Lustrzany Puchar - Edycja Imperialna - Mecz 4

Puchar, w którym wszyscy grają tą samą rasą
Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3085
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lustrzany Puchar - Edycja Imperialna - Mecz 4

Post autor: Pieta » 04 kwie 2017, 19:07

Premia Franz - Pełzające Zające 0:1

Fatalnie wszedłem w mecz. Błąd, że z LOS biłem na początku bez bloka. 3both down i czacha na dzień dobry i się posypało. Nie podniosłem piłki z sure hands, a w drugim drajwie Elkołak dostał blitz, dołożył wszystkim z czarodzieja i zanosiło się na 0:3. Cudem nie straciłem przyłożenia. W drugiej połowie miałem potężną przewagę liczebną, ale nie dałem rady przejąć piłki. Przestraszyłem się głupiego ogra z guardem. Ale niedosyt! :evil:

Znowu lekcja od Elkołaka, dzięki.

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4283
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Lustrzany Puchar - Edycja Imperialna - Mecz 4

Post autor: Elkołak » 04 kwie 2017, 21:01

Szczęśliwie podnioslem piłkę na 4+ unik 3+ gfi ×2 i 1-0 później blitz trochę przepychanek Pieta rzuca czachy RR czachy a ja zamiast przykładać postanawiam blokować i rzucam 2 czachy później mlyn i wystarczy że zrobię unik na 3+ i będzie 2-0 unik nie wychodzi dostaje krzyża. 2 połowa mam 4 graczy mniej gryze trawę, zęby bolą na placu zostaje mi 4 zawodników Pieta przekazuje na 3+ dupa w kolejnej turze ma tylko podnieść na 3+ i to samo. :) Dzięki za mecz i powodzenia w kolejnych gg :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3085
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lustrzany Puchar - Edycja Imperialna - Mecz 4

Post autor: Pieta » 04 kwie 2017, 21:31

A faktycznie przejąłem piłkę, ale musiałem przekazywać bo za dużo było gfi bez rerola. Łapacz piłki nie złapał na 3+. Thrower wcześniej piłki nie podniósł na 3+. Specjaliści od siedmiu boleści.

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Lustrzany Puchar - Edycja Imperialna - Mecz 4

Post autor: Smollar » 07 kwie 2017, 01:08

Moi ludzie 1:2 ludzie Qbususa

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Nie dam rady nic więcej o tym meczu napisać, może Qbusus zechce...
Otóż brakuje w słowniku słów niecenzuralnych, by wyrazić jak wydymany przez cyber-Nuffle'a zostałem (Mewash, w 150% Cię teraz rozumiem).
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lustrzany Puchar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość