Mistrz Polski - dyskusja

Awatar użytkownika
Vini
rekrut
Posty: 327
Rejestracja: 21 wrz 2019, 14:59

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: Vini » 18 kwie 2023, 22:36

reszka pisze: 18 kwie 2023, 20:14
Vini pisze: 18 kwie 2023, 17:22

Skoro PO przeszło do historii i pewne prawa zastrzegł sobie Domingo, można rozpocząć nowe otwarcie i nadać nową nazwę np. Polish Cup lub inną.
Nie wiem, czy Domingo cokolwiek sobie zastrzegał, tym bardziej że mówił, że jak będzie chętny to on nie widzi problemu. Nazwę można zmienić, to jasne, ale nie z powodu Domingo.
"Jednak zastrzegam sobie nazwę, logo, wzór trofeów i inne rzeczy związane bezpośrednio z moją inwencją w tej materii. "
- Domingo to klarownie wyraził, wiec sprawa jest jasna (cytat z jego wypowiedzi w temacie Polish Open 2022)

Mistrz powinien być uhonorowany godziwie, to nie przylepka, musi mieć minimum prestiżu. Takie moje zdanie :)

Co do Bicza mam zamknięty pomysł na promocję. Wepchnąłem tam jeszcze w to Nationala, i tyle. Pewne tematy poszły już do drukarni, i są nieodwołalne.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2023, 09:57 przez Vini, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2873
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: reszka » 18 kwie 2023, 22:47

Dzięki Vini, masz rację.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3859
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: MarkusNord » 19 kwie 2023, 07:55

Wypadało by jednak żeby Mistrzostwa były gdzieś w środku Kraju tak żeby każdy miał równe szanse dojechać. Robienie takiego turnieju na rubieżach zwiększa szansę dojazdu jednym środowiskom kosztem drugich.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: Domingo » 19 kwie 2023, 08:37

Potwierdzam co napisał Vini. Jestem jak najbardziej za tym, żeby wznowić coroczną rywalizację o tytuł mistrza Polski. Pod inną nazwą, z innym logiem i trofeum ale z tytułem Mistrza Polski. Tylko ja tego nie zrobię, więc musicie sobie poradzić w gronie koordynatorów.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1614
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: bialy » 19 kwie 2023, 12:01

We wrześniu będziemy mieli wyłonionego już trzeciego mistrza świata podczas kadencji naszego mistrza kraju. Gołym okiem widać, który tytuł jest bardziej unikalny.

Zamiast "pakować" komuś organizację imprezy mistrzowskiej, proponuję wyznaczyć termin do kiedy mają się zgłosić chętni organizowania na kolejny rok (przy czym można dać kilka wytycznych typu: preferowany termin kwiecień, minimum 60 osobowy lokal, zasady zbliżone do tych z najbliższej wielkiej imprezy światowej, nie można się zgłaszać jeśli organizujesz MP w tym roku, itp). Koordynatorzy głosują/wybierają/losują kandydata i voila! Byle dać kilka miesięcy na organizację.

rayhell
rezerwowy
Posty: 699
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: rayhell » 19 kwie 2023, 20:28

Szalony pomysł - na koniec sezonu top6 z rankingu reprezentacji gra miniturniej każdy z każdym między sobą i zwycięzca zgarnia wieczną chwałe w dziedzinie przesuwania ludzików po stole.

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1081
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: Redil » 20 kwie 2023, 11:52

Także jestem za wyłanianiem tytułu Mistrza Polski na turniejach w środowiskach, które tego chcą. Może jakiś konkurs dla chętnych zrobić i faktycznie w przyszłym roku zorganizować turniej MP.
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Haram
rezerwowy
Posty: 510
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:29

Zdobyte trofea

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: Haram » 21 kwie 2023, 07:14

Myślałem podobnie jak rayhell - aby był to odrębny turniej, w którym rywalizują najlepsi z najlepszych. Wg mnie tylko wtedy tytuł MP będzie miał swoją wagę i prestiż, w przeciwieństwie do rozwiązania, gdzie tytuł jest przyznawany jako dodatek do zwycięstwa w jednym z turniejów lokalnych.

Edit: organizacyjnie to mogła by być impreza przechodnia, ale formuła powinna być unikalna. Z takiego turnieju, to ja chętnie nawet bym streama pooglądał.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: Sir Mewash » 21 kwie 2023, 17:42

Nie wiem czy mam tu prawo głosu, więc rzucę kamyczkiem. Jak nie ma dedykowanego turnieju to może TOP1 rankingu? I wręczenie pucharu/piwa czy kielicha wręczyć mu na ostatnim lub najbliższym dużym dwudniowym turnieju.
EDIT:
Nie wiem gdzie to napisać ale chciał bym przenieść WarSaw Tournament w przyszłym roku na początek czerwca. Majówka to nie najlepszy okres ;)
Kop Gryź Bij!

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Mistrz Polski - dyskusja

Post autor: Mentos » 21 kwie 2023, 18:39

rayhell pisze: 19 kwie 2023, 20:28 Szalony pomysł - na koniec sezonu top6 z rankingu reprezentacji gra miniturniej każdy z każdym między sobą i zwycięzca zgarnia wieczną chwałe w dziedzinie przesuwania ludzików po stole.
To jest genialny pomysł. Miniturniej 8-osobowy, dla 8 najlepszych osób z rankingu (lub 6, jak kto woli). I będzie prestiż i będzie fun i zróbmy to w przyszłym roku za wyniki za ten rok kalendarzowy. Szczęśliwcy śmiało do Warszawy mogą zjechać i w małej knajpie to ograć w weekend.

Powiem tak, uważam, że Mistrzostwa Polski muszą się w końcu pojawić i zbyt długo ich nie było. Jak nazwa Polish Open jest zastrzeżona (co jest naturalne, bo to prócz MP był autorski turniej, w który Domingo włożył dużo pracy) proponuję, by turniej nosił nazwę Mistrzostwa Polski w Blood Bowla. Wymyśliłem tą oryginalną nazwę, zastrzegam sobie do niej prawa, a teraz oficjalnie oddaję ją ludowi, korzystajcie se z niej nieodwołalnie jak chcecie i kiedy chcecie ;)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2023, 19:15 przez Mentos, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości