Blood bowl manager?

Football Manager w wydaniu fantasy.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Blood bowl manager?

Post autor: Nimar » 06 mar 2013, 12:00

Ostatnio zmieniony 06 mar 2013, 14:22 przez Nimar, łącznie zmieniany 1 raz.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Morgon » 06 mar 2013, 12:03

Fajnie. Szkoda tylko, że znów robią to sieroty z Cyanide. Pewnie będzie koszmarnie zabugowane.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Perihelion » 06 mar 2013, 12:50

Ciekawe po co marnują czas, skoro mogli by podłubać przy tej grze co mają. A jest co naprawiać.

Oni są jak wirus tylko się rozprzestrzeniają i psują.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Morgon » 06 mar 2013, 13:12

Oj, jest co naprawiać. Zaczynając od fundamentów, czyli architektury klient-serwer zamiast aktualnych połączeń peer-to-peer.
Z deweloperami tej gry jest zupełnie jak z socjalizmem. Bohatersko walczą z problemami, które sami stworzyli i które nigdzie indziej nie są znane. I wygląda na to, że polegną :lol:

Ale pytasz po co marnują czas na nowe...? Ano po to, że za poprawkę starego nie zgarną kasy, a za nowe już i owszem.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Qbusus » 06 mar 2013, 13:57

wyglada ciekawie, na pewno zerkne. I podobno ma byc za "free"
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: zgnity » 06 mar 2013, 14:10

Ma być cross-platformowe i ma być managerem oraz multiplayer.
Jakoś nie spodziewam się bardzo ambitnej rozgrywki jak na gierkę która ma być na tablety.
Ale cóż panowie wyciskać trzeba jak najwięcej się da z tytułu.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Morgon » 06 mar 2013, 14:21

zgnity pisze:Ma być cross-platformowe i ma być managerem oraz multiplayer.
Jakoś nie spodziewam się bardzo ambitnej rozgrywki jak na gierkę która ma być na tablety.
Ale cóż panowie wyciskać trzeba jak najwięcej się da z tytułu.
Pamiętam cross-platformowość BB 1ed. w wydaniu Cyanide. Gra była też na platformę PSP, ale działał tam tylko tryb czasu rzeczywistego i była pełna separacja platform na poziomie serwerów. A poza tym była jeszcze bardziej zbugowana niż wersja PC (czy to w ogóle możliwe?). Chyba umarła śmiercią naturalną, bo nie opłacało im się robić poprawek.

Także ja raczej nie mam złudzeń. Oczywiście zobaczę co to, jak się pojawi. A czy będzie za darmo? Wątpię. Może jakaś zajawka/wersja beta.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Nimar » 06 mar 2013, 14:25

Ogólnie wszystkie gry wydane przez tą firmę są moim zdaniem nieudane. Jedynie BB jako tako im wyszedł ale to chyba tylko dzięki temu, że ma takie same zasady jak planszówka. Ostatnio też próbowałem grać w tą gre o tron od nich i po 30 min gra została odinstalowana.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Blood bowl manager?

Post autor: Domingo » 06 mar 2013, 14:42

Ciekawe jak im to wyjdzie bo pomysł fajny.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Blood bowl manager?

Post autor: zgnity » 06 mar 2013, 15:09

Morgon pisze:Pamiętam cross-platformowość BB 1ed. w wydaniu Cyanide. Gra była też na platformę PSP, ale działał tam tylko tryb czasu rzeczywistego i była pełna separacja platform na poziomie serwerów. A poza tym była jeszcze bardziej zbugowana niż wersja PC (czy to w ogóle możliwe?). Chyba umarła śmiercią naturalną, bo nie opłacało im się robić poprawek.
PSP oraz ta na XBox-a nie doczekały się patchy ani późniejszych edycj. Były zbugowane i grać się na nich nie dało ( bynajmniej w tą jedną którą miałem okazję "pomacać" :P )
Morgon pisze:Ogólnie wszystkie gry wydane przez tą firmę są moim zdaniem nieudane. Jedynie BB jako tako im wyszedł ale to chyba tylko dzięki temu, że ma takie same zasady jak planszówka. Ostatnio też próbowałem grać w tą gre o tron od nich i po 30 min gra została odinstalowana.
Również uważam żę głównym powodem UDANIA się Blood Bowl jest to że Games Workshop nakazało im zrobić to zgodnie z Table Topową wersją BB. Przykro mi bardzo ale w Blitz - Real Time nie da się grać :/

Gry o Tron co prawda nie ruszałem ale Confrontation ( na podstawie gry skirmishowej figurkowej ) im totalnie nie wyszło zaczęli mieszać w zasadach i z turowej figurkowej zrobili jakiś "chory real time" który w wersji boxowej jest nie do grania i trzeba mu patchy na całe szczęście nie ja wydałem na to złotówki :P

"francuzy" to specyficzne ludzie i choć robią dużo gier teoretycznie fajnych to jednak z ich wykonaniem jest bardzo kiepsko.
Mnie jeszcze kusiło zagrać w "Of orc and Men" oraz niejako w "Dungeonbowl" ale nauczony poprzednimi doświadczeniami to nie wydam na te gry tyle kasy ile oni chcą.
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Star Coach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości