards. Gramy bez kart.
🏉Nie wymagamy malowania, proxowanie możliwe z rozsądnym zakresie. Ważne, żeby było łatwo rozpoznać poszczególne pozycje. Jak macie drużynę z modeli z innej gry, proszę o kontakt.
🏉Jak najbardziej zapraszamy nowych graczy, liga to świetna okazja do nauki - pogracie z różnymi graczami i różnymi rasami co pozwoli Wam poznać grę znacznie lepiej niż ciągłe granie w piwnicy tymi samymi dwoma drużynami.

Zapraszam!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość