Sezon 2 - zapisy

Puchar ze startowym TV 1250k
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bukszpan
Zdobyte Trofea:
Zdobyte Trofea:

Re: Sezon 2 - zapisy

Post autor: bukszpan » 15 wrz 2018, 18:15

To ja tez tutaj dodam, tak ładnie, na czerwono
@dziczekpl
już tylko Waści brakuje.

Awatar użytkownika
dziczekpl
star player

Post autor: dziczekpl » 16 wrz 2018, 10:55

Dziś wieczorem ok 20 będę we Wrocławiu i zrobię nowy team. Bo stary wykasowalem.
Pić, pierdolić, kręcić piętą i mieć mordę uśmiechniętą :)

Awatar użytkownika
dziczekpl
star player

Post autor: dziczekpl » 16 wrz 2018, 19:43

Już się zapisałem do grupy B
Pić, pierdolić, kręcić piętą i mieć mordę uśmiechniętą :)

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener

Post autor: MarkusNord » 12 gru 2018, 08:29

Panowie przepraszam was ale mogę mieć problem z dograniem ostatnich meczy w Dębowym turnieju. Jestem z tego powodu zły bo jest to pierwszy turniej w którym idzie mi jak na razie bardzo dobrze (4/1/1 i jak na razie 1 miejsce w tabeli!). Będę się starał żeby dograć ten turniej do końca bo mam szanse na wyjście do Play-off. Mam nadzieję, że obejdzie się bez walkowerów :(

Mimo to niestety będę miał od przyszłego tygodnia mocno ograniczony dostęp do kompa co będzie skutkowało bardzo utrudnionym umawianiem się na mecze. Niestety regularne granie w moim, życiu powoli odchodzi do lamusa. Czasowo będę w stanie skupić się głównie na turniejach i lidze figurkowej a "komp" będzie od święta. Nie miejcie mi proszę za złe, niestety wynikło to z warunków jakie posiadam po przeprowadzce. Będę też rezygnował z grania w kolejnym sezonie Dębowego. Jak mi się sytuacja zmieni to pewnie wrócę do grania na kompie ale nie wiem kiedy to nastąpi i czy w ogóle.
Prezes jest tylko jeden!
Skazany na dwarfy...

steam: MarkusNord
FUMBBL: MarkusNord

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dębowy Puchar”