Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje?

Portugalia
Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Niko » 22 mar 2017, 13:12

Ogólny sens jest fajny... z tym że trzeba by się zastanowić nad ta punktacja, czy brac ją sztywno czy coś tam zmienić...
No i oczywiście jeżeli chodzi o mastery to w tym sezonie raczej powinniśmy je odpuścić, pod koniec sezonu organizatorzy 2 dniowych turniejów 2017/2018 wypowiedzą się i ewentualnie powalczą o możliwość organizowania masterów na następny 2018/2019 sezon... Z drugiej strony są już jakieś imprezy z "renomą" (RzBowl, PO a do tego można by dorzucić jakiś inny WT) i pewnie można by udzielić kredytu zaufania np dla 3city i pokusić się o 3-4 mastery w tym sezonie...
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Sir Mewash » 22 mar 2017, 13:39

Z mojej strony PO, RzBowl i 3CitySexOnTheBeach (jak sie zdecyduja) moga być Masterami ALE pod warunkeim że będą miały minimalną liczbe graczy 20.

Co jeśli nie przyjedzie 20 osob? Po prosu będzie traktowany jako Chellenger. Choć jeśli turnieje dostaną rage typu masterto o frekwencje bym się nie bał ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Shawass » 22 mar 2017, 13:52

No to git, teraz będę wyrywał sobie włosy z głowy żeby moi lokalsi przychodzili na RzBowle bo będę płakał jak się rozminę z 20tką :D Ale tak, zawsze Challengere i Mastery były odwiedzane przez głodnych repry w 30+10 więc może i tu się tak powtórzy.

No i przynajmniej o lokal nie mam co się martwić - Klara już nas chce u siebie w sierpniu na Rum Bowl więc zakładam że na RzBowl też ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Sir Mewash » 22 mar 2017, 14:16

Shawass toż Warszawiacy i inne słoiki wsiądą w metro i podjada zawsze ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Niko » 23 mar 2017, 11:34

z resztą jeszcze trochę i z rozpędu włączą Rzeszów do Warszawy :)

No to jak by ktoś mnie pytał to jestem za tym żeby te 3 turnieje + ewentualnie jeszcze jeden warszawski (jeżeli ktoś będzie chciał się podjąć organizacji takowego) w tym sezonie był masterem... a w przyszłym sezonie kandydatury i głosowanie :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Sir Mewash » 23 mar 2017, 12:55

Niko pisze: 3 turnieje + ewentualnie jeszcze jeden warszawski
Oto chodzi w masterach aby były wyjątkowe także przez to, że jedno miasto może mieć tylko jednego mastera.
Wyjątkiem były Drużynowe Mistrzostwa Polski które były czymś ponad (nie liczyły się do limitu) i były organizowane na początku tylko w Warszawie a obecnie widzę że jest to objazdowa impreza tak jak Eurobowl
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Niko » 23 mar 2017, 13:05

Wiem ale biorąc pod uwagę że do tej pory w zasadzie Warszawa i Rzeszów były jakimikolwiek ośrodkami figurkowego BB z ogromnym naciskiem na Warszawę uważam że przynajmniej w pierwszym sezonie bez problemu można by zostawić tak jak proponuję... a w następnych w miarę możliwości od tego odejść...
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Domingo » 23 mar 2017, 13:23

Sir Mewash pisze:
Niko pisze: 3 turnieje + ewentualnie jeszcze jeden warszawski
Oto chodzi w masterach aby były wyjątkowe także przez to, że jedno miasto może mieć tylko jednego mastera.
Wyjątkiem były Drużynowe Mistrzostwa Polski które były czymś ponad (nie liczyły się do limitu) i były organizowane na początku tylko w Warszawie a obecnie widzę że jest to objazdowa impreza tak jak Eurobowl
No to u nas takim DMP jest właśnie Polish Open. 3 turnieje w trzech ośrodkach, w których aktualnie kręci się scena turniejowa + Polish Open niezależnie gdzie się odbywa.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Sir Mewash » 23 mar 2017, 13:42

Chcesz oddac Polish Open? Hmmm ciekawe 8-)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dyskusja przed głosowaniem nr.2 - jak liczyć te turnieje

Post autor: Domingo » 23 mar 2017, 14:00

Sir Mewash pisze:Chcesz oddac Polish Open? Hmmm ciekawe 8-)
Oddać* czy nie to inna kwestia.
Chodziło mi bardziej o to, że skoro w Warszawie w tej chwili jest organizowane najwięcej turniejów i cieszą się one sporą popularnością to można zaliczyć dwa. Po prostu niech PO liczy się dlatego że to mistrzostwa a nie, że to największy turniej w Warszawie. Ale, podobnie jak pisał Niko, to tylko moje zdanie, nie będę się upierał bo to mała różnica.

* BTW jak głośno namawiałem "zróbmy jeden turniej w roku, który nazwiemy mistrzostwami Polski bo będzie fajnie i będzie duża frekwencja" to nikt nie chciał. Teraz jak się sprawdziło, to wszyscy zajarani :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość