POTĘŻNY PUCHAR POSĘPNEGO CZEREPU sezon III

Liga Lubelska
Awatar użytkownika
Kędzi
rekrut
Posty: 399
Rejestracja: 16 sie 2018, 01:35
Kontakt:

Re: POTĘŻNY PUCHAR POSĘPNEGO CZEREPU sezon III

Post autor: Kędzi » 15 gru 2019, 20:48

A co tu się wydarzyło? Zatrzymałem się na połfinale, ale widzę że ciekawe rzeczy miały miejsce po drodze.
Wyniki turniejowe(W/R/P):
25/6/8
Zdobyte:
- Best defender- WC 18, -Most TD- RB 19, 2 miejsce RB 18

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 121
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: POTĘŻNY PUCHAR POSĘPNEGO CZEREPU sezon III

Post autor: TomB » 16 gru 2019, 22:10

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim którzy we mnie wierzyli :)
Jakby mi ktoś powiedział że dojdę do ćwierćfinału to bym kazał się puknąć w czoło, do półfinału to bym go wyśmiał, do finału - czemu w totka nie grałem takie samo prawdopodobieństwo. A już wygrana to jakaś totalna abstrakcja.

Zaczęło się od .... ustawionego losowania pierwszej pary przez mojego syna :).

Norsi: Yeti (MB), 2xulv (2xBL), 2xberk (2xGU), 2xcatch (2xDODG), 4xline, boomer

Od początku nie było lekko i na pierwszy ogień Misque ludzie - graliśmy 1 mecz z powodu braku czasu moi Norsi bardzo powoli szli do przodu i pod koniec 1 połowy udało się przyłożyć wynik się już nie zmienił.

Następnie trafiłem na Ulizzeza triumfatora poprzedniej edycji PPPC - myślałem że to już koniec, Norsi grali na wyjazdowej arenie amazonek. I znowu mozolnie do przodu mnóstwo przepychanek i przyłożenie. Wściekłe amazonki ruszyły do ataku Roxana przyjęła piłkę i podążała nieuchronnie w kierunku mojego TD. Została mi tylko 1 opcja dodge linemanem i blitz na 1 kości udało się Roxy leży i na nieszczęście dla Uliego wylądowała na KO nie wróciła już do końca meczu. Po festiwalu czaszek po obu stronach udało mi się jeszcze raz przyłożyć. Wynik 2:0 dawał solidny start do meczu rewanżowego.

Wkrótce obie ekipy się ponownie się spotkały Uliemu udało się zdobyć TD kontaktowego dosyć szybko i gdy myślałem że drugi to już kwestia czasu zwłaszcza że moja catcherka z piłką dostała blitza od Roxy padła i tylko dzięki szczęściu nie wylądowała za boiskiem. I tu ponownie zdarzył się cud wstała i oddała Roxy z nawiązką znów na 1k bloku skończyło się na KO i ponownie nie wróciła do końca meczu. Ponownie mozolne przepychanie się i przyłożenie 1:1. Dwumecz zakończył się wygraną 3:1.
Obrazek

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 121
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: POTĘŻNY PUCHAR POSĘPNEGO CZEREPU sezon III

Post autor: TomB » 16 gru 2019, 23:03

Po długiej przerwie ponownie wznowiliśmy puchar jeden z półfinalistów się nie wyłonił więc dziką kartę dostał Boguś.
Postanowiliśmy zakończyć w jeden wieczór i po ustawionym losowaniu trafiłem na Dae, Boguś na Snajpera - i jak pisał śmialiśmy się że możemy grać już o 3 miejsce.

Dae - ludzie początek był spokojny smyrganie się po pancerzach. Powoli do przodu. Następnie stało się coś dziwnego skill rzucania kościami Arka opuścił Misiek (ogr) padł na ziemię i przez chyba 5 tur nie mógł się podnieść (na 2+ przyp.) nie wychodziły kluczowe bloki mnóstwo czaszek. Niedaleko linii td straciłem jeszcze na chwilę piłkę, podniosłem ją i oddaliłem się od zagrożenia. Na pech mojego przeciwnika złożył się jeszcze cas na throwerze i catcherze. Stalowanie i przyłożenie w 8 turze. Na moje nieszczęście nie wróciła catcherka więc musiałem na 8 turę przeciwnika wystawić boomera i już sobie dalej nie pograł. Druga połowa zaczęła się od huraganowego ataku Arka. Od chyba 3 tury graliśmy już jak prawdziwi faceci czyi bez rr. Pod koniec 2 połowy udało mi się powalić ballcariera co nie przekreślało jeszcze szans na remis dopiero blitz wilkiem na zawodnika który jako jedyny był jeszcze w stanie dojść na linię TD przekreślił szansę na przyłożenie. Ogólnie starplayerzy nie wiele zrobili w tym meczu.

Mecz który miał być o 3 miejsce niespodziewanie został finałem.

Finał. Boguś - Chaos Pact. Mecz zaczął się od ataku Bogusia niestety dla niego piłka poleciała blisko lewej części LOS dodatkowo jeszcze utrudnił mu kickoff perfect defense dzięki temu zaraz blisko piłki znalazły się wilki i berki z guardem. Bigguye nie zrobiły nic na rozpoczęciu moja linia przetrwała i nastała moja 1 tura a tu taka niespodzianka Yeti zabija trolla, regenka nie weszła. Przepychanki powalenia i przy piłce już mam 3 zawodników. Kolejna niespodzianka Boomer nagle zaczął rzucać bombami bach ogr leży i chyba jeden jeszcze. Przez kilka kolejnych tur powolne odsuwanie zawodników od piłki Bommer wymiata 2 bigguyów leży. Potworne zamieszanie ale udało mi się catcherką wyrwać z kotła i ustawić pod linią TD co prawda dostała jeszcze strzała ale bezboleśnie. Stalowanie do 8 tury 1:0. 2 połowa zaczęła się moim atakiem. Przepychanki po obu stronach blokowanie, zastawianie, przesunięcia nawet nie wszedłem na połowę przeciwnika, nikt się nie mógł przebić ani w jedną ani w drugą. 2 połowa była strasznie nudna. Ale wygrałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 121
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: POTĘŻNY PUCHAR POSĘPNEGO CZEREPU sezon III

Post autor: TomB » 16 gru 2019, 23:09

Dziękuję swoim przeciwnikom [mention]Misque[/mention] [mention]ulizzez[/mention] [mention]Daeval[/mention] [mention]Bratiszka[/mention] oraz specjalne podziękowania [mention]Snajper[/mention]owi za nielegalny doping do którego mogła by się spokojnie WADA przyczepić.

Do tej pory nie mogę uwierzyć jak to się stało.

GRATULACJE dla [mention]Bratiszka[/mention] za zajęcie 2 miejsca oraz dla [mention]Daeval[/mention] oraz [mention]Snajper[/mention] za wielogodzinną walkę o 3 miejsce, która to zakończyła się remisem.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2019, 07:08 przez TomB, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: POTĘŻNY PUCHAR POSĘPNEGO CZEREPU sezon III

Post autor: Bratiszka » 16 gru 2019, 23:37

Lubię czytać takie opisy :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „LLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość