Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Liga Lubelska
Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Slimaq » 11 paź 2018, 11:32

Co do pytań - zakładanie na każdą kolejkę innego tematu jest jedyną sensowną opcją - inaczej za 2 miesiące będziemy przeglądać 50 stron postów żeby coś znaleźć - już napisałem do Domingo z prośbą o danie nam możliwości zakładania "folderów" co znacznie ułatwi sprawę wystarczy zobaczyć jak to wygląda np. w warszawskiej lidze - https://bloodbowl.pl/viewforum.php?f=60
Wtedy od razu pod tematem z daną kolejką wszyscy się umawiają na mecze tak to działa w prawie wszystkich ligach (pooglądajcie forum) i się dobrze sprawdza - nie ma sensu wymyślać czegoś co jest już wymyślone.

Co do pozostałych pytań - musi być ustalone medium podstawowe z którego każdy musi korzystać - proponuję to forum właśnie - jak odzywa się tylko jedna strona - to walkower. W przypadkach niemożności ustalenia jednego terminu ale przy aktywności obu stron - decyduje szef ligi - Ulizzez. Co do czasu pomiędzy meczami - już mówiłem wielokrotnie że uważam że jest obecnie za krótki więc się nie będę powtarzał.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Misque » 11 paź 2018, 11:37

Slimaq pisze: 11 paź 2018, 11:32 Co do pytań - zakładanie na każdą kolejkę innego tematu jest jedyną sensowną opcją - inaczej za 2 miesiące będziemy przeglądać 50 stron postów żeby coś znaleźć - już napisałem do Domingo z prośbą o danie nam możliwości zakładania "folderów" co znacznie ułatwi sprawę wystarczy zobaczyć jak to wygląda np. w warszawskiej lidze - https://bloodbowl.pl/viewforum.php?f=60
Wtedy od razu pod tematem z daną kolejką wszyscy się umawiają na mecze tak to działa w prawie wszystkich ligach (pooglądajcie forum) i się dobrze sprawdza - nie ma sensu wymyślać czegoś co jest już wymyślone.

Co do pozostałych pytań - musi być ustalone medium podstawowe z którego każdy musi korzystać - proponuję to forum właśnie - jak odzywa się tylko jedna strona - to walkower. W przypadkach niemożności ustalenia jednego terminu ale przy aktywności obu stron - decyduje szef ligi - Ulizzez.
przychylam się do opinii Ślimaqa, jak będą foldery jak w lidze warszawskiej to będzie spoko, forum jako medium też mi pasuje, a co do walkowerów i terminów niech Ulizzez się wypowie
Obrazek

Awatar użytkownika
Kędzi
rekrut
Posty: 399
Rejestracja: 16 sie 2018, 01:35
Kontakt:

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Kędzi » 11 paź 2018, 11:41

Mam nadzieję, że inne osoby z naszej ligii też śledzą to forum
Wyniki turniejowe(W/R/P):
25/6/8
Zdobyte:
- Best defender- WC 18, -Most TD- RB 19, 2 miejsce RB 18

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Daeval » 11 paź 2018, 11:52

Witam. Może ma ktoś ochotę na towarzyski meczyk w wargamer lub zakładowym skoro mój dzisiejszy mecz poszedł w rzyć?
Obrazek

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Misque » 11 paź 2018, 12:10

Kędzi pisze: 11 paź 2018, 11:41 Mam nadzieję, że inne osoby z naszej ligii też śledzą to forum
ja też, było pisane i mówione parę razy

Forum jest bardziej przejrzyste, a na FB robi się ściana postów
Obrazek

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Slimaq » 11 paź 2018, 12:40

Daeval pisze: 11 paź 2018, 11:52 Witam. Może ma ktoś ochotę na towarzyski meczyk w wargamer lub zakładowym skoro mój dzisiejszy mecz poszedł w rzyć?
Jak by co to ja gram dziś od 16:15 w zakładowym z Cyrylem.
Jak nie znajdziesz nikogo ale chciałbyś popatrzeć to zapraszamy ;)
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Misque » 11 paź 2018, 13:01

Slimaq pisze: 11 paź 2018, 12:40
Daeval pisze: 11 paź 2018, 11:52 Witam. Może ma ktoś ochotę na towarzyski meczyk w wargamer lub zakładowym skoro mój dzisiejszy mecz poszedł w rzyć?
Jak by co to ja gram dziś od 16:15 w zakładowym z Cyrylem.
Jak nie znajdziesz nikogo ale chciałbyś popatrzeć to zapraszamy ;)
a Ulizzeza nie będzie wtedy ? może by zagrał z Dae
Obrazek

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Slimaq » 11 paź 2018, 13:42

Misque pisze: 11 paź 2018, 13:01
Slimaq pisze: 11 paź 2018, 12:40
Daeval pisze: 11 paź 2018, 11:52 Witam. Może ma ktoś ochotę na towarzyski meczyk w wargamer lub zakładowym skoro mój dzisiejszy mecz poszedł w rzyć?
Jak by co to ja gram dziś od 16:15 w zakładowym z Cyrylem.
Jak nie znajdziesz nikogo ale chciałbyś popatrzeć to zapraszamy ;)
a Ulizzeza nie będzie wtedy ? może by zagrał z Dae
Nie Ulizzeza nie będzie.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Slimaq » 11 paź 2018, 15:07

No i podfora wyodrębnione - nic tylko zrobić posty o pierwszej kolejce ;)
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Luźne Pogaduchy, towarzyskie ustawki

Post autor: Misque » 11 paź 2018, 15:15

Spoko już coś zrobiłem,

jak myślisz o prowadzeniu wątku takiego jak twój każdej drużyny i tam byśmy wstawiali rozpiski po każdej kolejce, bo chyba nie ma w lidze ukrytych rozpisek ? przeciwnik ma w nie wgląd ?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „LLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości