PC4 - RS - R4

Pierwszy forumowy turniej FUMBBL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Oren » 19 maja 2020, 20:06

[mention]Brama[/mention] czas na nierówny pojedynek ślicznych pokurczy z brzydkimi amazonkami!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Shawass » 23 maja 2020, 01:00

Shawass 0:2 [mention]Vincent[/mention]

Elven bullshit to elven bullshit, mi Nuffle się za to śmiał w twarz potęgując wtopy wielokrotnie :D Dzięki Vincent za mecz i powodzenia w następnych :)

[mention]Bratiszka[/mention] - z głębokiego warzywniaka w rundzie 6tej do Ciebie wołam! :D daj znać na FB najlepiej jak będziesz po swoich meczach

a na koniec wisienka na torcie - chorfy [mention]KapitanStokczan[/mention] ^^
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3453
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Vincent » 23 maja 2020, 11:13

No co miało wyjść to ostatecznie wyszło. Gdybym jednak mógł ocalić swojego catchera st4 to wolałbym przegrać:D niestety od początku tego sezonu ginie mi po jednym zawodniku, z czego trzech to positionale a ja coraz bardziej zastanawiam się nad wywaleniem apo.

Dzięki za meczyk Shawass i do następnego

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 664
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: KapitanStokczan » 25 maja 2020, 12:10

[mention]Bratiszka[/mention] Kiedy gramy?
NAF 25276

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Bratiszka » 25 maja 2020, 15:32

KapitanStokczan pisze: 25 maja 2020, 12:10 @Bratiszka Kiedy gramy?
Środa/czwartek 21?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Bratiszka » 27 maja 2020, 10:36

[mention]KapitanStokczan[/mention] daj znać jak tam, bo dziś już nie dam rady, muszę tak z dzień wcześniej wiedzieć jak Ci pasuje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 422
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Bratiszka » 29 maja 2020, 09:22

Cóż za wspaniały wieczór, trenerzy w dobrych humorach stawili się na czas, drużyny gotowe, każdy chce powalczyć w tej dolnej części tabeli.
Miałem zagrać bez skavena i elfa, co było mocnym osłabieniem mojej ekipy ale byłem dobrej myśli. Cieszyłem się przed meczem z jednego powodu, że mam wreszcie pierwszy block, ork z tą umiejętnością miał być takim zawadiaką co to będzie bezpiecznym blockerem, będzie bił i zabijał nie martwiąc się o wynik na kościach both down/both down.
Pierwsza akcja meczu, ork gotowy, "bezpieczny" block na dwóch kościach i ...

Obrazek

... w tym momencie już wiedziałem, że to będzie ciekawy mecz :)
W 3 turze krowa zwana inaczej minotaurem (nie zasługuje na to miano) położył się na trawce przy białej kresce zwanej linią boczną i tam spędził resztę połowy.

Obrazek

Pierwsza połowa kończyła się wynikiem 0-0 i 1 - 7 zawodników poza boiskiem na korzyść [mention]KapitanStokczan[/mention]

Obrazek

Myślałem, że Kapitan podejmie próbę przyłożenia jeszcze gdyż miał taką możliwość teoretycznie, podniesienie, handoff i 2 GFI ale może nie chciałeś ryzykować nie wiem, dobrze dla mnie że tego nie zrobiłeś ;)
W tym momencie rozumiałem, że dobry wynik będzie jeśli nikt mi nie zginie. 3 zawodników w tym ogr pozostali poza boiskiem na ko, liniowy dostał -1 do ST i już napewno pożegnał się z drużyną.
Od 3 tury pozostało mi już podnoszenie zawodników i robienie głupich akcji by chociaż jakoś próbować się dostawić.
Kolejne czaszunie mówiły mi a raczej krzyczały, daj sobie już spokój z biciem, uciekaj kim się da i obserwuj mecz z loży vip.

Obrazek

8 tura Kapitan przykłada na 1-0 i zostaje już tylko cień nadziei na przyłożenie, Troll, Ogr i goblin są poza boiskiem ale tylko na ko więc jest szansa na 1TTD, wystarczy że wyjdą na boisko i jeszcze powalczymy o ten remis mimo słabej gry całej drużyny. I co? I nic, olali sprawę i stwierdzili pewnie że skoro dostają oklep przez cały mecz to pierdzielą to i nie grają.

Obrazek

Ostateczny wynik 1-0 dla Kapitana, do piachu poszedł jeden liniowy, zdobyłem całe 0 SPPków z gry, na szczęście na kolejny mecz będę mógł wystawić pełny skład.
Dzięki Kapitanie za grę, powiedziałbym nawet za szybką grę :D no i oczywiście powodzenia w dalszej drodze oby na sam szczyt ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1077
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Redil » 29 maja 2020, 14:27

Bratiszka pisze: 29 maja 2020, 09:22 Cóż za wspaniały wieczór, trenerzy w dobrych humorach stawili się na czas, drużyny gotowe, każdy chce powalczyć w tej dolnej części tabeli.
Miałem zagrać bez skavena i elfa, co było mocnym osłabieniem mojej ekipy ale byłem dobrej myśli. Cieszyłem się przed meczem z jednego powodu, że mam wreszcie pierwszy block, ork z tą umiejętnością miał być takim zawadiaką co to będzie bezpiecznym blockerem, będzie bił i zabijał nie martwiąc się o wynik na kościach both down/both down.
Pierwsza akcja meczu, ork gotowy, "bezpieczny" block na dwóch kościach i ...

Obrazek

... w tym momencie już wiedziałem, że to będzie ciekawy mecz :)
W 3 turze krowa zwana inaczej minotaurem (nie zasługuje na to miano) położył się na trawce przy białej kresce zwanej linią boczną i tam spędził resztę połowy.

Obrazek

Pierwsza połowa kończyła się wynikiem 0-0 i 1 - 7 zawodników poza boiskiem na korzyść @KapitanStokczan

Obrazek

Myślałem, że Kapitan podejmie próbę przyłożenia jeszcze gdyż miał taką możliwość teoretycznie, podniesienie, handoff i 2 GFI ale może nie chciałeś ryzykować nie wiem, dobrze dla mnie że tego nie zrobiłeś ;)
W tym momencie rozumiałem, że dobry wynik będzie jeśli nikt mi nie zginie. 3 zawodników w tym ogr pozostali poza boiskiem na ko, liniowy dostał -1 do ST i już napewno pożegnał się z drużyną.
Od 3 tury pozostało mi już podnoszenie zawodników i robienie głupich akcji by chociaż jakoś próbować się dostawić.
Kolejne czaszunie mówiły mi a raczej krzyczały, daj sobie już spokój z biciem, uciekaj kim się da i obserwuj mecz z loży vip.

Obrazek

8 tura Kapitan przykłada na 1-0 i zostaje już tylko cień nadziei na przyłożenie, Troll, Ogr i goblin są poza boiskiem ale tylko na ko więc jest szansa na 1TTD, wystarczy że wyjdą na boisko i jeszcze powalczymy o ten remis mimo słabej gry całej drużyny. I co? I nic, olali sprawę i stwierdzili pewnie że skoro dostają oklep przez cały mecz to pierdzielą to i nie grają.

Obrazek

Ostateczny wynik 1-0 dla Kapitana, do piachu poszedł jeden liniowy, zdobyłem całe 0 SPPków z gry, na szczęście na kolejny mecz będę mógł wystawić pełny skład.
Dzięki Kapitanie za grę, powiedziałbym nawet za szybką grę :D no i oczywiście powodzenia w dalszej drodze oby na sam szczyt ;)
Super relacja, przykro mi [*]
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: Oren » 31 maja 2020, 10:29

[mention]Brama[/mention] raz jeszcze dzięki za grę :) Z goblinami ciężko 2-2!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 781
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: PC4 - RS - R4

Post autor: dzyndzel » 01 cze 2020, 07:08

[mention]Jaskier[/mention]
kiedy możemy zagrać ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pixel Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości