Eur'Open Online 2020

Rozmowy ogólne o FUMBBL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Shawass » 19 lis 2020, 22:55

Vex pisze: 19 lis 2020, 22:08 Tiaa, trzeba było brać jak dawali. :|
Sromotna porażka 0:2. :cry:
Dobrze zrobiłeś :) A dojebiesz jeszcze w następnej rundzie!

@Avreus - propsy za tabelkę!

Trzecia runda meczy FunTherstruck - jest dobrze :D

Kopuł (Wood Elves) 0:1 nobbynobbs (Norse)
Domingo (Lizardmen) 1:0 Certa (Dwarves)
Shawass (Amazons) 2:0 JuicyBee (Khemri Master Race)
Stikman (Chaos Dwarves) 2:0 Leipziger_Waterbowl (Pro Elf)

Ale grube akcje były :D Polecam wszystkie mecze, ale przyznam że szło nam, Kopuł się odbije tam że ludzi z butów wywali ;)

Ja miałem mecz dziwny, znaczy poszło mi super ale chyba przesadzałem w niektórych momentach - Nuffle wtedy o dziwo karał mojego przeciwnika :D

Trzeci drużynowy win, teraz tylko spokojnie czekać na paringi 4tej rundy ^^

Obrazek
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3755
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Avreus » 22 lis 2020, 21:17

Tabelka po 3 rundzie
Obrazek
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Vincent » 22 lis 2020, 21:34

Funtherstruck, chłopaki, dajcie czadu i awansujcie do półfinałów! :D

A tak z innej beczki, dochodzę do wniosku, że wrzucenie do Tiebreakera (wiem wiem, odwieczna dyskusja) cas diff ubija elfy w tie breakerach (w stosunku 1:1 z td diff).
Zobaczcie td diff moje i Kopuła i zobaczcie nasze cas diff. Tak samo zerknijcie całą resztę czołówki tabeli.

W wyrównanych meczach, dobrych trenerów, elfy vs bash nigdy nie wygrają 3:0 (pomijam wypaczone wyniki przez nuffla). 2:0 to jest max przy bardzo dobrej grze.
W takim samym meczu, zrobienie 3:0 w cas dla basha nie jest niczym dziwnym. 4:0, a nawet 5:0 nie byłoby zaskoczeniem. Bash może wygrać z elfami 2:0, elfy nigdy nie wygrają z bashem w casach 5:0.

Kiedyś przekonywał mnie argument "ale elfy są szybkie i łatwiej im wbić więcej td".. pokażcie mi choć jeden turniejowy mecz dobrych, wyrównanych trenerów, gdzie elfy wygrywają trzema td :P

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3755
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Avreus » 22 lis 2020, 22:34

Vincent pisze: 22 lis 2020, 21:34 Funtherstruck, chłopaki, dajcie czadu i awansujcie do półfinałów! :D

A tak z innej beczki, dochodzę do wniosku, że wrzucenie do Tiebreakera (wiem wiem, odwieczna dyskusja) cas diff ubija elfy w tie breakerach (w stosunku 1:1 z td diff).
Zobaczcie td diff moje i Kopuła i zobaczcie nasze cas diff. Tak samo zerknijcie całą resztę czołówki tabeli.

W wyrównanych meczach, dobrych trenerów, elfy vs bash nigdy nie wygrają 3:0 (pomijam wypaczone wyniki przez nuffla). 2:0 to jest max przy bardzo dobrej grze.
W takim samym meczu, zrobienie 3:0 w cas dla basha nie jest niczym dziwnym. 4:0, a nawet 5:0 nie byłoby zaskoczeniem. Bash może wygrać z elfami 2:0, elfy nigdy nie wygrają z bashem w casach 5:0.

Kiedyś przekonywał mnie argument "ale elfy są szybkie i łatwiej im wbić więcej td".. pokażcie mi choć jeden turniejowy mecz dobrych, wyrównanych trenerów, gdzie elfy wygrywają trzema td :P
Gdy nuffle wypacza :D
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Smollar » 22 lis 2020, 23:27

Ha, @stikman, czas na nasze starcie w gr. 4. :twisted:

PS
Dzięki @Avreus za tabelki.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: leon » 23 lis 2020, 08:49

majac 1-1-1 myslalem ze bede w warzywniaku a tu 6 miejsce twardo trzymam ;-)
a powaznie to Shawass chyba wsłuchał sie w poradnik o amazonkach skoro tak dobrze mu idzie ;-)
a juz bardziej powaznie to gratulacje i jedziecie do playoffow

ps co do td diff i cas diff liczylem po tym jak Jaskier wrzucil duzo statystyk ze przelicznik ok (o ile dobrze pamietam musialbym poszukac, ale gdzies na forum tu wrzucalem w goracych dyskusjach) td i 2/3 cas jest w porzadku (biorac pod uwage calkowite liczby zdobytych i zadanych na turniejach w pl).
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Vex » 23 lis 2020, 10:24

Uuu, tym razem trafiłem na Amerykanina(ciekawe jak z dogadaniem czasu na mecz będzie) KhorneliusPraxx 4000+ meczy i jego necro z Frank N Stein, gra bez flesh golemów i z jednym whigtem z MB, na obu wilkach ma bloki, a także dwa zombie z blockiem, gołe ghule oraz jeden RR(12 zawodników + gwiazda), dosyć nietypowa rozpiska.

Edit: Mecz o 19, w piątek.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2020, 17:49 przez Vex, łącznie zmieniany 1 raz.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Vincent » 25 lis 2020, 21:37

Ja swój kolejny mecz przegrałem 1:2. Ponownie skaveny.
I nie dość, że przeciwnik już o klasę lepszy od poprzednich (nie grał żadnej magii, ale bardzo dobre, solidne pozycjonowanie bez głupich i zbędnych ruchów) to jeszcze rzuty nie pomagały. Kończyłem mecz chyba 5v10, większość meczu w osłabieniu. Grając w obronie nie miałem w sumie nic do powiedzenia. Jak zrobił przewagę na boisku (a zrobił ją już w 1 turze) to nie dość że bardzo dobrze screenował swoją klatkę, to jeszcze z łatwością mógł mnie obiegać. Nie miałem jak go zatrzymać.

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Vex » 30 lis 2020, 00:04

Pięknie, teraz znienawidzona rasa elfy, w dodatku w unii(trener Tintenfisch zapisany do reprezentacji San Marino). Blitzerzy z dodgem, dwóch catcherów także z dodgem, jeden tackle, jeden wrestle + leap, thrower z leaderem, drugi goły, dopchane do 11 linemanami, 2 rr, apo, 1 ff.

Uuu, widzę Domingo już się nie mógł doczekać meczu i ma rozegrane. :P

Edit: Mecz o 20 we czwartek.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2020, 10:32 przez Vex, łącznie zmieniany 1 raz.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Eur'Open Online 2020

Post autor: Shawass » 30 lis 2020, 00:10

@Vex - rozkurwisz! :D trzymam kciuki

Czwarta runda meczy FunTherstruck - jest umiarkowanie, ale nie chujowo :D

Kopuł (Wood Elves) 2:2 Bo-brum(High Elves)
Shawass (Amazons) 1:2 Foad (Amazons)
Domingo (Lizardmen) 0:0 Grither (Khorne Deamons)
Stikman (Chaos Dwarves) 0:1 Smollar (Necromantic)

Mecze ciężkie, czuć to, plus kości postanowiły nam pokazać że nie ma takiego bicia, a przed nami wcale słabsi przeciwnicy :D

U mnie były błędy, no niestety się przekonałem że trzeba iść za podszeptami mrocznych bogów czasami :D Miałem przeciwnika z mega ciekawą rozpą (12 amazonek bez Guardów i z kucharzem), po wyrównaniu 1:1 robiłem wszystko co trzeba ale przeciwnik potrzebował Słonka na jednej kostce żeby łatwo przyłożyć....i właśnie to dostał :D Ale nie żałuję, gruby mecz był.

Pierwszy drużynowy loss, daje to 3/0/1 i 21 miejsce teamu na początek 5tej rundy gdzie Domingo już swój mecz rozegrał i to z JimmyFantastic :) ale o tym więcej na koniec 5 rundy, póki co krótki odpoczynek i dalszy ciąg walki!

Obrazek
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości