Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 19 mar 2018, 13:29

Wszyscy dopisani. Lepienie druzyn w toku...
Ponownie zidentyfikowana jednostka chorobowa: faulus marudas infinitus - jak trener nadmiernie narzeka na kości, że jedynki i czaszki wypadają, to ja fauluje jego zawodników. Do 17-tej tury włącznie. Nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie...

Myszor
rekrut

Post autor: Myszor » 24 mar 2018, 21:30

Chętnie bym dołączył, tylko że niewiele rozumiem z tego wszystkiego co tu zostało napisane :)
Wczoraj w końcu nabyłem PS4, mam BB2 bez dodatków - dam radę się podłączyć?
Czy ktoś mógłby mnie szybko wprowadzić w temat - tylko absolutnie niezbędne informacje, żebym zaczął z Wami grać nie łamiąc reguł itd?
Wydaje mi się, że ktoś z Was pisał do mnie na fb (jestem tam jako Marcin Buzz). Na PS4 postaram się podłączyć do Waszej Ligi jako trener Myszyng :)
Ok?

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rooted » 24 mar 2018, 22:22

Dolaczylem Cie do Pucharu, musisz tylko ticketa zaakceptowac. Wiecej info dorzuce jutro jak sie porzadnie wyspie (chyba ze ktos mnie ubiegnie i wszystko Ci przez FB wysle).

Pozdrawiam
Michal
Ponownie zidentyfikowana jednostka chorobowa: faulus marudas infinitus - jak trener nadmiernie narzeka na kości, że jedynki i czaszki wypadają, to ja fauluje jego zawodników. Do 17-tej tury włącznie. Nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie...

Awatar użytkownika
GomezM80
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: GomezM80 » 25 mar 2018, 12:19

Myszor pisze:
24 mar 2018, 21:30
Chętnie bym dołączył, tylko że niewiele rozumiem z tego wszystkiego co tu zostało napisane :)
Czy ktoś mógłby mnie szybko wprowadzić w temat - tylko absolutnie niezbędne informacje, żebym zaczął z Wami grać nie łamiąc reguł itd?
Wydaje mi się, że ktoś z Was pisał do mnie na fb (jestem tam jako Marcin Buzz). Na PS4 postaram się podłączyć do Waszej Ligi jako trener Myszyng :)
Ok?
Cześć. Napisz swój GAMERTAG na PS4, to dołączymy Cię do naszego kanału komunikacyjnego na "chacie" konsolowym. W sumie pojawiles się w najlepszym momencie. Niedlugo startuje liga i oczywiscie miejsce dla Ciebie sie znajdzie ;)
Proponuję również dołączyć do nas na FB, to jak bedziesz mial wątpliwości, będę mógł (lub którys z kolegów) odpowiedzieć na ew. pytania dot. rozgrywek (via FB Messenger lub "live" przez sluchawki na PSX). Mimo wszystko prędzej czy później i tak niezbedne bedzie zapoznanie sie z regulaminiem, wiec w wolnej chwili warto przeczytac.
W forumowym wątku "przydatne linki" znajdziesz praktycznie wszystko, co pozwoli Ci sprawnie odnalezc się u nas.

Witamy:)

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rooted » 26 mar 2018, 08:09

Myszor pisze:
24 mar 2018, 21:30
Ok?
Gomez odpowiedział od strony organizacyjnej, ja dodam kilka słów od strony "sportowej".
- do Pucharu już Ci wysłałem ticketa, musisz go tylko zaakceptować i za 1-2 dni ruszamy z rozgrywkami.
- proponuję też abyś dołączył do nas do tzw. Farmy czyli luźnych rozgrywek bez harmonogramu. Możesz dołączyć dowolną ilość drużyn a jedyny warunek jest taki, żeby na moment dołączania do były świeże drużyny. Farmę łatwo znaleźć- tworzysz nową drużynę, klikasz "join a league", wyszukujesz w multiplayerze Polską Ligę BB (albo po nazwie albo manualnie - jesteśmy na początku drugiej strony lig), klikasz requesta o dołączenie do farmy, dostajesz tickety i możesz dowolnie grać. Praktycznie codziennie jest ruch w interesie i po kilka meczy się toczy,
- za chwil kilka startuje liga, jest wolna miejscówka w tzw. Challenge League. Zaczynamy od świeżych drużyn. Tutaj wystarczy na chwilę obecną deklaracja, że grasz i ewent. jaką rasą startujesz. Tworzysz drużynę i już.

Co do komunikacji - patrz post od Gomeza. Większość komunikacji leci przez chat w aplikacji PS4 na telefon ale forum albo FB też daje radę.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rooted » 27 mar 2018, 07:27

No dobra Panowie - 10 drużyn już zarejestrowanych i palących się do rozpoczęcia rozgrywek, 2 mają przyznane tickety więc prośba o ich akceptację. Czekamy jeszcze na drużyny Leona i Natahriela i odpalam puchar. Losowanie drabinki turniejowej planuję najpóźniej w środę po pracy więc serdeczna prośba o akceptację ticketów tudzież dotworzenie drużyn. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy mieć 14 drużyn w pucharze o będzie kolejnym rekordem frekwencji:)

Awatar użytkownika
leon
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: leon » 27 mar 2018, 11:45

wczoraj chcialem w nocy zrobic druzyne ale nie znalazlem ligi. nie wiem czy byłem az tak zmeczony czy mi sie na oczy rzucilo, bo szukalem w plbb i w special plays.

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rooted » 27 mar 2018, 13:39

rooted pisze:
19 mar 2018, 09:23

Rozgrywki utworzone. Liga nazywa się "Puchar PLBB tv 1000", rozgrywki "Puchar PLBB III".

(..)
Leon,
Daj znać jak będziesz miał gotową ekipę to wyślę ticket.
A na przyszłość jest plan żeby ujednolicić rozgrywki i wszystko zrobić pod jednym "parasolem" ligowym.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
rooted
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Post autor: rooted » 29 mar 2018, 19:48

Puchar wystartowal!
I runda w toku - proponowany czas na rozegranie I rundy: tydzien od dzis.

Powodzenia!

Mentos
liniowy

Post autor: Mentos » 31 mar 2018, 21:44

Jako, że nie udało mi się porozumieć za pomocą FB i PS Messengera (najpewniej w związku z okresem przedświątecznym i samymi Świętami), chciałbym za pośrednictwem tego medium zaprosić Natahriela na mecz pucharowy z moimi krasnoludami. Czynię to tylko dlatego, że gram w BB w pracy (nie mam w domu konsoli, tylko firmową), a niestety w związku z tym, że przychodzą do mnie klienci dużym komfortem dla mnie byłoby umówienie terminu takiego meczu na 2-3 dni wcześniej. Życzę również wszystkim Spokojnych Świąt ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar farmy”