Półfinały

Puchar w którym każdemu losuje się drużynę
Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4289
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: Elkołak » 04 kwie 2017, 21:16

Abulafia pisze:
Elkołak pisze:Wybacz że faulowalem ale przygotowywalem zespół pod rewanz :)
Wybaczam :D Robiłbym dokładnie to samo, a nawet bardziej :D
O Tyy!!! wracaj na boisko! :lol:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Półfinały

Post autor: rotti » 05 kwie 2017, 10:35

To jak już piszecie... to dam info o drugich półfinałach.

Dziś wieczorem po 22 gramy z Hornem nasz drugi mecz.

W pierwszym Nuffle zaśmiał się z faworyta i pozwolił bretonii zdejmować krasnale z boiska jak snoty. Wprawdzie pod koniec trochę się to wyrównało, ale udało się Bretonii wygrać bez konieczności dogrywki. Mecz kończyła klasyczna akcja krasnal wbiegający na GFI na metę po remis 1 rr 1. Nadto mi zginął cenny zawodnik z frenzy i side stepem, który z dwa razy wpędził krasnale w maliny (bohater meczu, order pośmiertny). Jednak przeciwnikowi pauzuje również frenzier z mb.

I tu dochodzimy do kluczowej informacji. Przed dzisiejszym spotkaniem to trener Horn ma prawdziwy orzech do zgryzienia.
Stać go bowiem jedynie na jeden z dwóch potrzebnych mu zakupów:
1. albo kupi nowego troll slayera i w ten sposób uzupełni skład do 13 krasnali (w tym jest kombajn), zyskując rezerwowego,
2. albo zachowa jedynie 12 krasnali (czyli kombajn w razie zdjęcia liniowego z boiska wjedzie na murawę z automatu), ale za to będzie go stać na zakup równie cennego bribe'a.

I bądź tu mądry :lol:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Półfinały

Post autor: rotti » 06 kwie 2017, 00:16

No i nie poszło najlepiej. Po pięknym starcie, przyłożeniu w 3 turze i natychmiastowym zdjęciu przez sędziego walca z boiska, powoli zaczęło iść coraz gorzej i gorzej. Skończyło się wynikiem 2:1 dla krasi i przed nami 3 mecz.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4289
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: Elkołak » 11 kwie 2017, 07:35

Ostatni mecz półfinałowy Katakumby Grudziadz - Orki z Majorki rozegrany zostanie w czwartek o 17-tej :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4289
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: Elkołak » 13 kwie 2017, 20:40

Blisko 3 godziny trwał mecz o finał. Rozpoczeło się blitzem dla mnie. Ghoul na uniku padl z krzyżem ghoul z blokiem i pewnym chwytem :( później mag na 5 celów nie powalił nikogo. Orki parły naprzód i udało im się szczęśliwie zdobyć przyłożenie. Druga połowa zaczynam w osłabieniu mnóstwo walki i udaje mi się szczęśliwie wyrównać. Dogrywka orki w przewadze 9 na 7. Pięć razy nie wyszła mi regeneracja. Dostaje blitza i jest młyn. Mam szansę dwukrotnie powalic na dwóch kościach miotacza ale 2 razy push Abulafia wypuszcza blitzera dopadam go ghoulem chce dostawić zombiaka ale mumia nie może go uwolnić. No i miotacz przekazuję piłkę gfi i po ptakach. Może i lepiej bo tak było by losowanie...Szczere gratulacje i kibicuje Ci w finale!!! Najlepszy blitzer orków padl martwy w 23 turze może myślał ze to nieumarli zagrają w finale i dołączył jako zombiak :D Bardzo fajnie mi się grało.
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7476
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: Nimar » 13 kwie 2017, 21:46

To kto gra w finale ?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4388
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: bukszpan » 13 kwie 2017, 23:29

Nimar pisze:To kto gra w finale ?
Orki z Majorki

Awatar użytkownika
Abulafia
rekrut
Posty: 260
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:01

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: Abulafia » 13 kwie 2017, 23:57

Piszę to teraz, gdy już opadły emocje :) Elkołak! dzięki za ten mecz! moja kariera w bb nie jest tak długa jak większości użytkowników forum, dość powiedzieć że pierwszy raz grałem dogrywkę, ale to był najbardziej emocjonujący mecz jaki dotychczas rozegrałem. Każde przyłożenie było naznaczone łaską Nuffla, ale to ja zostałem jego oblubieńcem ;) zatrzymał maga i regenerację, a w dogrywce pozwolił mi wygrać (wybaczając poważne błędy). Orki z Majorki czekają na drugiego finalistę i niech to nie będą wstrętne krasnale bo już wziąłem unik na awansie :D! Elkołaku, jeszcze raz dzięki za te nerwy :D Wg mnie byłeś lepszy, ale to jest BB jaki wszyscy uwielbiamy :twisted: btw jak Ty to robisz że wyrabiasz się poniżej 2 min. na turę nie popełniając przy tym żadnych błędów ?!?! (co pijesz, co palisz? czekam na rady przed finałem :))
Steam: Abulafia

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Półfinały

Post autor: rotti » 14 kwie 2017, 10:31

Brawo, Abulafia. U nas z Hornem raczej 3ci mecz po świętach. Ale patrząc na jego gigantyczną przewagę w tv, raczej masz krasie w finale. :twisted:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Horn
blitzer
Posty: 1420
Rejestracja: 21 paź 2016, 21:58

Zdobyte trofea

Re: Półfinały

Post autor: Horn » 15 kwie 2017, 15:55

rotti pisze:Brawo, Abulafia. U nas z Hornem raczej 3ci mecz po świętach. Ale patrząc na jego gigantyczną przewagę w tv, raczej masz krasie w finale. :twisted:
Oj tam, oj tam, przed naszym pierwszym meczem też marudziłeś i proszę jak wyszło :P . Swoją drogą kiedy gramy? W przyszłym tygodniu pasuje mi wtorek i czwartek 22-1, piątek 18-1, weekend zasadniczo cały.
Steam: Horn

ODPOWIEDZ

Wróć do „BOWLSAT 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości