Tropical Horror

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Tropical Horror

Post autor: Żaba » 08 paź 2019, 13:10

Obrazek
Poniżej prezentacja mojej jaszczurzej drużyny: Tropical Horror
Startowy roster:
Obrazek
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2742
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Rogal » 08 paź 2019, 13:18

Czy ten arkusz liczy Ci hajsiwo do TV ? Z 1 FF i bez żadnych rozwinięć Twój TV powinien być 1 010 000 ...
naf sraf 23542

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Żaba » 08 paź 2019, 13:37

Rogal pisze: 08 paź 2019, 13:18 Czy ten arkusz liczy Ci hajsiwo do TV ? Z 1 FF i bez żadnych rozwinięć Twój TV powinien być 1 010 000 ...
Nie mam doświadczenia z tym narzędziem ale było tak: Po pierwszym meczu meczu w Akademii dostałem 60k golda i 1FF. Za 50k kupiłem Apothecary.
  • Roster startowy to 980k.
  • APO 50k.
  • FF +10k do TV.
  • 980k + 50k + 10k = 1040k
To chyba dobrze?
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2742
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Rogal » 08 paź 2019, 13:57

Nie wiem, nie liczyłem :) . Spytałem tylko, żebyś nie był potem pokrzywdzony jak będziesz kupował inducmenty ;)
naf sraf 23542

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Żaba » 08 paź 2019, 15:34

Rogal pisze: 08 paź 2019, 13:57 Nie wiem, nie liczyłem :) . Spytałem tylko, żebyś nie był potem pokrzywdzony jak będziesz kupował inducmenty ;)
W takim razie zakładam, że liczy dobrze skoro wszyscy z tego korzystają :)
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Smollar » 08 paź 2019, 20:18

zabass pisze: 08 paź 2019, 15:34 W takim razie zakładam, że liczy dobrze skoro wszyscy z tego korzystają :)
Liczy dobrze, jak jest dobrze wypełniany tylko ;)
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Żaba » 24 paź 2019, 13:46

Tropical Horror rozpoczął swój debiutancki sezon od pojedynku z doświadczonym zespołem GKS Swarliwe Mutanty (V)
Różnica 320k TV pozwoliła na zatrudnienie sportowego czarodzieja, cheerleaderki, oraz kupienie beczki Bloodweisera i dodatkowego przerzutu. Koziarze zdecydowali rozpocząć pierwsza połowę i od razu przystąpili do ataku. Ciała jaszczurek padały co chwila na boisko, jednak ich łuski były na tyle twarde, że nawet pazury nie były w stanie ich rozerwać. Chaos stopniowo i stanowczo przesuwał się w strefę przyłożenia. W jednej z ostatnich tur pierwszej połowy, trzy kozy wypuściły się do ataku i stanęły dwa pola od strefy. Trener Tropical Horror nie miał innego wyjścia, poprosił o pomoc czarodzieja. Magik zdecydował rzucić kulę ognia, która powaliła dwie kozy i odsłoniła drogę do podniesienia piłki przez skinka.
"Ale przypier****ł. Aż zjarało mi brwi."
Powiedział po meczu jeden z kibiców siedzących w pierwszym rzędzie.
Skink przystąpił do szybkiego biegu, dopadł do piłki … i nie zdołał jej podnieść. Mimo późniejszych przepychanek i wzajemnego zastawiania leżącej piłki, kozom udało się ją podnieść i przyłożyć. W drugiej połowie jaszczurki przystąpiły do ofensywy, stawiały screeny, przenosiły akcję z jednej strony na drugą. Finalnie przesunęły się w obszar, w którym skinkowi zostało do przebiegnięcia 10 pól do strefy przyłożenia. Tradycyjny manewr ostatecznej szarży ( Osiem pól ruchu i dwa GFI) zapewniły Tropicalsom wyrównanie. Swarliwe Mutanty nie wytrzymały presji, Jaszczury ustawiły się defensywnie i dowiozły remis do końca.
"Pierwszy mecz w sezonie. Spora trema. Rozwinięty, agresywny przeciwnik. Cieszymy się z remisu. Pozostaje lekki niedosyt po pierwszej połowie."
Tak podsumował spotkanie trener Horrorów.
Skrót:

Wynik: 1:1
Kontuzje: 1:2
Zyski z meczu wyniosły 30.000 złota.
Fan Factor +1
Dwóch zawodników opuści kolejny mecz (pierwszy MNG; drugi doznał kontuzji – 1AV).
Dwóch zawodników awansowało [Saurus (2+6) ; Skink (3+3)]

Skład drużyny przed kolejnym meczem
Obrazek
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Żaba » 09 lis 2019, 00:43

W drugim meczu, Tropical Horror zmierzył się z kolejnym debiutantem - zespołem Spineport Squealers. Szczury zdecydowały oddać pole Jaszczuroludziom i to oni rozpoczęli od ataku. W wyniku problemów z podniesieniem i przekazaniem piłki, drużyna Tropical Horror dość mocno cofnęła się na swoją połowę. W 6 turze udało im się rozluźnić ustawienie przeciwników i przesunąć dostatecznie wysoko, przyłożenie nastąpiło dopiero w ostatniej turze. Wydawało się, że Lizardmeni zejdą z boiska z prowadzeniem. Niestety ustawienie klasowego Gutter Runnera posiadającego 10MV połączone z kick-off eventem Quicksnap! skończyło się brawurowym biegiem wprost do pola TD i remisem.
Na drugą połowę lizardmeni przystąpili z mocnym postanowieniem odbioru piłki. W wyniku niepoprawnego podania szczurów udało się przejąć leżącą piłkę i wyjść na prowadzenie. Do samego końca wynik wydawał się skłaniać ku remisowi, jednakże Tropical Horror obronił prowadzenie. Mecz obfitował w sporo KO i INJ po stronie skavenów co pozwoliło jaszczurom na lepsze kontrolowanie sytuacji. Wypchnięcie jednego runnera poza boisko, przyciśnięcie drugiego do linii bocznej i sfaulowanie rat ogra, pozwoliły wyeliminować największe zagrożenia.
"Mecze przeciwko Skavenów zawsze napawają mnie niepokojem. Jednakże świadomość tego, że przeciwnicy mieli zbliżone TV do naszego, oraz że drugi trener również jest debiutantem, pozwoliły mi podejść do tego spotkania z dużą pewnością siebie. Boli strata Kroxigora, cieszy awans statystki na Skinku."

Tak wypowiedział się po meczu trener Horrorów.
Skrót:

Wynik: 2:1
Kontuzje: 1:1
Zyski z meczu wyniosły 70.000 złota.
Fan Factor +1
Kroxigor opuści kolejny mecz (– 1STR).
Skink awansował [Kości: 4+6]

Skład drużyny przed kolejnym meczem.
Obrazek
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: Żaba » 22 lis 2019, 11:42

W trzecim meczu, Tropical Horror zmierzył się z doświadczonym zespołem GKS Potwory i Spółka.
Jaszczurki wygrały rzut monetą i zdecydowały rozpoczynać grę. Na stadione rozszalała się śnieżyca co osłabiło ochotę graczy na korzystanie z GFI. Lizardmeni kontrolowali pierwszą połowę, po kilku próbach udało im się wyeliminować Minotaura z gry. Na (nie)szczęście został jedynie "Badly Hurt". Przyłożenie Tropicalsów w 7 rundzie (ryzykując dwa GFI na zaśnieżonym boisku) zapewniło renegatom jeszcze dwie tury na kontrę. Wykorzystując korzystne położenie piłki po wykopie, Blitz,, 7 MV Skavena, 4 AGI Elfa oraz sprytne tagowanie, trener Niko zdołał w szybki sposób przesunąć piłkę głęboko na połowę jaszczurek i ostatecznie przyłożyć w ostatniej turze.

GKS Pis rozpoczął drugą połowę, szybko przesunął się na ostatnie pole przed strefą przyłożenia i rozpoczął przedłużanie. Na nic zdała się próba zamiany ball carriera w żabę. Pijany czarodziej zupełnie spudłował. Wydawało się, że renegaci przetrzymają piłkę aż do końca meczu. Na szczęście drobna pomyłka w ustawieniu i dobre rzuty kośćmi spowodowały, że Tropicalsi dogonili Elfa niosącego piłkę. Czując presję jaszczurek renegaci przyłożyli, zostawiając Jaszczurkom dwie tury. To wystarczyło aby wybitny Skinek z MV9 dotarł do strefy przyłożenia i uratował remis w ostatniej turze.
"Brak Kroxigora w starciu z drużyną posiadającą trzech Big Guyów nie nastawiał optymizem. Na szczęście udało się dość szybko wyeliminować największe zagrożenie czyli Minotuara. Nie spodziewaliśmy się jednak, że Elf jest równie niebezpieczny. Za słabo ustawiliśmy się defensywnie i pozwoliliśmy zrobić lukę. Trener przeciwników to świetny facet, czekam na rewanż, gdyż to spotkanie było świetną rozrywką!"

Powiedział się po meczu trener Horrorów.
Skrót:

Wynik: 2:2
Kontuzje: 1:0
Zyski z meczu wyniosły 40.000 złota.
Fan Factor +1
Saurus #3 zdobył MVP i awansował [Kości: 5+2]. Trener zdecydował się dać mu block.

Skład drużyny przed kolejnym meczem.

Obrazek
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Tropical Horror

Post autor: NairoD » 05 sty 2020, 00:49

Czy mi sie wydaje czy w tym rosterze brakuje Ci APO z Akademii? Wywaliłeś go? Jeśli nie to masz 1 150 000 TV ;)
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość