II Tarnowska Liga Blood Bowl
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Tak prezentuje się Team pierwszej kolejki
Nazwisko (pozycja, rasa, drużyna) osiągnięcia
Furt Stinktier (Ogre, Human, BBSV) 2CAS
Pretorianin (Tomb Guardian, Khemri, ŚŚŚ) 3CAS
Crack Jawbreaker (Blitzer, Skaven, Mordheim Rippers) CAS, TD, COMP
Swądek (Gutter Runner, Skaven, Podstępne Serokrady) 2TD
Kurt Spritzig (Catcher, Human, BBSV) 2TD
Snikch Backstabber (Gutter Runner, Skaven, Mordheim Rippers) TD, COMP
Hugo Stirlitz (Runner, Norse, Bękarty Wojny) TD, MVP
Nazwisko (pozycja, rasa, drużyna) osiągnięcia
Furt Stinktier (Ogre, Human, BBSV) 2CAS
Pretorianin (Tomb Guardian, Khemri, ŚŚŚ) 3CAS
Crack Jawbreaker (Blitzer, Skaven, Mordheim Rippers) CAS, TD, COMP
Swądek (Gutter Runner, Skaven, Podstępne Serokrady) 2TD
Kurt Spritzig (Catcher, Human, BBSV) 2TD
Snikch Backstabber (Gutter Runner, Skaven, Mordheim Rippers) TD, COMP
Hugo Stirlitz (Runner, Norse, Bękarty Wojny) TD, MVP
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 16:41 przez Jaskier, łącznie zmieniany 2 razy.
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Druga kolejka
Grupa A
Podstępne Serokrady vs Markotne Jaszczury 2:1 2:3
Brodate Beczki vs Oszuści 1:1 1:2
Grupa B
Mordheim Rippers vs ŚŚŚ 3:0 4:4
Kozły Apokalipsy vs Bękarty Wojny 0:2 1:4
Piastuni Ziemniaka vs Killer Biedronki 1:1 0:1
Grupa A
Podstępne Serokrady vs Markotne Jaszczury 2:1 2:3
Brodate Beczki vs Oszuści 1:1 1:2
Grupa B
Mordheim Rippers vs ŚŚŚ 3:0 4:4
Kozły Apokalipsy vs Bękarty Wojny 0:2 1:4
Piastuni Ziemniaka vs Killer Biedronki 1:1 0:1
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
MVP drugiej kolejki został Ikit CLAWSPIKE
Thrower z drużyny Mordheim Rippers
Pod spodem team drugiej kolejki
Thrower z drużyny Mordheim Rippers
Pod spodem team drugiej kolejki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Stan killi na drugą kolejkę wynosi 2
Simon Sakowitz (Lineman, Norse, Bękarty Wojny) uśmiercił Arnulfa Cegłę (Chaos Blocker, Chaos Chosen, Kozły Apokalipsy)
Shardo Deerslayer (Saurus, Lizardman, Markotne Jaszczury) ukatrupił Wrzaskuna (Thrower, Skaven, Podstępne Serokrady)
Simon Sakowitz (Lineman, Norse, Bękarty Wojny) uśmiercił Arnulfa Cegłę (Chaos Blocker, Chaos Chosen, Kozły Apokalipsy)
Shardo Deerslayer (Saurus, Lizardman, Markotne Jaszczury) ukatrupił Wrzaskuna (Thrower, Skaven, Podstępne Serokrady)
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Bone Ripper (RatOgre, Skaven, Mordheim Rippers) 2CAS, MVPJaskier pisze: Pod spodem team drugiej kolejki
Simon Sakowitz (Lineman, Norse, Bękarty Wojny) CAS-kill, TD
Shardo Deerslayer (Saurus, Lizardman, Markotne Jaszczury) CAS-kill
Swądek (Gutter Runner, Skaven, Podstępne Serokrady) 2TD
Queek Cutthroat (Gutter Runner, Skaven, Mordheim Rippers) 2TD
Ikit Clawspike (Thrower, Skaven, Mordheim Rippers) 3COMP
Manfredi (Catcher, Human, Killer Biedronki) CAS, TD
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Jeśli to ktoś kiedykolwiek przeczyta... I będzie ciekawy w jaki sposób jest wybierany zespół danej kolejki to oto odpowiem na to pytanie (w skrócie).
W zespole jest miejsce
Dla jednego BigGuya (CAS ma największą wagę)
Dla dwóch bijących playerow (CAS ma największą wagę)
Dla dwóch scorerów (TD ma największą wagę)
Dla jednego pseudo-quarterbacka (COMP mają największą wagę)
Dla jednego all-roundera (najlepszy zawodnik który nie został wyłoniony do zespołu kolejki w innej roli, Big Guy nie może być wybrany jako all-rounder)
W zespole jest miejsce
Dla jednego BigGuya (CAS ma największą wagę)
Dla dwóch bijących playerow (CAS ma największą wagę)
Dla dwóch scorerów (TD ma największą wagę)
Dla jednego pseudo-quarterbacka (COMP mają największą wagę)
Dla jednego all-roundera (najlepszy zawodnik który nie został wyłoniony do zespołu kolejki w innej roli, Big Guy nie może być wybrany jako all-rounder)
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Trzecia kolejka
Grupa A
BBSV vs Markotne Jaszczury 1:2 0:4
Black Kibbutz Boyz vs Oszuści 0:0 1:6
Grupa B
Mordheim Rippers vs Bękarty Wojny 0:1 1:0
Kozły Apokalipsy vs ŚŚŚ 2:0 0:3
Feministki vs Killer Biedronki 2:0 4:1
Grupa A
BBSV vs Markotne Jaszczury 1:2 0:4
Black Kibbutz Boyz vs Oszuści 0:0 1:6
Grupa B
Mordheim Rippers vs Bękarty Wojny 0:1 1:0
Kozły Apokalipsy vs ŚŚŚ 2:0 0:3
Feministki vs Killer Biedronki 2:0 4:1
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
MVP trzeciej kolejki został(a?) Faran Colin (Catcher, Amazon, Feministki)
Team trzeciej kolejki:
Little Kroxi (Kroxigor, Lizardman, Markotne Jaszczury) 2CAS
Zannan Pendus (Blitzer, Amazon, Feministki) 2CAS
Faran Colin (Catcher, Amazon, Feministki) 2CAS, MVP
Trawiak (Beastman, Chaos Chosen, Kozły Apokalipsy) 2TD
Uhara Ermin (Catcher, Amazon, Feministki) 2TD
Vikos Fuker (Thrower, Amazon, Feministki) COMP
Skipper (Blitzer, Human, Killer Biedronki) 2CAS
Team trzeciej kolejki:
Little Kroxi (Kroxigor, Lizardman, Markotne Jaszczury) 2CAS
Zannan Pendus (Blitzer, Amazon, Feministki) 2CAS
Faran Colin (Catcher, Amazon, Feministki) 2CAS, MVP
Trawiak (Beastman, Chaos Chosen, Kozły Apokalipsy) 2TD
Uhara Ermin (Catcher, Amazon, Feministki) 2TD
Vikos Fuker (Thrower, Amazon, Feministki) COMP
Skipper (Blitzer, Human, Killer Biedronki) 2CAS
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Czwarta kolejka
Grupa A
BBSV vs Black Kibbutz Boyz 0:1 1:1
Podstępne Serokrady vs Brodate Beczki 2:1 0:4
Markotne Jaszczury vs Oszuści 2:0 2:0
grupa B
Mordheim Rippers vs Feministki 3:2 1:1
Kozły Apokalipsy vs Piastuni Ziemniaka 3:0 2:0
Bękarty Wojny vs Killer Biedronki 1:0 0:0
Grupa A
BBSV vs Black Kibbutz Boyz 0:1 1:1
Podstępne Serokrady vs Brodate Beczki 2:1 0:4
Markotne Jaszczury vs Oszuści 2:0 2:0
grupa B
Mordheim Rippers vs Feministki 3:2 1:1
Kozły Apokalipsy vs Piastuni Ziemniaka 3:0 2:0
Bękarty Wojny vs Killer Biedronki 1:0 0:0
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
- Jaskier
- trener
- Posty: 3001
- Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
- Lokalizacja: Tarnów
-
Zdobyte trofea
Re: II Tarnowska Liga Blood Bowl
Wyniki czwartej kolejki
Grupa A
BBSV vs Black Kibbutz Boyz 0:1 1:1
Podstępne Serokrady vs Brodate Beczki 2:1 0:4
Markotne Jaszczury vs Oszuści 2:0 2:0
Grupa B
Mordheim Rippers vs Feministki 3:2 1:1
Kozły Apokalipsy vs Piastuni Ziemniaka 3:0 2:0
Bękarty Wojny vs Killer Biedronki 1:0 0:0
Grupa A
BBSV vs Black Kibbutz Boyz 0:1 1:1
Podstępne Serokrady vs Brodate Beczki 2:1 0:4
Markotne Jaszczury vs Oszuści 2:0 2:0
Grupa B
Mordheim Rippers vs Feministki 3:2 1:1
Kozły Apokalipsy vs Piastuni Ziemniaka 3:0 2:0
Bękarty Wojny vs Killer Biedronki 1:0 0:0
fumbbl: Jaskier
Twitch: JaskierBB
discord: jaskierbb
Kanał discordowy dla fumbblowców i BB3 enjoyerów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości