Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Zawody, w których trzech trenerów tworzy jedną drużynę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: rotti » 28 lut 2019, 12:50

Pomysł chujowy. Wiara nie umi się do lig zapisywać w dobę. Potrzebuje na to tygodnia. Ergo - nie ma opcji na takie rozciąganie ligi.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4381
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: bukszpan » 28 lut 2019, 13:50

Zgodzę się z rottim. Gdyby była możliwość wrzucania zespołów do ligi przez admina, to miałoby sens. Teraz, kiedy samo przyjęcie biletów w innych ligach zajmuje nieraz ponad tydzień czasu mija się to moim zdaniem z celem. Po za tym, nie wiem czy da sie ustawić jednokolejkowy turniej. Jeśli się nie da, to każdy przed przyjęciem biletu musiałby sam opuszczać dotychczasowe zawody, co jeszcze bardziej przedłuży zapisy.

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: doktorfff » 01 mar 2019, 05:33

I w pizdu wylądowali.
Niestety, ale z tym zapisywaniem/wypisywaniem macie rację.
A mogło być tak pięknie.
Wybacz [mention]rotti[/mention], ale w końcu muszę to napisać : twój awatar mega przypomina mi Milowicza :lol: :lol: :lol:
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: Smollar » 01 mar 2019, 08:41

rotti pisze: 28 lut 2019, 12:50 Pomysł chujowy. Wiara nie umi się do lig zapisywać w dobę. Potrzebuje na to tygodnia. Ergo - nie ma opcji na takie rozciąganie ligi.
No cóż, zakładałem (i [mention]doktorfff[/mention] pewnie też) że mamy do czynienia z inteligentnymi i poważnymi osobami. Kto się zapisał do tych rozgrywek, to chyba na forum zagląda do tematu przecież? Trzeba tylko chcieć...
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3460
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: Vincent » 01 mar 2019, 09:27

Smollar, a widziałeś ile trwały zapisy do PLBB? :) 2 tygodnie pomimo wysyłania zaproszeń i przypomnień. Jedyne założenie jakie możemy zrobić to to że ludzie się zapisujący chcą zagrać. Ale to, czy codziennie siadają do kompa i odpalają BB to już zupełnie inny temat.
Brakuje w BB2 swobodnego przerzucania drużyn przez admina pomiędzy rozgrywkami w ramach jednej ligi.

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: Inkq » 01 mar 2019, 09:44

To by ułatwiło wiele.

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: doktorfff » 01 mar 2019, 09:52

Smollar pisze: 01 mar 2019, 08:41
rotti pisze: 28 lut 2019, 12:50 Pomysł chujowy. Wiara nie umi się do lig zapisywać w dobę. Potrzebuje na to tygodnia. Ergo - nie ma opcji na takie rozciąganie ligi.
No cóż, zakładałem (i @doktorfff pewnie też) że mamy do czynienia z inteligentnymi i poważnymi osobami. Kto się zapisał do tych rozgrywek, to chyba na forum zagląda do tematu przecież? Trzeba tylko chcieć...
Tak niewiele potrzeba do szczęścia, ale na siłę nic nie zrobimy. Wystarczyłoby poświęcić 5 minut po tym jak są wytypowane już mecze kolejki kto z kim. :( :( :(
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: rotti » 01 mar 2019, 18:36

Podsumowując: nie wylewajmy dziecka z kąpielą
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3460
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: Vincent » 13 wrz 2019, 19:41

Kiedyś już podobny temat poruszyłem, ale spróbuje od innej strony teraz :P

Ogólnie drużynówka jest super i będę się starał grać w każdą edycję, to jednak mam wrażenie że trochę za długo ona się ciągnie i się dłuży. Pomiędzy kolejkami zapominam w ogóle jaką mam drużynę, hype u mnie też jakoś spada. Porównując pierwsze kolejki od obecnej to jest niebo i ziemia. Na początku byłem napalony jak szczerbaty na suchary a teraz po prostu wyczekuję końca.

Nie chodzi mi o skracanie kolejek i walkowery bo to całkowicie zaburza drużynówkę. Bardziej myślę o zmianie systemu rozgrywek. Może zamiast każdy z każdym zrobić coś w stylu systemu szwedzkiego (Chyba tak się on nazywa?) Czyli system pucharowy gdzie się odpada dopiero po dwóch porażkach? W jednej rundzie można od razu grać mecz i rewanż raz jedna drużyna paruję raz druga. Albo coś innego wymyśleć bazując na liczbie drużyn w kolejnej edycji.

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe - Zasady i dyskusja o nich

Post autor: doktorfff » 14 wrz 2019, 06:39

Vincent pisze: 13 wrz 2019, 19:41 Kiedyś już podobny temat poruszyłem, ale spróbuje od innej strony teraz :P

Ogólnie drużynówka jest super i będę się starał grać w każdą edycję, to jednak mam wrażenie że trochę za długo ona się ciągnie i się dłuży. Pomiędzy kolejkami zapominam w ogóle jaką mam drużynę, hype u mnie też jakoś spada. Porównując pierwsze kolejki od obecnej to jest niebo i ziemia. Na początku byłem napalony jak szczerbaty na suchary a teraz po prostu wyczekuję końca.

Nie chodzi mi o skracanie kolejek i walkowery bo to całkowicie zaburza drużynówkę. Bardziej myślę o zmianie systemu rozgrywek. Może zamiast każdy z każdym zrobić coś w stylu systemu szwedzkiego (Chyba tak się on nazywa?) Czyli system pucharowy gdzie się odpada dopiero po dwóch porażkach? W jednej rundzie można od razu grać mecz i rewanż raz jedna drużyna paruję raz druga. Albo coś innego wymyśleć bazując na liczbie drużyn w kolejnej edycji.
Hell'o
Popieram, ostatni mecz nie pamiętam kiedy grałem. Wg mnie jeżeli nie wprowadzimy ograniczeń czasowych to zmiana systemu chyba za wiele nie wprowadzi.
:evil: :evil: :evil:
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Drużynowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość