Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Portugalia
Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Slimaq » 20 mar 2017, 12:01

Głosowanie zamknięte - poniżej wyniki

Przy wyborze do kadry liczą się wyniki z dwóch najlepszych turniejów rozegranych przez trenera w roku - liczone od turnieju Polish Open w roku poprzedzającym EB lub WB a kończącym się na ostatnim turnieju przed PO w roku w którym EB czy WB się odbywa.

Minimalna ilość osób które muszą być na turnieju aby był on liczony to 6.

Minimalna ilość meczów w turnieju aby mógł on być liczony to 5.

Turniej musi być zgłoszony do NAF aby mógł być liczony.


Sposób liczenia punktów za turnieje ustali głosowanie nr.2

-------------------------------------------
Panowie proponuję przejść wreszcie do czynów i rozpocząć głosowania które doprowadzą do zbudowania regulaminu kadry Polski w BB - bo od października gdzie mieliśmy ambitne plany nic konkretnego się nie wydarzyło i jeżeli nic nie zrobimy nic się nie wydarzy. Oczywiście nawet jeżeli raz coś przegłosujemy nie oznacza to że nie może dana kwestia w przyszłości być zmieniona-dopasowana do nowej rzeczywistości - oczywiście taka możliwość będzie i jej tryb będzie jasno określony.

Kto może głosować?
Uprawnionymi do głosowania w sprawie Kadry Polski BB są osoby które choć raz w ciągu 2 ostatnich lat brała udział w turnieju BB figurkowego zgłoszonego do NAF.

Pierwsza kwestia pod głosowanie Jakie turnieje są brane pod uwagę?:

1. Do wyboru kadry liczą się turnieje krajowe i zagraniczne od PO roku poprzedzającego EB(WB) na który wybierana jest kadra do ostatniego turnieju przed PO w roku w którym odbywa się EB(WB) - spełniające poniższe warunki:
a) minimum 10 graczy,
b) minimum 5 meczy podczas turnieju,
c) Turniej jest zgłoszony do NAF.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2017, 08:53 przez Slimaq, łącznie zmieniany 3 razy.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Shawass » 20 mar 2017, 12:43

a) Absolutnie się nie zgadzam żeby granicą było 10 graczy, minimum dajmy 6

Uzasadnienie - małe ośrodki nieraz mają pojedynczych swoich zawodników a danie limitu 10 graczy nie zachęci ich do rozwijania społeczności lokalnej (bo jak jestem ja i Zenek to po co szukać więcej osób), a 6 da się skombinować i to później się rozwija.

Przykład? To samo działo się w Rzeszowie w 30+10k, gdzie z 4 osób grających udało się m.in. dzięki turniejom dojść do 20 graczy lokalnie i w najbliższej okolicy.

Co więcej - ludzie zechcą przyjechać z innych ośrodków a tu nagle posypie się połowa zapowiedzianych lokalsów. Przyjezdni stracili czas jeśli chodzi o liczenie turnieju do repry a nie była to ani ich ani organizatora wina.

Przykład? RumBowl vol.1 gdzie Stalowa Wola się wysypała nic nie mówiąc wcześniej a z lokalnych graczy przyszło tylko dwóch.

Nie widzę żadnego uzasadnienia liczby 10, 8 jeszcze by miało "jakiś" sens, ale najuczciwiej byłoby dać limit 6, bo przy 5 rundach każdy gra z każdym przynajmniej. A jednocześnie nie zniechęcamy ludzi do rozwijania społeczności lokalnej.

b) zgadzam się, wtedy lokale by służyły treningowi a dwudniówki już by były bardziej kompetytywne

c) zgadzam się, wyrobi to pewne normy wśród organizatorów turniejów
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: leon » 20 mar 2017, 13:04

A) 6
B) 5
C) TAK
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Domingo » 20 mar 2017, 13:15

A) 6
B) 5
C) TAK

Co do a) to dokładnie tak jak napisał Shawass. Jechałem przez pół Polski na turniej, na którym miało być 10+. Nie moja wina, że ostatecznie zagrało tylko 6. Społeczność się rozwija ale nie wiadomo czy turniejowo też nam przybędzie graczy.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Elkołak » 20 mar 2017, 13:38

Bylem na wszystkich turniejach w Warszawie było 12,16, itd. osób. Na turnieju gdzie jest dużo osób przy dużym szczęściu możesz się sliznac nawet 2 mecze np. Węgier który był na turnieju 3 mimo że przegrał 2 pierwsze pojedynki. Był też turniej ten z grillem gdzie było nas 7 i jak dla mnie ten turniej był mega wymagający zresztą byłem ostatni :D

A) 6

Przyjeżdża się na turniej gdzie jest nieparzysta ilość graczy w 1 kolejce pauza i co turniej w pupie? mimo wygrania pozostałych 4 meczy i zajęcia 1 miejsca?

B) 4

Nigdy na to nie zwracałem uwagi, może na poczatku jak wstapilem do NAF. jakos mi ta strona slabo chodzi albo ja jestem slaby w ogarnieciu jej :D No ale faktycznie wymusza co nieco na organizatorach więc

C) tak
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: NairoD » 20 mar 2017, 13:39

A) 6
B) 5
C) TAK
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Sir Mewash » 20 mar 2017, 20:47

A) 6
B) 5
C) tak
Elkołak pisze:Przyjeżdża się na turniej gdzie jest nieparzysta ilość graczy w 1 kolejce pauza i co turniej w pupie? mimo wygrania pozostałych 4 meczy i zajęcia 1 miejsca?
Nie zgadzam się aby ktoś przez pauze miał być poszkodowany. Jeśli jednak tak będzie to nie będą organizować turnieji bo to obowiązek organizatora grającego aby wziąć pauze na siebie w pierwszej rundzie.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Slimaq » 20 mar 2017, 22:23

Sir Mewash pisze:
Elkołak pisze:Przyjeżdża się na turniej gdzie jest nieparzysta ilość graczy w 1 kolejce pauza i co turniej w pupie? mimo wygrania pozostałych 4 meczy i zajęcia 1 miejsca?
Nie zgadzam się aby ktoś przez pauze miał być poszkodowany. Jeśli jednak tak będzie to nie będą organizować turnieji bo to obowiązek organizatora grającego aby wziąć pauze na siebie w pierwszej rundzie.
Chodziło mi o ilość meczy jakie ma turniej nie gracz :)
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: Shawass » 20 mar 2017, 23:58

Slimaq pisze:
Sir Mewash pisze:
Elkołak pisze:Przyjeżdża się na turniej gdzie jest nieparzysta ilość graczy w 1 kolejce pauza i co turniej w pupie? mimo wygrania pozostałych 4 meczy i zajęcia 1 miejsca?
Nie zgadzam się aby ktoś przez pauze miał być poszkodowany. Jeśli jednak tak będzie to nie będą organizować turnieji bo to obowiązek organizatora grającego aby wziąć pauze na siebie w pierwszej rundzie.
Chodziło mi o ilość meczy jakie ma turniej nie gracz :)
Też tak to zrozumiałem:

5 rund - turniej dwudniowy
3 rundy - turniej jednodniowy

W przypadku gdy będą 4 rundy z przyczyn niezależnych (zaspanie/kac/golenie babci wąsów) to i tak liczony byłby jako 5-cio rundowy na rzecz brania pod uwagę do repry :D ....chyba że źle rozumię.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie nr. 1 - Jakie turnieje są brane pod uwagę?

Post autor: teillman » 21 mar 2017, 08:00

A)6
B)5
C) tak chociaż za cholerę nie wiem jak to działa bo ja dalej nie znam swojego numeru
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości