PLEB(s) - czyli rulsy na ojro

Polska
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
2GUTTA
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro

Post autor: 2GUTTA » 19 paź 2018, 08:56

No i mamy plan na najbliższe miesiące każde spostrzeżenie, każda uwaga nt. zasad WC2019 będzie istotna - bliżej terminu 0 będzie można powaznie dyskutować o potencjalnych poprawkach do WC2019.

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 22 paź 2018, 10:13

fantastyczne posty Reszki. super ze znalazł troche czasu i zaadresował najwieksze problemy. podkreslil rowniez to co moze najbardziej bolec i przeszkadzac.
co do chaosu fajnie ze napisałes swoje spojrzenie po takiej liczbie meczy. uwazam ze jestes bardzo dobrym graczem ale rekord jest mocno bolacy

Awatar użytkownika
Slimaq
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: Slimaq » 22 paź 2018, 14:30

Ja tylko powiem że HE i Pro w 3 tierze dla mnie to przegięcie.
Proponuję spojrzeć na turniej drużynowy na zasadach WC2019 na Fumbblu i zobaczyć Włoską drużynę która wygrała (4 osobowe drużyny). HE tam były i radziły sobie całkiem dobrze a grała cała czołówka Europy z Anglią na czele. Jakoś każdy system w którym Ludzie są w tierze wyższym niż jakiekolwiek elfy wydaje mi się niedobrym balansem.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Jaskier
trener

Post autor: Jaskier » 02 lis 2018, 15:33

Chaos - póki co oczywiście do góry
EU i HE - czy w dół? Szczerze, nie wiem... Potrafią się wbić do topek
W każdym razie system a'la WC byłby chyba najlepszy sumując wszystko co tutaj padło (wiem że nie odkrywam Ameryki)

Jak już było mówione - WC dużo powie, my też będziemy testowali... Z naszych turniejów mogę się zajmować głębszymi statystykami rasowymi... Tylko potrzeba mi danych, bo np. ranking tkwi przed Beach Bowl'em z braku danych :?
2018r 21/10/9
Markotne Jaszczury(Lizaki)25/12/10
Wins:
SnowballCupTarnów(Liz)
HammerBowl Kraków(Liz)
Bowlnanza(team)(Liz)
Tarninówka(Liz)
"Size matters not. Look at me. Judge me by my size. Do you?" - Yoda

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”