Terminarz i tabele

Zawody, w których trzech trenerów tworzy jedną drużynę
Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Terminarz i tabele

Post autor: rotti » 08 wrz 2017, 14:35

Z Old Timersami już jeden kroczek dla was Kajaki wykonałem, bo jednak Elfic swój mecz ostatniej kolejki "tylko" zremisował. :lol:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Abulafia
rekrut
Posty: 260
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:01

Zdobyte trofea

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Abulafia » 08 wrz 2017, 22:30

rotti pisze:Z Old Timersami już jeden kroczek dla was Kajaki wykonałem, bo jednak Elfic swój mecz ostatniej kolejki "tylko" zremisował. :lol:
DZIĘ-KU-JE-MY :)
Steam: Abulafia

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Elkołak » 30 wrz 2017, 05:47

Chciałbym podziękować Bukszpanowi za prowadzenie tego turnieju. Naprawdę dobra robota! :D Wszystkim trenerom ze wytrzymaliscie ciezar spotkań w dobrym zdrowiu psychicznym :lol: i za super zabawę!!
...a i zapomnialbym...Gratuluję Kajakowi Kielce MISTRZOSTWA!!! :twisted: :twisted: :twisted:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Pieta » 30 wrz 2017, 10:20

Potrójna korona? Wow.

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Terminarz i tabele

Post autor: rotti » 30 wrz 2017, 13:21

Chwila... to CC nuż zagrał ostatni mecz? Bo jego przegrana mogła fać zwycięstwo Old Timersom
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Abulafia
rekrut
Posty: 260
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:01

Zdobyte trofea

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Abulafia » 30 wrz 2017, 19:45

Crazy_Cow podobno zremisował ze Ślimaqiem i tym sposobem, jak słusznie zauważył Pieta, trzeci puchar w tym sezonie wędruje do Kielc. Niestety od kilku miesięcy, Domingo ma jakiś techniczny problem z dodawaniem trofeów na forum, więc będę co jakiś czas pisać o naszych sukcesach, tak żeby forum nie zapomniało ;). Co do samego turnieju to dziękuję Bukszpanowi za organizację turnieju (mam nadzieję że niebawem druga edycja) i kolegom za walkę do końca, tym z mojej drużyny jak i PEPEszom :D Chociaż żałuję że ostatni mecz Crazy_Cowa odbył się "po cichu", bo oglądałbym go z wypiekami na twarzy. Na początku tej kolejki Bukszpan pisał że mamy matematyczne szanse, a jednak się udało! Dzięki wszystkim za emocjonujące gry i do następnego.
Steam: Abulafia

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Terminarz i tabele

Post autor: rotti » 30 wrz 2017, 23:46

Ok. Zgadza się. W takim razie graty dla Kajaka Kielce za epickie zwycięstwo na ostatniej prostej. I szczególne gratsy dla Abulafii który właśnie pobił forumowy rekord. Zdobył 3 trofea z rzędu w 3 dużych rozgrywkach: Lidze, Bowlsacie i Drużynówce.

Na koniec graty dla bukszpana - za najlepszy turniej - nie boję się tego stwierdzenia - w historii forum! Trudno wyobrazić sobie większy poziom integracji forumowiczów w ramach rozgrywek na PC :D
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1411
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Crazy_Cow » 30 wrz 2017, 23:57

Mecz przedni, turniej przedni, a ja pokochałem khemri ;) gratki dla Kielc i dla abiego :)
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Elkołak » 05 paź 2017, 07:52

Abulafia pisze:Crazy_Cow podobno zremisował ze Ślimaqiem i tym sposobem, jak słusznie zauważył Pieta, trzeci puchar w tym sezonie wędruje do Kielc. Niestety od kilku miesięcy, Domingo ma jakiś techniczny problem z dodawaniem trofeów na forum, więc będę co jakiś czas pisać o naszych sukcesach, tak żeby forum nie zapomniało ;). Co do samego turnieju to dziękuję Bukszpanowi za organizację turnieju (mam nadzieję że niebawem druga edycja) i kolegom za walkę do końca, tym z mojej drużyny jak i PEPEszom :D Chociaż żałuję że ostatni mecz Crazy_Cowa odbył się "po cichu", bo oglądałbym go z wypiekami na twarzy. Na początku tej kolejki Bukszpan pisał że mamy matematyczne szanse, a jednak się udało! Dzięki wszystkim za emocjonujące gry i do następnego.
Ja Abulafia nie zapomnę!! :D No ale żeby forum pamietalo to może utworzmy jakiś hall of fame w każdych rozgrywkach i będziemy wpisywać tam zwycięzców :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Horn
blitzer
Posty: 1409
Rejestracja: 21 paź 2016, 21:58

Zdobyte trofea

Re: Terminarz i tabele

Post autor: Horn » 05 paź 2017, 11:35

Elkołak pisze:
Abulafia pisze:Crazy_Cow podobno zremisował ze Ślimaqiem i tym sposobem, jak słusznie zauważył Pieta, trzeci puchar w tym sezonie wędruje do Kielc. Niestety od kilku miesięcy, Domingo ma jakiś techniczny problem z dodawaniem trofeów na forum, więc będę co jakiś czas pisać o naszych sukcesach, tak żeby forum nie zapomniało ;). Co do samego turnieju to dziękuję Bukszpanowi za organizację turnieju (mam nadzieję że niebawem druga edycja) i kolegom za walkę do końca, tym z mojej drużyny jak i PEPEszom :D Chociaż żałuję że ostatni mecz Crazy_Cowa odbył się "po cichu", bo oglądałbym go z wypiekami na twarzy. Na początku tej kolejki Bukszpan pisał że mamy matematyczne szanse, a jednak się udało! Dzięki wszystkim za emocjonujące gry i do następnego.
Ja Abulafia nie zapomnę!! :D No ale żeby forum pamietalo to może utworzmy jakiś hall of fame w każdych rozgrywkach i będziemy wpisywać tam zwycięzców :)
+1
Steam: horn
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Drużynowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość