Edycja druga - wybór ras i terminarz.
- bukszpan
- trener
- Posty: 4380
- Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
- Lokalizacja: Kielce
-
Zdobyte trofea
Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Można dołączać już do turnieju.
Liga: Zawody Drużynowe
Turniej: Edycja Druga
Lub proszę podać nazwę zespołu, to wyślę bilet.
Razy wybieramy w kolejności :
A;B;C;D;E;F;G;H;H;G;F;E;D;C;B;A;A;B;C;D;E;F;G;H
Kto będzie A, B i tak dalej zaraz wylosuję w kostnicy. Dla każdego zespołu rzucę kością k100, im wyższy numer, tym wcześniejsza litera w alfabecie.
W przypadku takiego samego wyniku, nastepuje powtórny rzut dogrywkowy, tylko pomiędzy drużynami z takim samym wynikiem.
Można wyniki będzie zobaczyć po kliknięciu na link u mnie w podpisie.
Oczywiście, komentarz do rzutu mogę zrobić tylko przed jego wykonaniem.
Oto terminarz rozgrywek:
Kolejka 1
gospodarz * gość
1 E * A
2 F * B
3 G * C
4 H * D
kolejka 2
gospodarz * gość
5 A * D
6 C * H
7 B * G
8 E * F
kolejka 3
gospodarz * gość
9 F * A
10 G * E
11 H * B
12 D * C
kolejka 4
gospodarz * gość
13 A * C
14 B * D
15 E * H
16 F * G
kolejka 5
gospodarz * gość
17 G * A
18 H * F
19 D * E
20 C * B
kolejka 6
gospodarz * gość
21 A * B
22 E * C
23 F * D
24 G * H
Kolejka 7
gospodarz * gość
25 H * A
26 D * G
27 C * F
28 B * E
Kolejki od 8 do 14 będą takie same, tylko oczywiście gospodarz będzie zamieniony z gościem.
Liga: Zawody Drużynowe
Turniej: Edycja Druga
Lub proszę podać nazwę zespołu, to wyślę bilet.
Razy wybieramy w kolejności :
A;B;C;D;E;F;G;H;H;G;F;E;D;C;B;A;A;B;C;D;E;F;G;H
Kto będzie A, B i tak dalej zaraz wylosuję w kostnicy. Dla każdego zespołu rzucę kością k100, im wyższy numer, tym wcześniejsza litera w alfabecie.
W przypadku takiego samego wyniku, nastepuje powtórny rzut dogrywkowy, tylko pomiędzy drużynami z takim samym wynikiem.
Można wyniki będzie zobaczyć po kliknięciu na link u mnie w podpisie.
Oczywiście, komentarz do rzutu mogę zrobić tylko przed jego wykonaniem.
Oto terminarz rozgrywek:
Kolejka 1
gospodarz * gość
1 E * A
2 F * B
3 G * C
4 H * D
kolejka 2
gospodarz * gość
5 A * D
6 C * H
7 B * G
8 E * F
kolejka 3
gospodarz * gość
9 F * A
10 G * E
11 H * B
12 D * C
kolejka 4
gospodarz * gość
13 A * C
14 B * D
15 E * H
16 F * G
kolejka 5
gospodarz * gość
17 G * A
18 H * F
19 D * E
20 C * B
kolejka 6
gospodarz * gość
21 A * B
22 E * C
23 F * D
24 G * H
Kolejka 7
gospodarz * gość
25 H * A
26 D * G
27 C * F
28 B * E
Kolejki od 8 do 14 będą takie same, tylko oczywiście gospodarz będzie zamieniony z gościem.
- bukszpan
- trener
- Posty: 4380
- Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
- Lokalizacja: Kielce
-
Zdobyte trofea
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
A- 3/8 Deadline - kapitan Smollar - Mroczne Elfy, Nieumarli, Skaveni
teillman – Skaveni +
Tomek Kos – Mroczne Elfy +(Zoliborz)
Smollar – Nieumarli +
B- IKS Team - kapitan Inkq - Nieumarli, Wyznawcy Nurgle'a, Skaveni
Inkq(C) - Szczury +
kicaf_ - Nieumarli
SuicidekidPL - Wyznawcy Nurgle'a +
C- PKP - kapitan Maciou - Krasnoludy Chaosu, Chaos, Orkowie
Tasak - Krasnoludy Chaosu +(Unfor Givingson)
Zielu - Chaos (Aruba)
Maciou - Orki +
D- WPieRdol - kapitan Avreus Krasnoludy Chaosu, Nekromanci,Krasnoludy
Avreus - Krasnoludy Chaosu +
Oren - Krasnoludy +
Marczyk - Necro
E- Rozentuzjazmowany Zespół - kapitan doktorfff Jaszczuroludzie, Orkowie, Amazonki
bukszpan - Amazonki +
Marquiz - Orkowie (Kleiv)
doktorfff - Jaszczuroludzie +
F- WALIMY TYPÓW - kapitan 2GUTTA - Leśne Elfy, Bretonnia, Khemri
2GUTTA - Khemri +
Vincent - Leśne Elfy +
Larry Croft - Bretonnia +
G- Szpony Północy - kapitan Elkołak - Leśne Elfy, Krasnoludy, Nekromanci
Unicorn - Wood elves +
Neret - Dwarf
Elkołak - Necro +
H- Pepeshe - kapitan rotti - Mroczne Elfy, Jaszczuroludzie
rotti - Mroczne Elfy +
Horn - Jaszczuroludzie +
Crazy_Cow - Imperium +
Na zielono będą dopisywane rasy których jedną jeszcze można wybrać, na czerwono te których już wybierać nie można.
Przypominam, wybieramy po jednym zespole w takiej kolejności:
A;B;C;D;E;F;G;H;H;G;F;E;D;C;B;A;A;B;C;D;E;F;G;H
Zespoły w drużynie nie mogą się powtarzać,
maksymalnie 2 takie same zespoły w zawodach.
Kapitanie [mention]Smollar[/mention] rozpoczynaj Waść!
Ps.: Wywołujcie w poście, kapitana następnej drużyny. może to przyspieszy trochę cały proces.
drużyna PKP
Tasak - Krasnoludy Chaosu
Zielu - Chaos
Maciou - Orki
teillman – Skaveni +
Tomek Kos – Mroczne Elfy +(Zoliborz)
Smollar – Nieumarli +
B- IKS Team - kapitan Inkq - Nieumarli, Wyznawcy Nurgle'a, Skaveni
Inkq(C) - Szczury +
kicaf_ - Nieumarli
SuicidekidPL - Wyznawcy Nurgle'a +
C- PKP - kapitan Maciou - Krasnoludy Chaosu, Chaos, Orkowie
Tasak - Krasnoludy Chaosu +(Unfor Givingson)
Zielu - Chaos (Aruba)
Maciou - Orki +
D- WPieRdol - kapitan Avreus Krasnoludy Chaosu, Nekromanci,Krasnoludy
Avreus - Krasnoludy Chaosu +
Oren - Krasnoludy +
Marczyk - Necro
E- Rozentuzjazmowany Zespół - kapitan doktorfff Jaszczuroludzie, Orkowie, Amazonki
bukszpan - Amazonki +
Marquiz - Orkowie (Kleiv)
doktorfff - Jaszczuroludzie +
F- WALIMY TYPÓW - kapitan 2GUTTA - Leśne Elfy, Bretonnia, Khemri
2GUTTA - Khemri +
Vincent - Leśne Elfy +
Larry Croft - Bretonnia +
G- Szpony Północy - kapitan Elkołak - Leśne Elfy, Krasnoludy, Nekromanci
Unicorn - Wood elves +
Neret - Dwarf
Elkołak - Necro +
H- Pepeshe - kapitan rotti - Mroczne Elfy, Jaszczuroludzie
rotti - Mroczne Elfy +
Horn - Jaszczuroludzie +
Crazy_Cow - Imperium +
Na zielono będą dopisywane rasy których jedną jeszcze można wybrać, na czerwono te których już wybierać nie można.
Przypominam, wybieramy po jednym zespole w takiej kolejności:
A;B;C;D;E;F;G;H;H;G;F;E;D;C;B;A;A;B;C;D;E;F;G;H
Zespoły w drużynie nie mogą się powtarzać,
maksymalnie 2 takie same zespoły w zawodach.
Kapitanie [mention]Smollar[/mention] rozpoczynaj Waść!
Ps.: Wywołujcie w poście, kapitana następnej drużyny. może to przyspieszy trochę cały proces.
drużyna PKP
Tasak - Krasnoludy Chaosu
Zielu - Chaos
Maciou - Orki
- rotti
- trener
- Posty: 2772
- Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Oczusstwo! Gdzie H? Komisja Kontroli Gier i Zakładów była nieobecna!
Lol
Lol
A rzeki spływają krwią...
Steam: rotti forever
Steam: rotti forever
- 2GUTTA
- blitzer
- Posty: 1402
- Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07
-
Zdobyte trofea
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Najwieksze tryhardy i Smollar dostali literke A!!! Ajajajaja
- Smollar
- trener
- Posty: 3520
- Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
- Lokalizacja: WarSaw
-
Zdobyte trofea
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
3/8 Deadline bierze Dark Elfy.
Teraz [mention]Inkq[/mention] wybieraj.
Teraz [mention]Inkq[/mention] wybieraj.
- rotti
- trener
- Posty: 2772
- Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Rada dla wszystkich
by pododawali się na fejsbukach do znajomych lub na Whatsappie, by mieć bieżący kontakt. Ta formatka wymusza dużo wspólnych ustaleń między członami drużyn, więc to pomoże WSZYSTKIM. Pamiętajcie, że pomagacie w ten sposób nie tylko sobie, ale przede wszystkim TURNIEJOWI. Bo jak będziemy paringi ustalać metodami średniowiecznymi, czyli w ramach forum, to tury będą trwały rok RUSKI a może i RADZIECKI.
by pododawali się na fejsbukach do znajomych lub na Whatsappie, by mieć bieżący kontakt. Ta formatka wymusza dużo wspólnych ustaleń między członami drużyn, więc to pomoże WSZYSTKIM. Pamiętajcie, że pomagacie w ten sposób nie tylko sobie, ale przede wszystkim TURNIEJOWI. Bo jak będziemy paringi ustalać metodami średniowiecznymi, czyli w ramach forum, to tury będą trwały rok RUSKI a może i RADZIECKI.
A rzeki spływają krwią...
Steam: rotti forever
Steam: rotti forever
- Inkq
- trener
- Posty: 5826
- Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
- Lokalizacja: Legion Krakow
-
Zdobyte trofea
Pozostałe odznaki
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
IKSde Team bierze UNDEAD
Dajesz [mention]Maciou[/mention]
Dajesz [mention]Maciou[/mention]
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged
http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged
http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/
- Maciou
- rekrut
- Posty: 251
- Rejestracja: 20 lut 2017, 12:36
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Chaos dwarfy [mention]Avreus[/mention] Twoja kolej
- Avreus
- trener
- Posty: 3766
- Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Tez zablokujemy chadecje (chaos dwarfy) [mention]doktorfff[/mention] teraz wy
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
- doktorfff
- star player
- Posty: 1835
- Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
- Lokalizacja: Kielce
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: Edycja druga - wybór ras i terminarz.
Hell'o
Wybieramy Lizardy.
@2GUTTA teraz ty.
Niestety wspomnienie @2GUTTA nie działa
Wybieramy Lizardy.
@2GUTTA teraz ty.
Niestety wspomnienie @2GUTTA nie działa
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
Nuffle mnie nienawidzi
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości