Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Zawody, w których trzech trenerów tworzy jedną drużynę
stikman
liniowy
Posty: 1097
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: stikman » 19 kwie 2017, 08:46

Smollar, ja dopiero po weekendzie dam rade :(
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: ElfiC » 19 kwie 2017, 11:17

Dziś 19/04 gramy z Leszkiem 2300 - 2330
Obrazek

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4383
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: bukszpan » 19 kwie 2017, 23:01

Orki bez powodzenia łupały głowa w krasnoludzki mur.
Dwa razy sie od niego odbiły i dwa punkty straciły.

Dzięki za grę.

Awatar użytkownika
Horn
blitzer
Posty: 1417
Rejestracja: 21 paź 2016, 21:58

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: Horn » 19 kwie 2017, 23:46

rotti pisze:PEPEsze - prezes melduje wykonanie zadania. 2:1 dla leśniaków przeciw krasnoludom chaosu Siermiężnego. Horn, kiedy jedziesz orkowych drani? :lol:
Parszywe krasnoludy także meldują wykonanie zadania. Kolejna kolejka dla nas :D .

Pieszczochy 0-2 Obrońcy Starego Browaru
Kontuzje: 3:2

Klasyczne spotkanie orków z krasnoludami - walka w zwarciu i mordobicie przez prawie całe 16 tur :) . W pierwszej połowie piłka kilkukrotnie zmieniała posiadacza ale nikomu nie udało się wyrwać z kotła i zdobyć przyłożenia. W drugiej Nuffle wyraźnie sprzyjał krasnoludom, liczne czaszki i both down szybko spaliły re-rolle orków, parę kluczowych stunów i drobna luka w obronie Pieszczochów pozwoliły krasnoludzkiemu runnerowi na samotną szarżę i zdobycie prowadzenia w 12 turze. Kontratak orków choć dobrze zapowiadający się dzięki high kickowi i złapaniu piłki tuż za LoS ponownie rozbił się czaszki w kluczowych momentach. Szalejący runner bez jednego SPP podniósł piłkę na swojej połowie w 15 turze i po 4 szczęśliwych GFI doniósł ją do lini końcowej tuż przed końcem meczu, czym zasłużył sobie na MVP (po dwóch meczach wszystkie parszywe krasnale mają blok, wiem że przeciwnicy się niezmiernie cieszą :P ) .
Krasnoludy niestety zwycięstwo okupiły stratami, po jednym zgonie w szeregach i miss next game u troll slayera następny mecz zagrają w dziewiątkę.

Dzięki za mecz bukszpan i powodzenia dalej :) .
Steam: Horn

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: ElfiC » 20 kwie 2017, 00:53

Remis u nas 0:0 ... chyba dałem ciała w końcówce bo z RR połakomiłem się na atak Wilkiem zamiast blokować dojście do Ghuia z piłką ... ale co tam Elko odrobi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pegaz
rezerwowy
Posty: 578
Rejestracja: 18 paź 2015, 15:20

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: Pegaz » 20 kwie 2017, 01:05

ElfiC pisze:Remis u nas 0:0 ... chyba dałem ciała w końcówce bo z RR połakomiłem się na atak Wilkiem zamiast blokować dojście do Ghuia z piłką ... ale co tam Elko odrobi :)
Oj rzucałem dużo jedynek, a w końcówce, w najważniejszym momencie, gdy na początku tury, golem miał utorować drogę upiorowi do 1-kostkowego blitza na niosącym piłkę ghulu, dwa razy z rzędu wypadły podwójne czaszki! Mecz był już przegrany, ale ghul postanowił nie robić przyłożenia..., no i gdy podstawiłem pod niego powalonego wcześniej na ziemię upiora, biedaczek nie zrobił uniku i mecz zakończył się remisem. W kontuzjach też był remis, tyle że 1:1.
Steam: Pegaz

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4283
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: Elkołak » 20 kwie 2017, 07:29

ElfiC pisze:Remis u nas 0:0 ... chyba dałem ciała w końcówce bo z RR połakomiłem się na atak Wilkiem zamiast blokować dojście do Ghuia z piłką ... ale co tam Elko odrobi :)
Muszę zabić wardancerkę z siła 4 i dopiero wtedy przystapie do odrabiania czegoś czego nie da się odrobić :lol:
Unicornie jezeli w 1 turze uciekniesz nią w róg boiska obiecuję że nic jej nie zrobię i będzie bezpieczna. Jeżeli tego nie zrobisz dołączy do mojej drużyny jako zombiak :lol: Przyjmij tą kolezenska radę i nie rób glupstw...nie psuj sobie weekendu oplakujac wstretna elfke :lol:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3088
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: Pieta » 20 kwie 2017, 09:10

Strasznie płaską klatę ma ta elfka.
Jak dla mnie możecie obaj stać po rogach przez cały mecz i się nie ruszać.

Serio mamy Wardancera z siłą 4 po pierwszym meczu? 8-)

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: unicorn » 20 kwie 2017, 09:18

Pieta pisze:Strasznie płaską klatę ma ta elfka.
Jak dla mnie możecie obaj stać po rogach przez cały mecz i się nie ruszać.

Serio mamy Wardancera z siłą 4 po pierwszym meczu? 8-)
Serio, serio :D
Do tego pierwszy raz w historii mam takie rozwiniecie (a trochę Leśnymi grywałem)
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar Drużynowy - Kolejka 2

Post autor: rotti » 20 kwie 2017, 10:04

No i pięknie! To teraz Andrzejo może spokojnie dostać w dupę. :lol:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Drużynowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości