Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Awatar użytkownika
Libero
podawacz piłek
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2015, 22:11

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Libero » 06 lut 2017, 14:26

Zaraz dopiszę swoich Skavenów do Blitzmanii. Powiedzcie, czy jest jakieś miejsca na facabooku, w którym się umawiacie na mecze? FB jest dla mnie wygodniejszy niż forum.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Domingo » 06 lut 2017, 14:32

Libero pisze:Zaraz dopiszę swoich Skavenów do Blitzmanii. Powiedzcie, czy jest jakieś miejsca na facabooku, w którym się umawiacie na mecze? FB jest dla mnie wygodniejszy niż forum.
jest grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/319914725055912/
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
pablo_von_kozlow
rekrut
Posty: 50
Rejestracja: 06 lut 2017, 19:41

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: pablo_von_kozlow » 06 lut 2017, 19:55

zarejestrowałem drużynę, przygotowałem budżet na kary za zachowanie moich kibiców i Młoda e(L)fia jest gotowa do gry. muszę się jakoś dodać do ligi na stronie czy wysyłając wyniki samoistnie się dodam po czwartym meczu?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Domingo » 06 lut 2017, 21:59

pablo_von_kozlow pisze:zarejestrowałem drużynę, przygotowałem budżet na kary za zachowanie moich kibiców i Młoda e(L)fia jest gotowa do gry. muszę się jakoś dodać do ligi na stronie czy wysyłając wyniki samoistnie się dodam po czwartym meczu?
Pojawisz się samoistnie po 3 meczu, tylko muszę dostawać na maila (pierwszy post) wyniki meczów.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Libero
podawacz piłek
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2015, 22:11

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Libero » 07 lut 2017, 10:06

A czy wyniki tych pierwszych trzech spotkań są istotne czy to tylko taki pre-sezon bez punktacji?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Domingo » 07 lut 2017, 11:03

Libero pisze:A czy wyniki tych pierwszych trzech spotkań są istotne czy to tylko taki pre-sezon bez punktacji?
tego nie wiem (pisaliśmy o tym stronę temu).
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Libero
podawacz piłek
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2015, 22:11

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Libero » 08 lut 2017, 15:08

Patrząc na pierwsze wpisy na stronie bloodbowl.com to chyba wyniki pierwszych trzech meczów nie są uwzględniane. Szkoda, bo do 12 marca jest bardzo mało czasu. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?

Druga sprawa - czy w blitzmanii gra się na zasadach ligowych, tzn z kontuzjami, rozwojem itd? Zakładam, że tak. Obowiązuje to też przez pierwsze 3 mecze? A może jest po tym reset?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Domingo » 08 lut 2017, 15:25

Libero pisze: Druga sprawa - czy w blitzmanii gra się na zasadach ligowych, tzn z kontuzjami, rozwojem itd? Zakładam, że tak. Obowiązuje to też przez pierwsze 3 mecze? A może jest po tym reset?
Gramy od początku do końca na zasadach ligowych. Skoro przy tych pierwszych 3 meczach też podaje się ilości kontuzji to czemu mielibyśmy na nie nie grać?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Libero
podawacz piłek
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2015, 22:11

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Libero » 09 lut 2017, 12:22

Skoro pierwsze trzy mecze nie dają punktów, ale dają kontuzje, to chyba nie są to do końca zasady ligowe. Zamieszali strasznie z tym początkiem. Podaje się kontuzje ale nie wynik. Może się okazać, że po 3 meczach nie będę miał zawodników do gry i ligę rozpocznę z bardzo słabej pozycji.

Chyba że wyniki też uwzględniają? Bo tak naprawdę to nikt tego jasno nie napisał nigdzie.


EDIT: w mailu GW pisze coś takiego
"The first three games that you play are considered 'Preseason'. This means that, until you have successfully logged your third game, none of your team's results will appear on the Global League table.
Once you're out of Preseason, scoring is simple: 3 points are awarded for a win, 1 point for a draw and -2 for a loss, with Touchdowns scored and Casualties Inflicted being used as tie-breakers and to provide additional statistics for those who like to track such things.
"

Wygląda więc na to, że dopiero po presezonie zaczyna się punktowanie meczów. W Presezonie gra się więc tylko na kontuzje i inne statystyki :( To słaba wiadomość dla wszystkich skavenów :(
Ostatnio zmieniony 09 lut 2017, 12:43 przez Libero, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2744
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Blitzmania 2017 - Liga WFBB

Post autor: Rogal » 09 lut 2017, 12:33

Jak wszystko się ułoży jak należy to jutro będę miał zagrane 4 mecze. Zobaczymy co się stanie jak Komisarz zgłosi 4 wynik :roll:
naf sraf 23542

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości