Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Liga Lubelska
Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Daeval » 12 lut 2021, 09:10

Pewnie masz lepsze informacje na temat lubelskiego środowiska niż ja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Bratiszka » 12 lut 2021, 09:35

KapitanStokczan pisze: 12 lut 2021, 08:59 Organizatora czy Sponsora?
Bo pamiętam że co po niektórzy z własnego podwórka strasznie na niego psioczyli?
Jeśli już piszesz coś to weź napisz wprost o co chodzi bo tak i ja mogę napisać co mi do głowy przyjdzie na każdego i się zastanawiaj co to mogło być i kto to powiedział, problemy w środowisku były jak i w każdym innym to nie tajemnica żadna i nie każdy musi być zadowolony ze wszystkiego ale takie gadanie to myślałem że na pudelku publikują (ktoś coś w tajemnicy powiedział babci mojej sąsiadki i z wami się podzielę) a nie w środowisku gdzie się prawie wszyscy znają prywatnie. Napisz konkretnie to zaprosimy te osoby i niech się wypowiedzą, niech każdy ma szanse przedstawić swój punkt widzenia i jeśli się nie dogadamy to pójdziemy każdy w swoją stronę ale będziemy wiedzieli na czym stoimy a nie takie psioczenie po kątach jak stare babki na ławeczce pod blokiem.
Nie wiem o co ci chodzi z tym organizatorem czy sponsorem, źle że ktoś ma zdolności organizatorskie z sukcesami na podwórku krajowym? Czy źle że ktoś chce dołożyć z własnej kieszeni by ludzie coś fajnego otrzymali na pamiątkę (nie mówię tu tylko o jednej osobie)?
R2-D2 pisze: 12 lut 2021, 08:38 Może wystarczyło tym ludziom odpisać i wyjąć właśnie głowę z dupy panie organizatorze

Po za tym Snajper już rezygnował i wracał kilka razy, więc szansa dalej jest :D

Klarowność sytuacji jest w takich przypadkach ważną tu jej nie było i dalej podtrzymuje swoje zdanie na ten temat.
Robienie z siebie ofiary a że mnie turbo złego bohatera też nic w tym momencie nie pomaga.
Skąd pomysł, że nikt się nie zainteresował sprawą chłopaków?
Sytuacja była wyjaśniona w temacie turniejowym i nic się nie zmieniło w tej kwestii a prywatne wycieczki z oskarżeniami o kradzież są co najmniej chujowe, szczególnie porównanie którego użyłeś.
O wracaniu powiem tylko tyle że nikt z nas nie wie czy dziś szczęśliwie wróci do domu cały i zdrowy więc to takie gadanie. Oby nikogo nie spotkało nieszczęście.

Nawet nie macie pojęcia jak bardzo chcemy by turniej się odbył i jeszcze kilka tygodni temu trzymaliśmy kciuki by znieśli ograniczenia, szczególnie że jako pierwsi dostaliśmy po dupie przez tą całą pandemię na 2 dni przed startem kiedy już wszystko było gotowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Domingo » 12 lut 2021, 09:46

W grudniu K.O.Wall w rozmowie ze Snajperem próbuje się dowiedzieć co z fantami VIPowskimi. Cisza.
W styczniu prosi tutaj społeczność lubelską o pomoc w kontakcie ze Snajperem. Cisza.
Jeszcze w tym samym miesiącu R2-D2 pisze do któregoś z Was (na blogu OkiemNurgla), żebyście coś z tym zrobili, bo jest taki temat na forum. Cisza.
W lutym R2-D2 sugeruje, że Snajper zachowuje się jak Sasin (który przecież nie przywłaszczył sobie żadnych pieniędzy). Mamy wreszcie odzew.

Czyli jednak pomógł w ruszeniu tematu?

Dane osobowe usunąłem. Nie widzę żadnego powodu dla którego miałyby się pojawiać w tym oświadczeniu.

Temat dotyczył wejściówek VIP i problemów z kontaktem. Jeśli to się ruszyło to nie ma co dalej drążyć teamtu.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 662
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: KapitanStokczan » 12 lut 2021, 09:58

Wybaczcie poniosło mnie.
Przepraszam.
NAF 25276

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Misque » 12 lut 2021, 10:03

Temat był ustalony w poście turniejowym. Ludzie chcieli żeby gifty były na następny turniej. Nie wracaliśmy do tego aż do teraz w naszym środowisku.
Snajper wyłączył się na pewien okres z życia w środowisku BB, miał na pewno powód i miał do tego prawo jak każdy z Nas.

Goat Cup wraca w naszych wewnętrznych rozmowach bardzo często, chcemy bardzo zrobić ten turniej. Czekamy na poluzowania knajp, bo na dzień dzisiejszy nie mamy innej miejscówki, i nie chcemy robić tego bezprawnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Bratiszka » 12 lut 2021, 10:04

Ja nie byłem na forum od 3 miesięcy nie wiem jak inni, dziś zalogowałem się dopiero.
Po wpisie na fb u Misque temat ruszył bo zobaczyliśmy wiadomość.
Wszyscy doskonale wiemy że Sasin przepierdzielił miliony i napewno nie byłoby mi miło z porównania do niego mnie czy kogokolwiek z nas tu obecnych.
Nie ma co drążyć tematu na forum czy fb masz rację Domingo ale przy okazji na żywo mam nadzieję że mimo wszystko wszyscy sobie wyjaśnią co i jak bo teraz to jest nic innego jak pierdzielenie emerytek z oskarżeniami jak nie wiemy do końca co się działo czy dzieje
Obrazek

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Daeval » 12 lut 2021, 10:45

Domingo, małe pytanie skoro już włączyłeś się w dyskusje. Co się stało z wpłatami za NAF z 2020 roku, gdy członkostwo nie zostało przedłużone? O gifty nawet nie pytam. Z tego co pamiętam też były próby kontaktu, które poszły w eter...
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Domingo » 12 lut 2021, 11:19

Daeval pisze: 12 lut 2021, 10:45 Domingo, małe pytanie skoro już włączyłeś się w dyskusje. Co się stało z wpłatami za NAF z 2020 roku, gdy członkostwo nie zostało przedłużone? O gifty nawet nie pytam. Z tego co pamiętam też były próby kontaktu, które poszły w eter...
Przedłużyłem Ci teraz członkostwo, a o giftach pisałem na forum w temacie o NAF. Przepraszam, że nie zrobiłem tego wtedy od razu. Nie pamiętam naszej rozmowy ale najpewniej założyłem, że skoro nie odbywają się turnieje to najlepiej dla Ciebie będzie, jak Cię zapiszę później. Tak często zrobili inni.
Nigdy nie twierdziłem, że idealnie sprawuję swoją rolę ambasadora NAFu. Wiem, że nie raz przerastało mnie natężenie zapytań na forum/mailach/messengerze i kontakt ze mną mógł być utrudniony. Za to też wielokrotnie przepraszałem.

Natomiast jeśli napisałeś to specjalnie tutaj, żeby porównać ze sobą te dwie sytuacje, to zwróć uwagę, że rozwiązanie tematu zajęło mi 30 minut, a nie dwa miesiące. A nie masz nawet członkostwa VIP w NAFie ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Daeval » 12 lut 2021, 11:38

Napisałem to tylko dlatego, że rzucanie słowami na lewo i prawo nie znając stanu faktycznego i tego co było nie jest do końca przyjemne. Nawiązanie do człowieka, który przewalił naród na 70 mln to już bardzo słaba opcja. Nikt nikogo nie chciał oszukać, mieliśmy nadzieję że wszyscy spotkamy się w marcu tego roku w tym samym składzie, który miał być rok temu. Ja już się w tym temacie nie wypowiadam. Jeśli ktoś ma do mnie pretensje czy zażalenia zapraszam na PW.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Przydala by mi sie wasza pomoc :)

Post autor: Domingo » 12 lut 2021, 11:59

Nie oceniam czy porównywanie do Sasina jest tak obraźliwe czy nie, powiedziałem tylko, że było skuteczne. Sam cierpliwie czekam na rozwój sytuacji i mam nadzieję, że kiedyś przyjadę do Was na turniej. K.O.Wall, o ile dobrze rozumiem, też nie chciał zwrotu pieniędzy, a chodziło tylko o obiecane fanty. Nikt tu nikogo nie chciał obrażać, traktuje to raczej jako słowną "lepę na ogarnięcie" (przy czym podkreślam, że K.O.Wall jak i R2-D2 na początku pisali bardzo grzecznie).

Nie zamykam tematu, bo nie jestem zwolennikiem blokowania użytkownikom możliwości wypowiedzi, ale traktuje temat jako zamknięty.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Zablokowany

Wróć do „LLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość