Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Liga Lubelska
Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: KapitanStokczan » 12 lut 2021, 12:23

Jedna sugestia Panowie,
Zawsze można napisać sorry za zamieszanie i długi czas oczekiwania, skontaktujemy się z poszkodowanym i załatwimy sprawę. Tylko tyle i aż tyle.
NAF 25276

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 12:45

Porównanie do Sasina tak jak mówię w końcu ruszyło temat i tak napisałem beton tylko w trakcie zedytowalem posta zanim pojawiał się do niego odpowiedź. Miało byc uszczpliwe i dosadne i takie było. Wałkując temat na Facebooku tak samo jak tutaj kazano mi sobie wsadzać coś nie powiem gdzie i tak dalej, co też jest super przejawem dojrzałości od 30-40 letnich chłopów.

A wystarczyło napisać "spoko ogarnelismy temat" tylko wczoraj to on jeszcze pewnie nie był ogarnięty bo ilekroć wrzucałem link do tego tematu to nikt nawet na ten temat nie odpisał :P

Międzyczasie jeszcze post że przeze mnie Snajper znika z sceny xD kurwa popłakałem się z śmiechu bo postów o jego wycofaniu się z sceny i problemach i syndromie męczennika na tym forum widziałem już co najmniej trzy. Z cały szacunkiem bo nic do niego nie mam. Cisnąłem temat bo chciałem żeby sprawa była jasna. Życie takie jest każdy ma problemy każdy też ma i zajoba i różne inne sytuacje. Niektóre rzeczy należy jednak doprowadzać do końca i brać za nie odpowiedzialność.

Przykrywanie problemu który był pisaniem że jestem chuj bo porównałem do Sasina też jest słabe.

Reasumując jestem dużym chłopcem i jak ktoś ma mi coś do powiedzenia jeszcze na temat wsadzania czegokolwiek gdziekolwiek albo ma jakąś sprawę do załatwienia zapraszam na turnieju, pogadamy tworzą w twarz, wypijemy piwo albo nie

Że już nie będę pisał o ujawnianiu moich danych osobowych...smiech

W tym temacie już się udzielał nie będę

Edit: Jeszcze jedna rzecz porównanie do Sasina a napisanie "ok wziął i ukradł" to dwie inne rzeczy, i tego drugiego ja nigdzie nie napisałem@Bratiszka nie insynuj proszę bo twoje interpretacje idą zdecydowanie za daleko

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Snajper » 12 lut 2021, 14:34

Miałem nie robić prywaty i opisywać swojego życia, bo to tylko moja sprawa, ale to co się zaczyna tutaj dziać przerosło moje wszelkie wyobrażenia. Na prośbę osób z Lublina, którzy nie chcą pisać tego za mnie, w skrócie przedstawię mój rok 2020.

W lutym 2020 zdiagnozowano u mnie glejaka. Był to pierwszy okres kiedy zniknąłem na kilka dni z życia BB, bo przechodziłem serie badań i organizowałem sobie życie osobiste w nowych okolicznościach. Na szczęście dużo w kwestii turnieju było ogarnięte wcześniej, a mniejsze tematy jak np. boiska ogarnęli ludzie z Lublina za mnie. Może nie powstało tylko postów o turnieju co w roku 2019 i nie było takiej promocji, ale wszystko było gotowe na 14.03, mimo, że w mojej głowie (dosłownie i w przenośni) było coś ważniejszego niż turniej. Przeszedłem wciągu roku 2 operacje i chemioterapię. W szpitalu zaraziłem się również covidem, a mój stan nie ułatwiał mi walki z wirusem. W momentach kiedy stawałem na nogi starałem się maksymalnie aktywizować, aby choć przez moment żyć normalnie – dlatego chciałem stremować i coś działać medialnie. Były to niestety zrywy krótkotrwałe przerywane kolejnymi problemami. Miałem komplikacje związane z leczeniem farmakologicznym, a najpoważniejsze z nich skończyły się utratą nerki w grudniu.

Na dzień dzisiejszy, po przeorganizowaniu swojego życia o 180 stopni, po raz kolejny staram się aktywizować w gronie najbliższych osób. Pracuję, buduję życie na nowo, zamykając niedokończone sprawy z 2020 roku.

Temat Kowala i Sasku po prostu zjebałem, bo powinienem wprost napisać, że nie ma wysyłania giftów, a ja chciałem coś tutaj załatwiać i organizować. Będąc szczerym to, Kowal pisał do mnie wcześniej niż w grudniu i w tym wszystkim po prostu zabrakło mojej konsekwencji. Nie miałem możliwości przekazania i zebrania z różnych miejsc tych materiałów, no i też zapadła decyzja, że nie wysyłamy giftów nikomu, aby nie robić bałaganu. Po raz kolejny przepraszam za tą sytuację, pieniądze będą na koncie 15.02, a personalizowane elementy i tak Wam przekażemy (wraz z giftami dla innych graczy), bo i tak nie zostaną wykorzystane dla innych uczestników. Ten temat w poniedziałek uważam za zamknięty.

Co do mojego odchodzenia i wracania, robienia męczennika w oczach pana Macieja. Zrezygnowałem z udziału w organizacji Euro Bowl, ponieważ nie podobała mi się sposób organizacji imprezy. Nie tylko ja odszedłem z organizacji. Zrezygnowałem z funkcji koordynatora środowiska lubelskiego, przez moją brak możliwość zaangażowania się w dobro środowiska, z powodów jakie napisałem powyżej. Do żadnych z tych funkcji nie wróciłem i nie wrócę. Do bycia TO, ani sponsora (a sponsorowałem nie tylko turniej w Lublinie, ale też w innych miastach) w środowisku BB również nie wrócę.

Nie będę pisał szczegółowo o RODO, ale używanie czyjegoś imienia i nazwiska w przestrzeni internetowej, w sposób nie możliwy do jednoznacznej identyfikacji nie podchodzi pod art. 4 pkt 1 RODO moduł 28. Imię i nazwisko nie są danymi osobowymi, jeżeli nie są unikalne, bądź nie są zawężone przez dodatkowe informacje. O mnie pisał pan Maciej, a nie robocik z gwiezdnych wojen. Oczywiście jeżeli w jakiś sposób naruszyłem regulamin forum i właśnie z tego powodu moderator skorygował mój post, to zrobił to słusznie. Nie jest to jednak trzon problemu i nie będę więcej w taki sposób pisał.

Na zakończenie. Nigdy nie oczekiwałem współczucia, wsparcia, zrozumienia, nie pisałem jaki to ja jestem biedny i pokrzywdzony przez los i jak to mi bardzo trzeba pomóc. NIE OCZEKUJĘ I NIE CHCĘ TEGO TERAZ. Nie jestem i nie byłem pokrzywdzony przez nikogo. Piszę to, bo zostałem poproszony i naprawdę nie chciałem tego robić. Nie pisałem nigdzie, z prośbą o pomoc i nie zakrywałem problemów chorobą. Czasem nie mogłem tylko dotrzymać słowa, bo działy się sytuacji, których nie mogłem przewidzieć. Finansowo i psychicznie pomogło mi kilka osób z Lublina, którym będę dozgonnie wdzięczny i nie wiem czy kiedykolwiek spłacę ten dług wdzięczności. Teraz jest ze mną wszystko dobrze i żyję na swój sposób normalnie.

To był dla wszystkich ciężki rok, każdy ma swoje mniejsze i większe dramaty. Nie oceniam, kto ma gorzej, a kto ma lepiej, kto zjebał bardziej, a kto mniej. Mnie ten rok nauczył bardzo dużo i pewnie złapałem trochę pokory, której wcześniej mi brakowało. Jeżeli uważacie, że danie takiej „lepy w twarz”, aby rozwiązać problem było słusznym rozwiązaniem, to po prostu inaczej patrzymy na świat. Wina jest po mojej stronie, na nikogo nie zwalam odpowiedzialności, ale czasem warto się zastanowić jakie się wydaje osądy. W szczególności na temat osób, których zupełnie się nie zna.

Podtrzymuję wszystko co napisałem w oświadczeniu na temat dalszych rekompensat.

Zdrowia.
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 15:32

Współczuję walki z chorobą ale serio musieli cię prosić żebyś to tutaj opisał. I serio musiałeś napisać akapit że nie prosisz o współczucie kiedy cały post ma styl martyr complex?

Raz bierzesz błąd na klatę za dwa zdania się tłumaczysz serio? A osadu nie było by gdyby wszystko było od razu prosto i klarowanie wytłumaczone tak jak piszA chłopaki.

co do rodo to niestety błędnie interpretujesz ten zapis, bo właśnie w tym wypadku te dodatkowe informacje występują, ale nie ważne nie będę robił z tego debaty

Nakręcacie się tym Sasinem ale jak była zwrócona uwaga wcześniej na problem to był ignorowany, z jednej strony bijesz się w piersi a z drugiej ... No właśnie

Pozdro, zdrowia, Wałcz i zwyciężaj ale na litość Boską forum bb to nie miejsce na takie wywody przynajmniej według mnie. Wystarczyły by tylko krótkie dwa slowa "będzie załatwione"
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Misque » 12 lut 2021, 15:46

Czy ty myślisz, że mając na głowie walkę z chorobą i to tak poważną, mając na głowie operacje, szpitale i walkę o siebie, masz w głowie jakieś pieprzone figurki i dwa boiska dla kogoś?

Poważnie?????

Napisał to, żeby uświadomić dlaczego tak się stało. Nie dla twoich współczuć i gadania o męczenniku. Namówiliśmy go do tego, my też na niego czekaliśmy i długo nie mieliśmy kontaktu, ale uwaga - rozumieliśmy to. Nam chodziło o przyjaciela a nie o figureczki gifty, których nie zjedliśmy, nie sprzedaliśmy, tylko mamy na następny Goat.
Sprawe Snajper pociągnie do końca bo to człowiek, który kończy to co się dzieje.

Nie chce mi się nawet czytać co piszesz...
Obrazek

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: KapitanStokczan » 12 lut 2021, 16:01

@Snajper przykro mi że masz takich kolegów.
Skończcie robić z niego ofiarę, zjebał przeprosi naprawi po temacie. A śmieszki że Sasin to olaboga straszne
Fakt R2 zapalił bombę ale ni chuj nie pozwalacie jej zgasić bo chcecie chronić ego tylko nie wiem czyje....

Pamiętajcie, że poszło o nie odpisanie na wiadomości i brak kontaktu. Rzecz tak prosta, że kurwa mać.

Wystarczy kurwa powiedzieć przepraszam. A jak nie umiecie to chociaż sorry a jak tego nie umiecie to żal mi Was.,, Dobra ogarniemy to już sorry.`` Tylko tyle I aż tyle, ale nie weźmy gościa który zjebał bo coś mu się zjebało i niech opisuje historie. Niech kurwa upublicznia historie koledzy pffff....
@Daeval @Misque @Bratiszka nie pozdrawiam
NAF 25276

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 121
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: TomB » 12 lut 2021, 16:22

Przepraszamy że nasz kolega został bezpośrednio zwyzywany od zlodziei; przepraszamy że nie wyszedł ze szpitala by wydać komuś jakieś gifty. Forum BB widziało mnóstwo wylewanej prywaty (historii) - wystarczy troszkę poszukać - z błahych powodów i tam nikt nikogo za to nie ganił. GOAT jak w tytule był/jest zawieszony nie odwołany. Kapitan rozumiem że jesteś w temacie odnośnie wsparcia kolegów dla Rafała skoro tak ladnie to wszystko ująłeś. Gratuluję również słów poparcia dla tak prymitywnej wypowiedzi r2 miałem Cię za innego człowieka. PS Bardzo proszę mnie też dopisz do nie pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 16:36

Następny :D zwyzywany od złodzieji :D pokaż proszę gdzie :D plus kontekst razem z postem który skomentowałem :D nikt z was nie odpisał na głupi post na forum od miesiąca czy tam dwóch. Chłopaki chcieli dostać informacje ale nawet tego się nie dało. A tyłu was podobni wtajemniczonych w przełożenie Goat żeby nie napisać jednego zdania :D



Nie wiem za kogo mnie miałeś ale ja Cię człowieku nie znam :D i mam to w dupie co o mnie myślisz :D mam nadzieję że jak się spotkamy to przynajmniej będziesz miał na tyle odwagi żeby cytując Cię "wsadzić mi w dupę te figurki" :D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 121
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: TomB » 12 lut 2021, 16:54

To nie mój cytat tylko twój, użyłem innych słów które mogą opisywać nawet piwnicę. Jak pisałem DO ZOBACZENIA. Masz w tytule ZAWIESZONY nie da się chyba bardziej wytłuścić, ba nawet napisane wyraźnie dużymi literami. Sam człowieku zacząłeś ferment. Szeryf Seba jesteś? Od tego chyba są koordynatorzy środowisk aby rozwiązywać problemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: R2-D2 » 12 lut 2021, 16:59

Tak i związek BB w Polsce jeszcze :D złoże wniosek formalny na walne zgromadzenie członków. Przypomnij mi o Szeryfie Sebie na jakimś turnieju :*
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Zablokowany

Wróć do „LLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość