Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Liga Lubelska
Awatar użytkownika
K.O.Wall
podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2018, 14:51

Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: K.O.Wall » 12 sty 2021, 19:32

Cześć

Na wstepie przepraszam ze temat w watku ligowym ale poniewaz potrzebowal bym pomocy od lubelskiech graczy pomyslalem ze napisze tu.

Temat dotyczy turnieju Goat Cup ktory nie odbyl sie a na ktory wraz z Saskiem zakupilismy wejsciowki VIP.

Chcielismy otrzymac dodatkowe fanty za ktore zaplacilismy, wstrzymywalismy sie z tym tematem przez dlugi czas bo istniala niewielka szansa ze turniej odbedzie sie i innym terminie.
Cala sprawa byla omowiona z jednym z organizatorow ktory zajmowal sie tematem vip'ow Rafałem Dobrowolski ( Snajperem ).
Napisalem do niego pod koniec roku ( 08.12 ) za posrednictwem messengera ze chcialbym domknac temat. Obiecal ze odezwie sie wieczorem i domkniemy temat do konca tygodnia, niestety do tego nie doszlo ( tzn juz sie do mnie nie odezwal ) a moje pozniejsze wiadomosci wysylane za posrednictwem messengera sa juz nie odczytywane.

Mam nadzieje ze ktos moze mi pomoc w tym temacie.
Z gory dziekuje za pomoc ;)

Na koncu przepraszam za brak polskich znakow i ewentualne bledy.
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. -E.H. :D

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 sty 2021, 21:27

Nie kupiłem VIPA, ale pakiet z figurka , temat umarł słuch zaginął a też bym się chętnie dowiedział co dalej bo były zapewnienia że fanty dostaniemy :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: teillman » 12 lut 2021, 00:44

@K.O.Wall
Daeval pisze: 06 lip 2020, 09:17 Hejka. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że turniej Goat Cup z tego roku odbędzie się w Marcu 2021. Mamy nadzieję, że uda nam się tak spiąć budżet by zachować listę osób która wpłaciła wpisowe na turniej, który z wiadomych przyczyn nie mógł się odbyć. O terminy w tym roku kalendarzowym może być już dość trudno i nie jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie się działo na jesieni jeśli zachorowania będą się nasilać. Zakładamy optymistyczny scenariusz, że wszyscy którzy za turniej zapłacili będą chcieli nas w marcu odwiedzić. Jeśli nie będzie to możliwe może uda się odsprzedać swoje wejściówki innym zainteresowanym. Format turnieju będzie zachowany i miejsca VIP wciąż będą obowiązywać. Boiska i nagrody mamy przygotowane więc trzymajcie kciuki by udało nam się spiąć budżet na lokal i zapraszamy w przyszłym roku do Koziego Grodu. Pozdro!
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Snajper » 12 lut 2021, 00:54

Jako, że sprawa przybrała bardzo zły obieg, (pan R2-D2 zasugerował publicznie, że przywłaszczyłem pieniądze z turnieju), chciałbym wydać oficjalne oświadczenie na temat organizacji Goat Cup 2020, oraz wszystkich kolejnych.

Turniej Goat Cup 2020 nie odbył się z powodu rozpoczęcia się pandemii covid-19. Precyzując, liczba zapisanych osób w dniu 12.03 spadła z 62 na 15 osób (wtedy ogłosiłem odwołanie turnieju), a 13.03 rząd ogłosił pierwsze obostrzenia związane z pandemią - m.in. zamknięcie lokali gastronomicznych. Goat Cup planowo miał rozpocząć się 14.03.

W związku z tą sytuacją zasugerowałem, żeby gifty przeszły na poczet organizacji Goat Cup w późniejszym terminie. Wiedziałem już wtedy, że turnieju w innym terminie nie zorganizuję i chciałem maksymalnie ułatwić pracę swojemu następcy. Spotkało się to z większościową aprobatą uczestników.

Sytuacja pandemiczna w kraju nie pozwoliła na organizację Goat Cup w roku 2020, a moja sytuacja zdrowotna zupełnie wykluczyła mnie z obecności w życiu środowiska lubelskiego. Kilka osób zadeklarowało się zorganizować turniej, gdy nadarzy się na to odpowiednia okazja.

W całej tej sytuacji popełniłem jeden karygodny błąd- zgodziłem się oddać 2 uczestnikom turnieju gifty, w sytuacji kiedy ja osobiście nie mogłem się tym zająć. Nie chcąc pisać o swojej sytuacji osobistej zadeklarowałem się "załatwić sprawę" i wysłać gifty do dwóch graczy. Nie ustaliłem tego ani z osobami, którym powierzyłem sprawy Goat Cup, ani nie byłem w stanie zająć się tym sam. Następnie z przyczyn niezależnych ode mnie, byłem niedostępny przez kilka miesięcy. Zachowałem się nieprofesjonalnie i w pełni zasługuję, aby ponieść tego konsekwencje.

W związku z zaistniałą sytuacją proszę o wpisywanie tutaj osób, które chciałyby odzyskać wpisowe z turnieju, który nie odbył się w roku 2020. Pan R2-D2, oraz dwie osoby które wprowadziłem w błąd otrzymają zwrot wpisowego 15.02 na konta, z których opłaciły wpisowe na Goat Cup 2020. Pozostałym osobom oddawać będę wpisowe od razu po ich deklaracji o zwrot. Łączna kwota wpisowych wyniosła 3470 zł i nawet oddanie całej tej kwoty nie wpłynie w żaden sposób na mój domowy budżet. Nie wpłynie to również na organizację turnieju przez przyszłych TO, bo nie będzie to iść z ich budżetu.

Nie widziałem sensu tego robić przez ostatni rok, ale w związku z oskarżeniami jakie padły pod moim adresem, podam skrócony plan budżetowy Goat Cup 2020.

Jak już podałem wpisowe od 54 graczy (8 nie opłaciło wpisowego, bo wykonywało usługi w ramach wpisowego, lub dostały ode mnie wejściówkę w prezencie) wyniosło 3470 zł. Dla wyjaśnienia dodam, że koszty organizacji turnieju wyniosły 4845 zł, a koszty opłacenia lokalu, ekipy Powidok, oraz wyżywienia (bezzwrotne zaliczki na 1780 zł), poniosłem mimo, że turniej się nie odbył. Takie warunki wynikały z podpisanych umów pomiędzy moją firmą, a powyższymi podmiotami. Figurki, kości, boiska, maskotki, żetony, dyplomy i puchar kosztowały 3065 zł. Nie doliczam tutaj oczywiście kosztów własnych, paliwa, księgowej oraz podatków, bo ja z tej imprezy (umów i biletów uczestnictwa) się rozliczyłem. Różnice kalkulacji przychodów z wpisowego i kosztów organizacji, częściowo pokrywają moje umowy z firmami, dla których świadczę inną pracę (wykonuje dla nich usługę, za którą opłatą będzie FUM na cele organizacji turnieju). Ostatnią składową jest sponsoring finansowy –firm zewnętrznych, mój prywatny, oraz środowiska np. Ulizzeza. Dla przykładu pierwszy Goat Cup który się odbył w roku 2019 został zasponsorowany kwotą 3000 zł tylko przeze mnie, Ulizzeza i Grodzia dlatego, że chcieliśmy żeby BB się w Lublinie rozwijał. Nagrody za turniej (sponsoring rzeczowy) to najprostsza kwestia i one nigdy nie są kosztem dla żadnego TO, więc o tym nawet nie piszę.

Wracając do głównego zagadnienia, podtrzymuję, że gifty będą do odbioru podczas następnej edycji Goat Cup (chyba, że przyszli TO podejmą decyzję o rozdaniu giftów na innym masterze). Gifty nie będą rozsyłane pojedynczym osobom ani środowiskom. Pomimo braku takiego zapisu w regulaminie, oddam wpisowe każdemu, kto o taki zwrot zawnioskuje.

Przepraszam wszystkich, których wprowadziłem w błąd, oraz za całe zamieszanie. Nie miałem żadnych złych intencji. Zabrakło mi tylko konsekwencji i otwartości w odpowiednim momencie.

Dodatkowo informuje, że nie będę uczestniczył w organizacji przyszłych turniejów Blood Bowl w Polsce. Zarówno, ze względów osobistych, jak i dla dobra wizerunku przyszłych turniejów Goat Cup. Uważam, że tak powinien uczynić każdy, kto nadszarpnął społeczne zaufanie. Firmy przez covid już nie prowadzę, a i w Lublinie jest sporo osób co zna się na organizacji imprez i ma nienadszarpniętą opinię.

Nie odpowiadam na prywatne wiadomości w żadnej formie. Szanujmy swoją prywatność, a ja ostatnio preferuję samotność. Wszystko co miałem w tej sprawie do napisania, umieściłem w tym poście. W sprawie rozwiązania kwestii finansowych związanych z Goat Cup proszę o komentarze poniżej. Przyszli organizatorzy Goat Cup zostaną podani w odpowiednim czasie.
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 07:36

Rodo jest to raz więc administrację proszę o interwencję :) pozdrawiam. I cieszę się że ruszyłem sprawę i w końcu mamy jakieś konkret oświadczenie
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Daeval » 12 lut 2021, 08:03

Nie wiem o jakim betonie piszesz? Jedyne co poruszyłeś, szczególnie na FB to brak własnej kultury osobistej. Jeszcze na początku roku wciąż mieliśmy nadzieję, że uda się zorganizować turniej w marcu. Dziś już mamy praktycznie pewność, że knajpy będą wciąż zamknięte i nie będzie takiej możliwości. Założenie było bardzo proste, wszystkie wejściówki przejdą na tegoroczny turniej bez dopłaty. Gdyby ktoś nie mógł przyjechać, to podejrzewam że znalazła by się inna osoba której nie było na liście, a wejściówkę chętnie by odkupiła. Wszystkie gifty i boiska są przygotowane i czekały na ten rok. Warto by było też rozważyć okoliczności nie odbycia się turnieju, gdzie na dwa dni przed jego rozpoczęciem 3/4 osób zrezygnowało z własnej woli ze strachu przed pierwszymi zarażeniami w kraju. Ponieśliśmy wszystkie koszty związane z organizacją turnieju i uznaliśmy, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie umożliwienie darmowej wejściówki dla wszystkich, którzy zapłacili na kolejny master odbywający się w Lublinie. Pisanie w takich okolicznościach, że ktoś chciał przywłaszczyć sobie pieniądze jest niesmacznym żartem. Mi by było po ludzku najzwyczajniej wstyd.
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 08:22

Brak kultury osobistej może i tak. Ten post wisiał tutaj już bardzo długo nikt nie raczył na niego nawet odpowiedzieć więc o czym my tu dyskutujemy.
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Daeval » 12 lut 2021, 08:34

Praktycznie nie śledzę forum. Teillman przywołał mój post z tematu Goata. Przez ten czas nic się nie zmieniło. No może poza tym, że przez takie pomówienia straciliśmy w Lublinie najlepszego organizatora. Gifty miały być przekazane na pierwszym masterze, który się odbędzie jeśli Goat 2021 nie dojdzie do skutku (nie będziemy bawić się w wysyłkę pocztą). To wszystko to proste rozwiązania, wystarczy tylko wyjąć głowę z dupy. I masz rację, nie mamy o czym dyskutować.
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 08:38

Może wystarczyło tym ludziom odpisać i wyjąć właśnie głowę z dupy panie organizatorze

Po za tym Snajper już rezygnował i wracał kilka razy, więc szansa dalej jest :D

Klarowność sytuacji jest w takich przypadkach ważną tu jej nie było i dalej podtrzymuje swoje zdanie na ten temat.
Robienie z siebie ofiary a że mnie turbo złego bohatera też nic w tym momencie nie pomaga.
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: KapitanStokczan » 12 lut 2021, 08:59

Organizatora czy Sponsora?
Bo pamiętam że co po niektórzy z własnego podwórka strasznie na niego psioczyli?
NAF 25276

Zablokowany

Wróć do „LLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość