S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: rotti » 26 lis 2017, 23:30

Zaczekaj jeszcze do końca poniedziałku Nimar - być może masz od chłopaków na privach jakieś uzasadnienie/ustalenia. Ale gdybyś miał tylko to co na forum widać, to w mojej skromnej ocenie ciężko o sensowną decyzję. Niby Chris częściej odpytywał, ale ostatnio już i tak po terminie. Z drugiej strony Larry sam pisał o wyjeździe/chorobie. Trudny orzech kapitanie!

Może remisik wtedy? Może sami zainteresowani coś zaproponują.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Nimar » 27 lis 2017, 09:09

Wydaje mi się, że 1:1 będzie uczciwe. No ale macie czas do końca dzisiejszego dnia (dajcie znać)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Pieta » 27 lis 2017, 14:51

Z Chrisem jest utrudniony kontakt trochę, bo nie można go znaleźć na Steamie i nigdzie nie podał linka do swojego konta.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Nimar » 27 lis 2017, 15:12

Ja go mam na steam. Ja z tego co wiem to Chris nie ma tyle czasu co kiedyś. No ale muszę być bezstronny i fer w stosunku do wszystkich. mamy 4 dzień po terminie.
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Chris » 27 lis 2017, 20:08

Czekam na update od Larrego i zacząłem się dopytywać na długo zanim się kolejka zakończyła.

Uważam że remis nie będzie do końca ok, szczególnie że w innych przypadkach czekaliście :)

Ponadto:

14 listopada moje pierwsze zapytanie
17 listopada drugie
19 listopada trzecie
20 listopada pierwszy i ostatni odzew Larrego
24 listopada czwarte

I niby że ja częściej, ale może remi? No Panowie bądźcie poważni.

I że utrudniony kontakt ze mna? Wszystkie mecze do tej pory w terminie, zazwyczaj nie jestem rzadziej niż co drugi dzien na forum. Steama nie podaje bo jestem konsolowcem, a w PC gram tylko w BB i Gwinta. Jeśli ktoś wrzuci PM na forum lub napisze do mnie, zawsze odpowiem :)

Równie dobrze Pieta mógłbym napisać, że z Tobą też jest utrudniony bo nie podałeś swojego konta na GOG'u :)

Więc trochę obiektywizmu Panowie :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Nimar » 27 lis 2017, 20:24

Chris pisze:Czekam na update od Larrego i zacząłem się dopytywać na długo zanim się kolejka zakończyła.

Uważam że remis nie będzie do końca ok, szczególnie że w innych przypadkach czekaliście :)

Ponadto:

14 listopada moje pierwsze zapytanie
17 listopada drugie
19 listopada trzecie
20 listopada pierwszy i ostatni odzew Larrego
24 listopada czwarte

I niby że ja częściej, ale może remi? No Panowie bądźcie poważni.

I że utrudniony kontakt ze mna? Wszystkie mecze do tej pory w terminie, zazwyczaj nie jestem rzadziej niż co drugi dzien na forum. Steama nie podaje bo jestem konsolowcem, a w PC gram tylko w BB i Gwinta. Jeśli ktoś wrzuci PM na forum lub napisze do mnie, zawsze odpowiem :)

Równie dobrze Pieta mógłbym napisać, że z Tobą też jest utrudniony bo nie podałeś swojego konta na GOG'u :)

Więc trochę obiektywizmu Panowie :)
No po tym co napisałeś. Faktycznie przejrzałem temat i masz rację. Przepraszam i następne takie przypadki będę dokładniej sprawdzał. No i co mam z wami zrobić, bo remis w tym przypadku jednak nie jest uczciwą propozycją?

Walkower dla Chrisa? <-- co tak nie do końca jest fer bo jednak Larry się w końcu odezwał (co prawda raz)
Czy może 2:1 dla Chrisa <-- to moim zdaniem było by bardziej uczciwe.

Co na to inni komisarze?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Larry Croft » 27 lis 2017, 21:12

Zgadzam się na walkover jak coś.
Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: rotti » 27 lis 2017, 21:13

O i elegancko Chris się tu zażaliłeś i od razu masz rewizję stanowisk komisarzy, w tym mojego ;)

Rzeczywiście już 14 pisałeś, a tak wczesnej daty nie spostrzegłem. Oczywiście, że powinieneś dostać wygraną na swoją korzyść. I popieram Nimara - 2:1. Tylko dlatego, że Larry się mimo wszystko odzywał, no i pisał coś tam o chorobie.

Chyba nikt się na taki wynik nie obrazi.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Larry Croft » 27 lis 2017, 21:17

Moja drużyna i tak już nic nie osiągnie, a faktycznie byłem chory i nie mogłem patrzeć na ekran :/ Tak więc przepraszam za sytuację
Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: S8 Dyw 4 MD6 - Kolejka do 23 listopada

Post autor: Pieta » 27 lis 2017, 21:41

Chris pisze:Równie dobrze Pieta mógłbym napisać, że z Tobą też jest utrudniony bo nie podałeś swojego konta na GOG'u :)
Moje konto na GOGu to Pietunia :roll:
Właśnie po to jest forum, żeby rozstrzygać takie kwestie, tylko nikomu nie chciało się dokładnie przeczytać tego wątku...
Forum powinno wystarczać, a steam przydaje się czasem żeby zagadać przed meczem: czy już możemy zaczynać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „4 Dywizja PLBB2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość