Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Liga Lubelska
Awatar użytkownika
Poe
podawacz piłek
Posty: 45
Rejestracja: 06 paź 2018, 08:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Poe » 22 paź 2019, 09:59

Zafascynowany zainteresowaniem, jakie kolejny raz wzbudził Black Cat [mention]Misque[/mention], poruszyłem na naszej spamowni temat regularnego grania lokalnego turnieju. Inne ośrodki się bawią, więc myślę, że my też moglibyśmy spróbować.

W domyśle daje nam to oczywistą możliwość treningu, ale najważniejsze integracji z osobami, które nie jeżdżą na ogólnopolskie turnieje, a takich mamy sporo.
Granie lokala jest względnie tanie, nie potrzeba noclegów, paliwa, a biorąc pod uwagę że ja sam jestem w stanie zorganizować 2 miejscówki na 40+ osób bez opłat, plus mamy Grodzia i Wargamer to tym bardziej aż szkoda z takiej opcji nie skorzystać.
Wstępnie rozmawialiśmy o graniu co kwartał, dałoby to nam 4 turnieje lokalne na rok. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby grać częściej.
Opcją dodatkową, dającą atmosferę competitive byłoby zorganizowanie zrzuty na puchar, który stanąłby w gablocie u Grodzia i "tablicy sław" obok niego. Puchar byłby wędrowny i z każdą wygraną na lokalu do tabletu doklejana byłaby plakietka z ksywą nowego "mistrza".
Takich kategorii dla urozmaicenia mogłoby byc więcej - bashlord, scorer, a nawet niechlubnie wybierany demokratycznie po każdym graniu - napinacz (Karol - strzeż się).
Co powiecie na taki pomysł? Poza oczywiście Kotem Marcina, chęci organizacji drugiego zglosił już [mention]Daeval[/mention]. Jeśli byłaby możliwość to sam chętnie zorganizuję jeden po swojemu. :)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2019, 11:42 przez Poe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Daeval » 22 paź 2019, 10:10

Jestem jak najbardziej ZA! Podpisuje się wszystkimi kończynami i tak jak napisał Poe chętnie podejmę się organizacji jednego z nich. Wstępnie maj chodzi mi po głowie. 4 lokale w roku będą super opcją. Black Cat już jest w listopadzie, pozostały trzy kwartały do zagospodarowania. Mamy już około 20 grających w Lublinie i trzeba to wykorzystać.
Obrazek

Awatar użytkownika
BlackBazyl
rekrut
Posty: 125
Rejestracja: 07 paź 2018, 14:52
Lokalizacja: Szpica

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: BlackBazyl » 22 paź 2019, 10:14

Jestem za! Dla mnie 4 turnieje lokalne jest spoko liczbą xd
No i nie powiem że nie im więcej możliwości grania turniejowego tym bardziej S&T wyrobią sobie renomę xD
Spooks and Toots 3: W kosmosie

Awatar użytkownika
Enma
podawacz piłek
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:13

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Enma » 22 paź 2019, 10:24

jestem jak najbardziej za. :)

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Snajper » 22 paź 2019, 10:25

Ja co prawda całym sobą się poświęcam w organizacje Goat Cup 2020.

W pełni się piszę na granie turniejów lokalnie. Nawet co miesiąc ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Bratiszka » 22 paź 2019, 10:34

Snajper pisze: 22 paź 2019, 10:25 Ja co prawda całym sobą się poświęcam w organizacje Goat Cup 2020.

W pełni się piszę na granie turniejów lokalnie. Nawet co miesiąc ;)
Snajper, chłopie pamiętaj, że swoje lata mamy i nasze wątroby mogłyby tego nie przetrwać :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Misque » 22 paź 2019, 10:57

Zdecydowanie za, jak jeszcze Sfera będzie dobrym miejscem to jeszcze lepiej.

Turniej czterech odskoczni ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: ulizzez » 22 paź 2019, 13:06

Misque pisze: 22 paź 2019, 10:57 Zdecydowanie za, jak jeszcze Sfera będzie dobrym miejscem to jeszcze lepiej.

Turniej czterech odskoczni ;)
"Turniej 4 Odskoczni" - zajebista nazwa, ale jeszcze coś. Wydaje mi się, że to liczba idealna. Jak 4 pory roku, jak 4 koła w aucie, jak cztery litery w... poniosło mnie... ale, ale- jak zrobimy za dużo turniejów regularnych to będą:
a) mniej oczekiwane,
b) część osób nie pojedzie przez to na jakiś wyjazdowy (lub odwrotnie będzie w tym czasie na wyjeździe),
c) z czasem siądzie frekwencja.
Nie znaczy to, że nie możemy robić więcej, ale nie wpisywałbym ich w jakiś grafik. Moim zdaniem T4O + GC + 7toMidnight + liga +puchar + inne spontaniczne akcje = w sam raz.

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Bratiszka » 22 paź 2019, 13:13

ulizzez pisze: 22 paź 2019, 13:06 ... Nie znaczy to, że nie możemy robić więcej, ale nie wpisywałbym ich w jakiś grafik. Moim zdaniem T4O + GC + 7toMidnight + liga +puchar + inne spontaniczne akcje = w sam raz.
Co to jest T40 i kiedy będzie street bowl?
Obrazek

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Regularnie, Lokalnie, Turniejowo

Post autor: Misque » 22 paź 2019, 13:33

Bratiszka pisze: 22 paź 2019, 13:13
ulizzez pisze: 22 paź 2019, 13:06 ... Nie znaczy to, że nie możemy robić więcej, ale nie wpisywałbym ich w jakiś grafik. Moim zdaniem T4O + GC + 7toMidnight + liga +puchar + inne spontaniczne akcje = w sam raz.
Co to jest T40 i kiedy będzie street bowl?
Turniej 4 Odskoczni
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „LLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości