2 sezon - 4 kolejka

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: szkodnik » 10 wrz 2013, 20:46

Słuchaj od pół godziny działa bezbłędnie. Możemy zaryzykować :)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: Qbusus » 10 wrz 2013, 21:04

Kurde zagracie wy kiedys czy nie ? :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: szkodnik » 10 wrz 2013, 22:44

Zagraliśmy :) Wygrałem 2-1 ale było ciężko. Z początku udało mi się zaskoczyć Ninjaskę i wykorzystując lukę w jego ustawieniu, zblitzować blisko jego linii końcowej rogacza z piłką. Udało się też tą piłkę odebrać i dostawić obstawę. Pierwszy TD przyszedł zaskakująco łatwo. Do przerwy 1-0. Mecz bardzo krwawy. Po stronie Ninjaski kontuzje i trup. U mnie troszkę lepiej, ale chyba 5 KO i jeden kolo z krzyżykiem. Jednak ja mam rezerwy a Ninjaska ich nie ma, więc spokojnie podchodzę do drugiej połowy, wiedząc, że to ja będę atakować. No i właśnie w tym momencie dzieje się coś niesamowitego. Zwykła przepychanka kończy się tym, że po rerollu z dwóch czerwonych czaszek, leży na boisku mój koleś wraz z rogatym, z którym się blokowali - tura oddana. Ninjaska ustawia się w celu ataku piłki w następnej turze, u mnie zapala się światełko żółte - może być groźnie, ale nie ma paniki. Robię błąd - postanawiam w pierwszym ruchu podnieść piłkę, co oczywiście się nie udaje. Ninjaska zdobywa piłkę i robi TD!! W tle litrami leje się posoka. To już nie jest krwawy mecz- to jest jatka!! Wprowadzony w drugiej połowie łapacz, nawet nie drgnął dotychczas. W jego umyśle rodzi się plan. Po kolejnym odbiorze zagrałem już ostrożniej, no i udało mi się piłkę przenieść łapaczem pod prawą linię boiska. Ninjaska blitzuje i nie udaje mu się. Catcher wykorzystuje unik i krok w bok, co sprawia, że raptem jest w świetnej sytuacji do touchdowna w następnej rundzie. To się udaje. W ramach zemsty po rozpoczęciu gry Ninjaska postanawia ubić mi tego łapacza swoim rogatym gwiazdorem z siłą 6 i szałem, jednak ten wytrzymuje, a przy tym wyciąga rogacza z klatki, którą próbował zorganizować chaos. Reszta meczu to już zwykłe mordobicie. Liczy się zwycięstwo z przeciwnikiem, który mimo różnicy TV pokazał wielką ambicję i spore umiejętności. Tak naprawdę gdyby nie świetne rzuty na mojego łapacza, to mogłoby się nie powieść.

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: ninjaska » 12 wrz 2013, 10:55

Sie nie dogadalismy i nikt nie wrzucil meczu. Blad naprawiam, mecz wgrany.
Obrazek
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości